Jak zgarnąć aktualne bonusy w Superbet?

Superbet to renomowana firma bukmacherska pochodząca z Rumunii i działająca na rynku od 2009 roku. W październiku 2019 roku bukmacher zdobył licencję Ministra Finansów uprawniającą do świadczenia swoich usług na terenie Polski. Rejestrując konto w serwisie internetowym tego bukmachera gracze mogą zdobyć atrakcyjny Super Bet bonus na start. W tym artykule powiemy, co obejmuje bonus powitalny oraz w jaki sposób można go zdobyć.

Aktualny bonus powitalny w Superbet

Wybierając bukmachera zawsze zwracamy uwagę na to, jaki bonus powitalny może on zaoferować. Obecnie, najlepsi bukmacherzy oddają do dyspozycji nowych graczy bonusy złożone z kilku prezentów. W ofercie promocyjnej Superbet można znaleźć następujące profity:

  • Bonus powitalny 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie,
  • Cashback 1300 PLN za pierwszy tydzień gry,
  • Bonus 20 PLN na aplikacji mobilnej.

W sumie, klienci rejestrujący konto w serwisie bukmacherskim Superbet mogą zdobyć prezenty o łącznej wartości 1520 złotych. Nie dziwi zatem fakt, że powitalny bonus Super Bet jest wymieniany w czołówce najlepszych bonusów na start w Polsce. Zanim jednak skorzystasz z tej oferty promocyjnej, zapoznaj się z warunkami regulaminu poszczególnych bonusów.

Jak zdobyć powitalny bonus Super Bet?

Powyższy bonus jest adresowany do wszystkich graczy, którzy nie mają jeszcze konta w serwisie bukmacherskim Superbet. Aby skorzystać z oferty powitalnej, przejdź do strony bukmachera i wybierz opcję „rejestracja” w górnym prawym rogu. Następnie wypełnij krótki formularz rejestracyjny, który wymaga od nas takich informacji, jak: Imię i nazwisko, PESEL, narodowość, kraj zamieszkania, adres e-mail, nazwa użytkownika oraz hasło. W trakcie rejestracji możesz także wykorzystać kod promocyjny, który pozwala odebrać ekskluzywny bonus na start.

W ten sposób otworzysz konto tymczasowe, które umożliwia już skorzystanie z oferty powitalnej. Zalecamy jednak jak najszybciej przejść także proces weryfikacji, co pozwoli korzystać ze wszystkich funkcji serwisu internetowego Superbet. Tylko zarejestrowani użytkownicy mają m.in. możliwość realizowania wypłat ze swojego konta bukmacherskiego. Aby zweryfikować swoje konto, załącz skan lub zdjęcie dokumentu tożsamości. Twoje konto zostanie zatwierdzone w przeciągu kilkunastu minut.

Jak wykorzystać prezenty w ramach oferty powitalnej?

Aby skorzystać z oferty promocyjnej dostępnej w Superbet dokonaj w przeciągu 14 dni od momentu rejestracji depozyt na kwotę przynajmniej 20 PLN. W ten sposób otrzymasz premię powitalną 100% do 200 PLN. Aby odebrać maksymalny bonus, wpłać na swoje konto przynajmniej 200 PLN, a drugie tyle otrzymasz w prezencie. Jeśli w przeciągu 7 dni od momentu zrealizowania depozytu pobierzesz i zainstalujesz aplikację mobilną na swoim smartfonie lub tablecie, otrzymasz dodatkowe 20 PLN. Bonus 200 PLN na start jest objęty dwukrotnym warunkiem obrotu po kursie 1,80.

Czytaj również:  F1: Grand Prix Belgii

Pierwsza wpłata aktywuje główną część promocji powitalnej, a zatem cashback do 1300 PLN. Jak działa ten bonus Super Bet? Po zakończeniu okresu siedmiu dni od złożenia depozytu bukmacher podliczy bilans ze wszystkich obstawionych zakładów. Jeśli się okaże, że pierwszy tydzień gry zakończyłeś na minusie, otrzymasz zwrot równy przegranej kwocie. Przykładowo, jeśli w pierwszym tygodniu zanotowałeś stratę 100 PLN, taka kwota wróci na Twoje konto. Maksymalny cashback wynosi 1300 PLN. Bonus przyznany w tej formie jest objęty dwukrotnym warunkiem obrotu po kursie 1,80.

Aktualne promocje bukmacherskie Superbet dla aktywnych klientów

Nie tylko nowi gracze mogą liczyć na atrakcyjny bonus Super Bet. Bukmacher przygotował także obszerną promocję dla stałych klientów serwisu, dzięki czemu, często można liczyć na zastrzyk bonusowych środków. Do najpopularniejszych promocji możemy zaliczyć:

  • Super Spin – codziennie masz okazję zakręcić kołem fortuny, który oferuje liczne prezenty w tym JackPot o wartości 2,000 zł.
  • Super przewaga – w ramach tej promocji gracze mogą liczyć na wcześniejsze zamknięcie kuponu i rozliczenie go jako wygrany, jeśli typowana drużyna osiągnie odpowiednią przewagę.
  • Mocne uderzenie – ta promocja umożliwia graczom zdobycie premii do trafionych zakładów wielokrotnych z przynajmniej 5 zdarzeniami. W ten sposób można otrzymać premię od 7 do nawet 100% (za min. 24 zdarzenia na kuponie).
  • Wirtualne bez podatku – bardzo ciekawą promocją jest także możliwość obstawiania zakładów na sporty wirtualne bez 12-procentowego podatku od stawki.
  • Super kursy – jeśli chcesz uzyskać bonus Super Bet do wygranej, możesz obstawić zakład dostępny w ofercie Super Kursy. Każdego dnia bukmacher umieszcza tu popularne wydarzenia sportowe dostępne z wyższymi kursami.

Co ważne, bukmacher pamięta także o graczach obstawiających zakłady w punktach naziemnych. Dla nich przygotowano program lojalnościowy, który pozwala zbierać punkty, a następnie wymieniać je na vouchery z darmowymi zakładami.

Czytaj również:  Sponsoring legalnych bukmacherów w Polsce