Jak zgarnąć aktualne bonusy w Superbet?

Superbet to renomowana firma bukmacherska pochodząca z Rumunii i działająca na rynku od 2009 roku. W październiku 2019 roku bukmacher zdobył licencję Ministra Finansów uprawniającą do świadczenia swoich usług na terenie Polski. Rejestrując konto w serwisie internetowym tego bukmachera gracze mogą zdobyć atrakcyjny Super Bet bonus na start. W tym artykule powiemy, co obejmuje bonus powitalny oraz w jaki sposób można go zdobyć.

Aktualny bonus powitalny w Superbet

Wybierając bukmachera zawsze zwracamy uwagę na to, jaki bonus powitalny może on zaoferować. Obecnie, najlepsi bukmacherzy oddają do dyspozycji nowych graczy bonusy złożone z kilku prezentów. W ofercie promocyjnej Superbet można znaleźć następujące profity:

  • Bonus powitalny 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie,
  • Cashback 1300 PLN za pierwszy tydzień gry,
  • Bonus 20 PLN na aplikacji mobilnej.

W sumie, klienci rejestrujący konto w serwisie bukmacherskim Superbet mogą zdobyć prezenty o łącznej wartości 1520 złotych. Nie dziwi zatem fakt, że powitalny bonus Super Bet jest wymieniany w czołówce najlepszych bonusów na start w Polsce. Zanim jednak skorzystasz z tej oferty promocyjnej, zapoznaj się z warunkami regulaminu poszczególnych bonusów.

Jak zdobyć powitalny bonus Super Bet?

Powyższy bonus jest adresowany do wszystkich graczy, którzy nie mają jeszcze konta w serwisie bukmacherskim Superbet. Aby skorzystać z oferty powitalnej, przejdź do strony bukmachera i wybierz opcję „rejestracja” w górnym prawym rogu. Następnie wypełnij krótki formularz rejestracyjny, który wymaga od nas takich informacji, jak: Imię i nazwisko, PESEL, narodowość, kraj zamieszkania, adres e-mail, nazwa użytkownika oraz hasło. W trakcie rejestracji możesz także wykorzystać kod promocyjny, który pozwala odebrać ekskluzywny bonus na start.

W ten sposób otworzysz konto tymczasowe, które umożliwia już skorzystanie z oferty powitalnej. Zalecamy jednak jak najszybciej przejść także proces weryfikacji, co pozwoli korzystać ze wszystkich funkcji serwisu internetowego Superbet. Tylko zarejestrowani użytkownicy mają m.in. możliwość realizowania wypłat ze swojego konta bukmacherskiego. Aby zweryfikować swoje konto, załącz skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości. Twoje konto zostanie zatwierdzone w przeciągu kilkunastu minut.

Jak wykorzystać prezenty w ramach oferty powitalnej?

Aby skorzystać z oferty promocyjnej dostępnej w Superbet dokonaj w przeciągu 14 dni od momentu rejestracji depozyt na kwotę przynajmniej 20 PLN. W ten sposób otrzymasz premię powitalną 100% do 200 PLN. Aby odebrać maksymalny bonus, wpłać na swoje konto przynajmniej 200 PLN, a drugie tyle otrzymasz w prezencie.

Jeśli w przeciągu 7 dni od momentu zrealizowania depozytu pobierzesz i zainstalujesz aplikację mobilną na swoim smartfonie lub tablecie, otrzymasz dodatkowe 20 PLN. Bonus 200 PLN na start jest objęty dwukrotnym warunkiem obrotu po kursie 1,80.

Pierwsza wpłata aktywuje główną część promocji powitalnej, a zatem cashback do 1300 PLN. Jak działa ten bonus Super Bet? Po zakończeniu okresu siedmiu dni od złożenia depozytu bukmacher podliczy bilans ze wszystkich obstawionych zakładów. Jeśli się okaże, że pierwszy tydzień gry zakończyłeś na minusie, otrzymasz zwrot równy przegranej kwocie.

Przykładowo, jeśli w pierwszym tygodniu zanotowałeś stratę 100 PLN, taka kwota wróci na Twoje konto. Maksymalny cashback wynosi 1300 PLN. Bonus przyznany w tej formie jest objęty dwukrotnym warunkiem obrotu po kursie 1,80.

