Bukmacher Paypal – Gdzie mogę w Polsce grać?

Bukmacher paypal

Szybkie i wygodne metody płatności mocno przyczyniły się do rozwoju branży bukmacherskiej. Dlatego też, bukmacher Paypal jest coraz częściej poszukiwany wśród graczy.

W dużej mierze to właśnie dzięki nim gracze chętniej zakładają konta bankowego u kilku bukmacherów, tak, aby móc korzystać z najlepszych promocji oraz najwyższych kursów na wydarzenia sportowe.

Sporym zainteresowaniem cieszy się bukmacher, czyli serwis obsługujący wpłaty z portfeli elektronicznych, w tym również z PayPala. Płatność paypal jest coraz bardziej pożądana wśród graczy.

Jakie zalety posiada ta metoda płatności? U których bukmacherów można zrealizować depozyt tym sposobem?

Czym właściwie jest Bukmacher PayPal?

PayPal to jeden z najpopularniejszych portfelów elektronicznych na świecie. Za jego rozwój odpowiada amerykańskie przedsiębiorstwo o tej samej nazwie. PayPal został zapoczątkowany w 1998 roku i wtedy był usługą niezwykle innowacyjną.

Starsi gracze z pewnością pamiętają jeszcze erę przekazów pocztowych, kiedy to konieczna była wizyta na poczcie, aby zapłacić za zakupy online czy też dokonać wpłaty na konto w serwisie bukmacherskim.

Konto paypal a zakłady bukmacherskie w Polsce

Bukmacher PayPal jeszcze na początku drugiej dekady XXI wieku był czymś niezwykle pożądanym, właśnie ze względu na liczne ograniczenia w przelewach bankowych. Obecnie jego popularność spadła, ponieważ klienci dysponują już szerokim wachlarzem innych metod płatności.

Usługi finansowe PayPal funkcjonują pod wieloma nazwami: wirtualne portmonetki, elektroniczne portfele, cyfrowe skarbonki. Z poziomu PayPal można wykonywać przelewy, a klienci mają możliwość korzystania z karty płatniczej.

Pod tym względem PayPal nie różni się zatem istotnie od usług bankowych. Jako instytucja pozabankowa nie wymaga jednak tak złożonych procedur weryfikacyjnych.

PayPal obsługuje 25 różnych walut (jest wśród nich także złotówka) i stanowi popularny system płatniczy obecny w ponad 190 krajach na całym świecie.

Jakie korzyści oferują płatności PayPal?

Przelewy z konta PayPal są szybkie i bezpieczne. Umożliwiają przekazanie pieniędzy na rachunek bankowy w jednym spośród ponad 190 krajów na całym świecie.

W przeszłości, PayPal był niezwykle popularną metodą płacenia za zakupy online, zwłaszcza zagraniczne.

Od lat służy graczom także do realizowania depozytów w serwisach bukmacherskich. Przelewy z pomocą PayPala można zrealizować natychmiast, podobnie zresztą jak współczesne przelewy bankowe obsługiwane przez pośredników, takich jak DotPay czy PayU.

Co ważnie, posiadanie konta na PayPalu nie wiąże się z koniecznością załatwiania formalności i podpisywania umowy, tak, jak ma to miejsce w przypadku banków.

Płatności paypal coraz bardziej popularne (Bukmacher Paypal)

PayPal jest jedną z najczęściej używanych usług płatności online o zasięgu międzynarodowym. Z poziomu tego portfela można także opłacać abonamenty oraz subskrypcje. Usługa obsługuje 25 walut, dzięki czemu, dużo prostsze staje się chociażby podróżowanie.

Bukmacher Paypal to zatem tylko jedno z wielu zastosowań tej nowoczesnej metody płatności, która ułatwia codzienne życie wielu ludziom już od blisko 25 lat.

Należy jednak pamiętać, że przelewy PayPal mogą wiązać się z niewielką prowizją. Na szczęście w przypadku przelewów do bukmacherów prowizja nie występuje.

Którzy bukmacherzy Paypal obsługują konta paypal?

Chociaż PayPal zalicza się do grona najpopularniejszych systemów płatniczych online, nie jest on szczególnie popularny w branży hazardowej.

Być może wynika to z faktu, że Stany Zjednoczone to kraj o dosyć specyficznym prawie, gdzie w wielu stanach wciąż nie wolno brać udziału w zakładach bukmacherskich online.

Tak czy inaczej, bukmacher należy jednak do rzadkości. Choć na polskim rynku funkcjonuje ponad 20 legalnych bukmacherów, zaledwie kilka firm obsługuje tą metodę płatności.

