Jak obrócić bonus bukmacherski? Zasady bonusu powitalnego.

Bonusy powitalne to ciekawa opcja, pozwalająca na przyciągnięcie nowych graczy. Jednak choć w niektórych przypadkach zgarnąć można wysokie wygrane, to wypłacenie bonusu wiąże się z koniecznością spełnienia ściśle określonych kryteriów. Niespełnienie chociaż jednego kryterium skutkować będzie brakiem dostępu do zgromadzonych środków z bonusu. Aby tego uniknąć, warto zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi warunków obrotu. Poniżej po krótce wyjaśnimy, jak należy obrócić bonusem, by móc wypłacić zgromadzone w ten sposób środki.

Zasady obracania bonusami bukmacherskimi

W zależności od operatora, wystąpić mogą inne zasady dotyczące obrotu bonusem. Jednak wszystkie łączy jedno podstawowe założenie – im bonus jest wyższy, tym trudniejsze będą warunki, jakie należy spełnić, by móc uruchomić zgromadzone środki. Warto pamiętać, że dla uzyskania środków z bonusu konieczne jest spełnienie wszystkich warunków obrotu. Pominięcie chociaż jednego etapu może skutkować bezpowrotnym usunięciem przyznanych środków.

Każdy bukmacher w regulaminie obrotu wskazuje zasady, dotyczące ilości obrotów do wykonania, wraz ze wskazaniem minimalnych kursów. Tym samym, jeżeli dany operator nakazuje 4 razy obrócić bonus po kursie 1.70 to znaczy, że w przypadku bonusu w wysokości 100 zł, musisz 4 razy wytypować zakład w takiej kwocie, dla którego kurs będzie nie niższy niż 1.70. Oczywiście nie muszą to być takie same zakłady. Zgadzać się musi wyłącznie stawka oraz kurs. Co ciekawe, mogą to być 2 kupony po 200 zł, czy 8 kuponów po 50 zł. Ważne, żeby w całościowym ujęciu zgadzała się wskazana kwota.

Kolejne kryterium to czas na dokonanie obrotu. Zwykle bukmacherzy dają 30 dni od chwili przyznania bonusu, jednak czas ten może być i krótszy, i dłuższy. Dlatego warto zapoznać się ze szczegółami regulaminu, by nie stracić zgromadzonych środków.

Jest to szczególnie ważne, ponieważ środki, które nie zostaną obrócone zgodnie z założeniami regulaminu przepadają. Zasady tej nie da się przeskoczyć i nie pomogą nawet błagalne wiadomości wysłane do bukmachera.

Czytaj również:  Jak zgarnąć aktualne bonusy w Superbet?

Bonusy i warunki obrotu u wybranych operatorów

Jako, że warunki obrotu mogą się różnić u poszczególnych operatorów, poniżej przedstawimy zasady panujące u tych buków, którzy przygotowali najciekawszą ofertę powitalną.

Fortuna

W naszej ocenie bonusy na start od tego operatora biją na głowę wszystkie pozostałe. Promocja powitalna składa się z aż trzech części, wśród których znajdziesz bonus od depozytu do 2000 zł, bonus bez depozytu 20 zł oraz zakład bez ryzyka o wartości 215 zł. Nie da się ukryć, że są to naprawdę wysokie kwoty, a co ciekawe, warunki ich uwolnienia nie są wygórowane.

Dla zakładu bez ryzyka i bonus bez depozytu gracz musi wykonać jeden obrót. Z kolei dla bonusu od depozytu bukmacher wymaga dokonania obrotu czterema kuponami, na których pojawią się trzy zdarzenia z łącznym kursem na poziomie co najmniej 1.60.

STS

Rodzimy bukmacher również przygotował ciekawą opcję powitalną, w której znajdziesz m.in. bonus 100% do 1200 zł od pierwszego depozytu oraz 25 zł freebetu. Co więcej, korzystając z naszego kodu promocyjnego można dodatkowo zgarnąć 35 zł na zakład bez ryzyka.

Aby otrzymać środki z bonusu od wpłaty i freebetu gracz musi postawić trzy kupony, dla których kurs wynosić będzie nie mniej niż 1.91. Dla cashbacku nie ma dodatkowych wymagań, dzięki czemu zyskane w ten sposób środki mogą być od razu wypłacone.

forBET

Bonusy powitalne przygotowane przez forBET również wyglądają interesująco. Nowi gracze mogą liczyc na 2200 zł bonusu, na który składają się do 2000 zł bonusu od pierwszego depozytu oraz do 200 zł od drugiego depozytu. Jednak trzeba przyznać, że warunki obrotu są znacznie trudniejsze, niż w przypadku poprzednich bukmacherów. Dla uwolnienia środków gracz najpierw musi aktywować bonus, typując jeden zakład z kursem powyżej 2.00. Następnie by odebrać środki musi obrócić bonus dwukrotnie, typując co najmniej 3 zdarzenia, dla których łączny kurs wyniesie co najmniej 2.50 (kurs pojedynczy 1.30).

Czytaj również:  Kody bonusowe zakłady bukmacherskie w Superbet

Betcris nie stawia wymogów

Trzeba przyznać, że oferta Bercris jest naprawdę imponująca. Każdy nowy gracz po wytypowaniu zakładu z własnych środków (za kwotę wyższą niż 20 zł, po kursie 1.80) otrzyma zwrot w wysokości 50% postawionej stawki, w przypadku błędnie wytypowanego zakładu. Co ważne, bonusem tym nie trzeba obracać.

Takie same warunki, czyli brak konieczności obrotu, dotyczą freebetów od depozytu. Oba bonusy, na łączną kwotę 260 zł nie wymagają obrotu. Jednak by możliwe było ich otrzymanie, należy postawić kupon AKO na którym wytypowane zostaną minimum 3 zdarzenia, dla których pojedynczy kurs wyniesie nie mniej niż 1.30.

Jak widać, zasady obrotu bonusów powitalnych są naprawdę różnorodne. Właśnie dlatego tak ważne jest, by dokładnie zapoznać się z zasadami przyznawania bonusów powitalnych, jeszcze przed założeniem konta. Wybierając swojego bukmachera nie kieruj się wyłącznie wysokością przyznawanych bonusów powitalnych, ale dodatkowo sprawdź, czy stawiane warunki ich otrzymania są możliwe do spełnienia. Wyłącznie w ten sposób uda Ci się dobrać odpowiednią ofertę, dopasowaną do Twojego stylu gry.