Aktualne promocje bukmacherskie Superbet dla aktywnych klientów

Nie tylko nowi gracze mogą liczyć na atrakcyjny bonus Super Bet. Bukmacher przygotował także obszerną promocję dla stałych klientów serwisu, dzięki czemu, często można liczyć na zastrzyk bonusowych środków. Do najpopularniejszych promocji możemy zaliczyć:

  • Super Spin – codziennie masz okazję zakręcić kołem fortuny, który oferuje liczne prezenty w tym JackPot o wartości 2,000 zł.
  • Super przewaga – w ramach tej promocji gracze mogą liczyć na wcześniejsze zamknięcie kuponu i rozliczenie go jako wygrany, jeśli typowana drużyna osiągnie odpowiednią przewagę.
  • Mocne uderzenie – ta promocja umożliwia graczom zdobycie premii do trafionych zakładów wielokrotnych z przynajmniej 5 zdarzeniami. W ten sposób można otrzymać premię od 7 do nawet 100% (za min. 24 zdarzenia na kuponie).
  • Wirtualne bez podatku – bardzo ciekawą promocją jest także możliwość obstawiania zakładów na sporty wirtualne bez 12-procentowego podatku od stawki.
  • Super kursy – jeśli chcesz uzyskać bonus Super Bet do wygranej, możesz obstawić zakład dostępny w ofercie Super Kursy. Każdego dnia bukmacher umieszcza tu popularne wydarzenia sportowe dostępne z wyższymi kursami.
Czytaj również:  Jakie aktualne bonusy są najlepsze w Polsce?

Co ważne, bukmacher pamięta także o graczach obstawiających zakłady w punktach naziemnych. Dla nich przygotowano program lojalnościowy, który pozwala zbierać punkty, a następnie wymieniać je na vouchery z darmowymi zakładami.


Superbet to jedna z prężniej działających aktualnie na polskim rynku legalnych firm bukmacherskich. Powstała ona w 2009 roku w Rumunii bardzo szybko się rozwijając i rozszerzając swój zasięg najpierw na praktycznie cały kraj, a następnie na dużą część Europy, w tym nasz kraj. W Polsce bukmacher ten funkcjonuje od końca 2019 roku po drodze zdobywając tytuł dla najlepszej firmy bukmacherskiej.

Cieszy się ona bardzo dużą popularnością wśród graczy. Jednym z powodów, dlaczego jest na pewno superbet bonus powitalny dla tych, którzy dopiero co się zarejestrowali. Jak taki bonus wygląda i co należy zrobić, aby go dostać? Wyjaśniamy.

bet bonus

Bonusy na start w ofercie Super bet bonus

Logiczne jest, że każdy z graczy chcąc odnaleźć najlepszego bukmachera na polskim rynku sugeruje się tym, co do zaoferowania na start ma dana firma. Chodzi tutaj oczywiście o całą pulę bonusów, jak i ich jakość. Ma to bardzo duże znaczenie w kontekście przyciągnięcia do siebie takiego klienta na dłuższy okres czasu. Sprawdźmy zatem, posiada super bet bonus powitalny.

Aktualnie do zgarnięcia gracz ma pulę w wysokości aż 3754 PLN. Nie dziwi zatem, że jest to bukmacher aż tak chętnie wybierany, ponieważ nie tylko wysokość ma tu znaczenie, ale przede wszystkim różnorodność bonusów.

Po rejestracji konta z kodem promocyjnym SUPERBET i prawidłowej weryfikacji gracz może dokonać pierwszej wpłaty o minimalnej wartości 20 PLN. Oczywiście uprzednio musi zaakceptować, że zgadza się na ofertę powitalną i korzystanie z całego pakietu bonusów. Od tego momentu ma 14 dni na złożenie pierwszego depozytu, co oznacza pierwszy bonus. Jest nim bonus od depozytu w wysokości 100% do 200 PLN.

Oczywiście wysokość bonusu równa się wysokości wpłaty. Bezpośrednio po dokonaniu wpłaty klient otrzymuje dodatkowe środki na swoje konto bonusowe i w tym przypadku musi dokonać dwukrotnego obrotu, zawsze z kursem minimalnym 1.8. Jeśli nie wykona tych czynności w ciągu 10 dni, wówczas bonus przepada.

Dokonanie pierwszego depozytu na koncie oznacza jednocześnie, że gracz jest uprawniony do skorzystania z darmowego zakładu za rejestrację w wysokości 34 PLN. Zostanie on dodany do konta w czasie 48h od momentu pierwszej wpłaty. Bonus wystarczy zaakceptować. W tym przypadku nie ma żadnych określonych zasad co do warunków obrotu. Klient może zagrać dowolną ilość spotkań i w przypadku wygranej całość automatycznie ląduje na koncie depozytowym i jest gotowa do wypłaty.