Na szczęście nie jest to wielki problem, biorąc pod uwagę, że dostępne są również inne sposoby na szybkie i wygodne zrealizowanie depozytu. Na początek wskażmy jednak tych bukmacherów, u których przelewy PayPal są możliwe.

PayPal w LV BET

Do grona bukmacherów PayPal zalicza się LV BET. To firma bukmacherska funkcjonująca na polskim rynku od 2016 roku. Bukmacher szybko zdobył spore uznanie za sprawą oryginalnych promocji, ale również innowacyjnych funkcji, które ułatwiają graczom obstawianie zakładów bukmacherskich.

Czytaj również:  1xbetbirxbet Türkiye Aktif Adre

Klienci tego bukmachera mogą również rozpocząć obstawianie zakładów poprzez zasilenie swojego konta z poziomu elektronicznej portmonetki PayPal. Na korzyść tego bukmachera na pewno przemawia także atrakcyjny bonus powitalny – pakiet trzech prezentów o wartości 3333 PLN.

PayPal w STS

Kolejny bukmacher na naszej krótkiej liście to STS. Firma ta funkcjonuje w branży od 1997 roku i jest na ten moment największą firmą bukmacherską w Polsce.

Miano lidera w branży zobowiązuje do wprowadzenia licznych udogodnień, które ułatwiają życie graczom. Także w przypadku tego bukmachera można dokonać wpłaty za pośrednictwem PayPal.

Środki są księgowane na koncie natychmiast, a minimalna kwota przelewu wynosi 20 PLN.

Jeśli chodzi o dostępny bonus na start, gracze mogą liczyć na trzy prezenty: premię powitalną 100% do 1200 PLN przy pierwszej wpłacie, bonus bez depozytu 25 PLN za rejestrację oraz zakład bez ryzyka 200 PLN.

PayPal w zakłady bukmacherskie Noblebet

Wpłaty za pośrednictwem portfela elektronicznego PayPal mogą dokonać także klienci serwisu bukmacherskiego Noblebet. Jest to najmłodsza z wymienionych tu firm bukmacherskich, funkcjonująca w branży od 2019 roku.

Marką zarządza spółka Polski Bukmacher. Noblebet stara się podążać za nowoczesnymi trendami, oddając do dyspozycji klientów innowacyjne narzędzie, jakim jest BetBuilder, czy też zakłady bukmacherskie na gry karciane.

Bukmacher może się także pochwalić bardzo atrakcyjnym pakietem powitalnym o wartości 2500 PLN.  

Wpłaty z innych portfeli elektronicznych

PayPal to niejedyny portfel elektroniczny, z którym możemy spotkać się w serwisach legalnych bukmacherów.

Wśród popularnych portfeli warto wyróżnić również: Skrill, Neteller oraz EcoPayz. Zwłaszcza dwa pierwsze bardzo często figurują na liście metod obsługiwanych przez bukmacherów.

Jeśli zatem chcesz zasilić swoje konto z pomocą portfela elektronicznego, zawsze możesz pomyśleć o założeniu konta właśnie w Skrill lub Neteller.

Paypal Bukmacher absolutnie nie jest jedyną możliwością, zwłaszcza w dobie XXI wieku, gdy do dyspozycji mamy wiele nowoczesnych metod.

Jak zasilić konto paypal poprzez płatności online i przez bukmachera paypal

Zasilanie konta z portfela elektronicznego jest bardzo proste. Wystarczy wybrać interesującą opcję płatności oraz wpisać kwotę, jaką chcemy zasilić nasze konto.

Z serwisu bukmacherskiego zostaniemy automatycznie przeniesieni do strony PayPal, gdzie możliwe będzie zatwierdzenie przelewu.

Środki są księgowane natychmiast, dzięki czemu, gracze mogą od razu przejść do obstawiania. Jest to bardzo istotne z perspektywy graczy, którzy chcą obstawić wydarzenia sportowe, które zaczynają się za chwilę lub już się rozpoczęły i są dostępne w ofercie zakładów na żywo.

Inne metody płatności dostępne u legalnych bukmacherów

Na przestrzeni ostatnich kilku lat metody płatności obsługiwane przez bukmacherów zostały znacząco unowocześnione.

Dzięki temu, gracze coraz chętniej rejestrują konta w kilku miejscach, co pozwala przebierać w najwyższych kursach i najkorzystniejszych ofertach promocyjnych.