Trzeci bonus jest to opcja bez ryzyka, która aktywuje się w momencie pierwszej wpłaty i trwa przez okres 7 dni. Nie jest to typowy bonus, gdzie mamy do czynienia z jednym kuponem, ale wygląda to nieco inaczej. Jeśli przez okres 7 dni ogólny bilans gracza będzie na minusie, wówczas otrzymuje on zwrot tej kwoty, jednak nie może ona przekroczyć 3500 PLN.

Czytaj również:  Jak zdobyć darmowe bonusy za rejestrację?

Oczywiście to wygląda w ten sposób, że od całkowitej obróconej sumy odejmuje się zarówno wygrane gracza, jak i kwotę podatkową, a także wykorzystane w tym czasie bonusy. Wychodzi wówczas kwota, która podlega zwrotowi, a ten należy obrócić 2 razy, zawsze z minimalnym kursem 1.8. Tutaj, tak samo jak w przypadku bonusu od depozytu gracz ma 10 dni na to, aby obrócić przyznaną kwotą. W przeciwnym wypadku bonus przepada.

Ostatni z bonusów jest w aplikacji. Tę należy pobrać prosto ze strony internetowej i zalogować się zgodnie z podanymi danymi jak nazwa użytkownika i hasło. Bonus będzie dostępny, jeśli gracz dokonał pierwszego depozytu dla serwisu. Klient ma od tego momentu 7 dni na odbiór bonusu, który będzie dostępny do wykorzystania w formie freebetu.

Zostanie on przyznany w czasie do 72 h od momentu pierwszej wpłaty. Ta nie może być jednak niższa niż 20 PLN, wówczas bonus nie zostanie przyznany graczowi. Bonus będzie aktywny na koncie przez 10, a później przepada. Można go wykorzystać na zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo z oferty, która jest dostępna w aplikacji mobilnej.

Jak widać bukmacher ten posiada bardzo dużo opcji do gry dla nowych klientów. Tych rzeczywiście stale przybywa, a powodów jest rzeczywiście bardzo dużo. Poza różnorodnością wszystkich opisanych promocji nie potrzeba wiele, aby bonus obrócić, przelać na swoje konto depozytowe i móc normalnie grać lub wypłacić środki. Poza tym strona sama w sobie jest bardzo przejrzysta i łatwa w funkcjonowaniu, nie zawiesza się, a to jest bardzo duży plus.

bet bonus

Sposób na zgarnięcie wszystkich bonusów

Oczywiście zanim dojdzie do tego, że gracz będzie uprawniony do skorzystania z całej puli bonusów musi zarejestrować się w serwisie i przejść okres weryfikacji konta. Tak jest w przypadku każdej firmy bukmacherskiej, jedynym sposobem jest zatem podanie swoich prawidłowych danych osobowych. Jak zatem poprawnie przejść przez rejestrację? Warto powiedzieć, że tego dokonać można poprzez Internet, jak i poprzez aplikację mobilną.

Wchodząc na stronę bukmachera w prawym górnym rogu należy kliknąć w pole rejestracja i uzupełnić wszystkie opcje jak imię i nazwisko, nazwa użytkownika, mail, hasło, narodowość, kraj zamieszkania, a także numer PESEL. Poniżej znajduje się kwadrat z nazwą kod promocyjny, który należy kliknąć i wpisać kod SUPERBET. Następnie należy zaakceptować wszystkie zgody.

Po tym klikamy przycisk rejestracja. Jeżeli wszystkie pola wypełnione są prawidłowo, mail bądź PESEL nie figuruje już w bazie danych przechodzimy do następnej opcji, jaką jest potwierdzenie mailu poprzez kliknięcie w link aktywacyjny w wysłanej do gracza wiadomości. W tym momencie możliwe jest zalogowanie się do serwisu.

Niemożliwe jest pełne funkcjonowanie z serwisu, jak wypłata środków, ponieważ serwis musi mieć pewność, że ma do czynienia z osobą pełnoletnią, stąd też następny wymagany krok jest to potwierdzenie swoich danych osobowych.

W tym celu należy wysłać zdjęcie swojego dokumentu jak paszport bądź dowód tożsamości z obu stron. Do tego należy dodać swój numer konta bankowego, a także potwierdzenie swoich danych adresowych. Całość można wysłać, klikając w zakładkę przesyłanie dokumentów. W tym momencie należy czekać na potwierdzenie.

Bukmacher superbet daje możliwość korzystania z opcji konta tymczasowego, jednak potwierdzenie swoich danych jest wymogiem koniecznym do tego, aby zlecić wypłatę .W przypadku takiego działania serwis narzuca także kilka limitów, jak ten dotyczący maksymalnej wpłaty w wysokości 5000 PLN, a także maksymalnej wygranej na jednym kuponie, która wynosi 2799,99 PLN.

Czytaj również:  Bukmacher bonus – wszystkie ciekawe bonusy Superbetu

Jak wiadomo kwota o grosz wyższa podlega już dodatkowemu opodatkowaniu. Jeśli firma wykryje, że mamy do czynienia z osobą niepełnoletnią, wówczas niezweryfikowane konto może zostać w dowolnej chwili zamknięte.

Jak widać nie jest to proces nadmiernie skomplikowany. Od momentu rejestracji gracz ma 90 dni na przesłanie swoich dokumentów. Po wykonaniu tej czynności oczekuje się do maksymalnie 48h, aczkolwiek serwis Superbet może zweryfikować dane nawet w kilka minut. Jeśli wszystko będzie rozpatrzone pozytywnie, wówczas możliwe jest pełne użytkowanie ze strony i skorzystanie z pełnej puli bonusów, jaką oferuje super bet bonus powitalny.

Warto wspomnieć o tym, że pierwsze logowanie na stronie wymaga od gracza wypełnienia dwóch dodatkowych okienek. Jest to ustalenie limitów na depozyt, a także czas gry na przestrzeni jednego dnia, a także pełnego miesiąca. Bukmacher sam proponuje limity, a gracz może do tego się odnieść i je zmienić. Później jednak musi ich przestrzegać.

bet bonus

Inne dostępne bonusy – bet bonus

Jeśli konto jest już w pełni aktywne, wówczas gracz ma możliwość skorzystania z innej puli bonusów dla aktywnych graczy, a i te są bardzo interesujące. Wśród nich znajduje się między innymi super spin, a więc zakręcenie kołem fortuny, które oferuje kilka konkretnych bonusów jak darmowy zakład na sport, sporty wirtualne. Jest oczywiście także pole oznaczone jako brak wygranej, a także jackpot w wysokości 2000 PLN.

Aktualnie w ofercie bukmachera Superbet można znaleźć także bonus super przewaga. W tym przypadku możliwe jest zamknięcie kuponu przed jego zakończeniem z możliwością wygranej. Muszą jednak zostać określone pewne warunki.

Wiele w tym przypadku zależy od dyscypliny sportowej, która zamyka graczowi kupon. Tak w przypadku piłki nożnej prowadzenie drużyny 2 golami, w przypadku koszykówki przewaga 15 punktami bądź w tenisie wygrana przez gracza seta wynikiem 6:0 może zostać uznana jako kupon zwycięski.

Stałych promocji jest o wiele więcej i te pojawiają się w danym momencie. Mogą to być bonusy przy okazji danego ważnego wydarzenia sportowego. Warto w tym przypadku regularnie śledzić ofertę bukmachera.

Co zrobić, jeśli gracz zapomni hasła do serwisu

Może się zdarzyć tak, że będzie miał problem z zalogowaniem do strony. Wówczas w polu zaloguj należy kliknąć w pole zapomniałeś hasła? Należy wtedy podać swój adres mailowy, na który przychodzi wiadomość, którą należy aktywować. Klikając w podany link przenosimy się na stronę bukmachera, gdzie podajemy, a także potwierdzamy swoje nowe hasło. Możliwe jest wówczas zalogowanie się do strony wraz z użyciem swoich nowych danych.

bet bonus

Opcje wpłaty i wypłaty – bet bonus

Bukmacher Superbet posiada wiele opcji związanych zarówno z możliwością depozytu, jak i wypłaty swoich środków na konto bankowe. W obu przypadkach jest proces niemal błyskawiczny. Jeśli chodzi o wpłatę, opcji jest kilka, w zależności od tego, jaką klient sam sobie wybierze. Od opcji wpłaty przez konto bankowe, BLIK, aż do paysafecard. Środki błyskawicznie pojawiają się na koncie gracza i możliwe są do wykorzystania na grę.

Jeśli chodzi o wypłatę, trwa ona maksymalnie do kilku godzin, aczkolwiek zazwyczaj trwa to kilkanaście, kilkadziesiąt minut. Wymagane jest tylko i wyłącznie zaksięgowanie wypłaty, co również trwa dosłownie chwilę.

Jak więc widać również i w tym przypadku bukmacher superbet działa błyskawicznie i to jest kolejna z jego wielu zalet.

Jeśli w przypadku którejś z wymienionych wyżej opcji gracz ma problem, wówczas może udać się z pomocą na live chat, bądź wysłać wiadomość email. Konsultanci dołożą w tym przypadku wszelkich starań, aby pomóc klientowi i udzielić mu wszystkich niezbędnych informacji na nurtujące go pytania.