Bukmacher nie jest jedyną opcją szybkiego i bezpiecznego zasilenia konta w serwisie bukmacherskim. Do dyspozycji graczy pozostają również następujące sposoby płatności:

  • Ekspresowe przelewy bankowe – na tradycyjny przelew bankowy zazwyczaj czekamy od kilku godzin do 2 dni roboczych. Dlatego bukmacherzy współpracują z platformami obsługującymi błyskawiczne przelewy. Wymienimy wśród nich: Dotpay, PayU, Tpay czy Przelewy24. Wystarczy wybrać jedną z tych metod. Zostaniemy przeniesieni na stronę pośrednika, na której wybieramy bank, z którego chcemy wykonać przelew. Dane do przelewu są uzupełniane automatycznie.
  • Płatności kartą płatniczą – depozyt w serwisie bukmacherskim można zrealizować również za pośrednictwem karty płatniczej VISA lub Mastercard. Jeśli bezpośrednio w serwisie nie ma takiej opcji, zapewne obsługuje ją jeden z wyżej wymienionych pośredników.
  • Płatności mobilne BLIK – coraz większą popularnością cieszą się przelewy mobilne. BLIK to natychmiastowy przelew, który można zrealizować za pośrednictwem bankowej aplikacji mobilnej. Wystarczy jedynie uruchomić aplikację, wybrać opcję BLIK i przepisać 6-cyfrowy kod.
  • Paysafecard – obecnie jest to popularna portmonetka elektroniczna, ale przez wiele lat Paysafecard funkcjonowało głównie jako przedpłacona karta płatnicza. Można ją kupić w kiosku, a następnie płacić nią w sklepach lub w Internecie. Każda karta posiada określone doładowanie. Wpłatę do bukmachera można zrealizować bezpośrednio z kary lub najpierw przelać pieniądze do portmonetki, a następnie zasilić konto u bukmachera.
Czytaj również:  Huuuge Casino On The Particular Web Huuuge Video Games Technical Support In Addition To Help Cente

Jak widzisz, bukmacherzy oferują swoim klientom wiele metod wpłacania pieniędzy. Poza wyżej wymienionymi płatnościami ekspresowymi istnieją jeszcze dwa sposoby: tradycyjny przekaz bankowy na wskazany numer konta (czas oczekiwania to 1-2 dni robocze) lub wpłata w punkcie naziemnym.

Ta ostatnia opcja jest możliwa u bukmacherów, którzy prowadzą działalność w punktach stacjonarnych.

Jaka jest minimalna kwota depozytu u bukmachera PayPal?

Wpłaty realizowane za pośrednictwem PayPal zazwyczaj wymagają nieco większej kwoty depozytu. W przypadku większości metod (przelewy bankowe, karta płatnicza, BLIK) konto u bukmachera można zasilić już od jednej złotówki.

Tymczasem w przypadku portfeli elektronicznych jest to zazwyczaj od 20 do nawet 50 PLN. Wiele zależy tu od regulaminu samego bukmachera. Najczęściej, bukmacher wymaga depozytu na kwotę przynajmniej 20 PLN.

Taki sam dolny limit obowiązuje w przypadku Paysafecard. Nieco wyższy próg (30 PLN) często oczekuje się przy wpłatach z poziomu portfeli Skrill oraz Neteller.

Jak zrealizować wpłatę w ?

Wybór metody zawsze zależy od indywidualnych potrzeb gracza. Jeśli dysponujesz kontem w banku lub kartą płatniczą, są to najlepsze sposoby na szybkie zasilenie konta.

Bukmacherzy stosują bardzo nowoczesne zabezpieczenia, dzięki czemu nie trzeba martwić się o to, że ktoś przejmie poufne informacje.

Jeśli Twój bank obsługuje przelewy BLIK, to kolejna opcja, którą możemy polecić. Coraz więcej osób korzysta właśnie z szybkich i bezpiecznych przelewów mobilnych BLIK.

Jeśli z jakichś przyczyn nie chcesz korzystać z usług bankowych, rozwiązaniem jest bukmacher PayPal lub serwis obsługujący inne portfele elektroniczne.

Jak obsłużyć konto bankowe i płatności paypal

Aby zrealizować depozyt, wybierz opcję „Wpłata” i wpisz kwotę, którą chcesz przelać na swoje bukmacherskie konto.

Warto pamiętać, że w przypadku pierwszych depozytów, kwota może mieć znaczenie w kontekście przyznanego bonusu na start. Po wyborze kwoty wybierz metodę płatności, jaką chcesz zrealizować przelew.

Bezpośrednie wpłaty w serwisie można zazwyczaj zrealizować kartą lub BLIK-iem. W przypadku szybkich przelewów bankowych jesteśmy natomiast przenoszeni do strony pośrednika, gdzie wybieramy nasz bank.

Po zalogowaniu do banku dane do przelewu będą automatycznie uzupełnione. Wystarczy jedynie zatwierdzić przelew.

Czy na PayPal można realizować wypłaty z konta?

To już zależy od bukmachera. Niestety, w wielu przypadkach okazuje się, że PayPal oferuje przelew tylko w jedną stronę.

Możemy w ten sposób zasilić konto u bukmachera, ale już ewentualne wygrane trzeba będzie skierować na rachunek bankowy.

Dzieje się tak dlatego, że bukmacherzy preferują proste i nieskomplikowane metody wypłat, tak, aby do minimum skrócić czas oczekiwania na przekazanie wypłaty.

Czytaj również:  Казино 1xbet Играть Онлайн Бесплатно, официальный Сайт, Скачать Клиен

Coraz częściej bukmacherzy bazują także na automatycznych systemach obsługiwanych przez pośredników, takich jak Przelewy24.

Dzięki temu, wypłaty coraz częściej są realizowane natychmiast, a gracz może cieszyć się pieniędzmi na rachunku bankowym w przeciągu kilkunastu minut, niezależne od dnia i godziny.

Bukmacher PayPal rzadko oferuje takie udogodnienia, co sprawia, że większość graczy wybiera wypłatę na konto lub bezpośrednio na kartę.

Bukmacher PayPal – jak wybrać dobry serwis bukmacherski?

Zastanawiasz się nad wyborem bukmachera, który obsługuje szybkie przelewy PayPal? Jak już mówiliśmy, wybór wcale nie jest tak duży, jako iż ta metoda nie cieszy się dużą popularnością wśród bukmacherów. Niemniej jednak, przynajmniej kilka serwisów mamy do wyboru.

Który z nich wybrać? W pierwszej kolejności warto sprawdzić ofertę zakładów, jaką może pochwalić się bukmacher.

Sprawdź zwłaszcza te dyscypliny i rozgrywki, na których szczególnie Ci zależy. Zwłaszcza, jeśli są to niszowe sporty, których może nie być u niektórych bukmacherów.

Płatności paypal a konto bankowe i bonus powitalny

Ważnym drogowskazem jest również bonus powitalny. Rejestrując konto u nowego bukmachera zawsze możemy zadbać o dodatkowy zastrzyk środków, czy to za sprawą premii depozytowych, bonusów bez depozytu czy też zakładów bez ryzyka.

W związku z tym, warto sprawdzić, jaki prezent na start może nam zaoferować wybrany bukmacher.

Prawdziwą kopalnią informacji na temat poziomu świadczonych usług są również opinie ze strony innych klientów. Dobrym wyznacznikiem są także rankingi legalnych bukmacherów. Jeden z nich jest dostępny także na naszej stronie.

Ile trwa czas oczekiwania na wpłatę z PayPal?

W dobie XXI wieku gracze mają do dyspozycji błyskawiczne metody płatności, dzięki czemu, interesujący zakład można obstawić kilka minut później. Nie inaczej jest w przypadku przelewów realizowanych przez PayPal. Można je wykonać siedem dni w tygodniu przez całą dobę.

Ze strony bukmachera lub pośrednika płatności zostaniemy przeniesieni do serwisu PayPal. Wystarczy zalogować się na swoje konto i potwierdzić przelew, który zostanie wygenerowany automatycznie.

Ponownie trafisz do serwisu bukmacherskiego, a Twoje saldo powinno być zaktualizowane. Czasem zdarzają się sytuacje, że na aktualizację stanu konta bankowego trzeba poczekać kilka minut.

Błyskawiczne płatności paypal a zakłady bukmacherskie

Błyskawiczne wpłaty na konto bukmacherskie można zrealizować także za pośrednictwem szybkich przelewów bankowych, płatności kartą oraz płatności mobilnych BLIK.

Bukmacher Paypal nie jest zatem jedyną opcją dla tych graczy, którzy pragną w ciągu kilku minut zasilić swoje konto, aby jak najszybciej rozpocząć obstawianie zakładów bukmacherskich.

To właśnie ekspresowa realizacja depozytów i wypłat sprawia, że coraz większa liczba graczy korzysta z usług kilku bukmacherów, obstawiając interesujące wydarzenia w tym serwisie, który oferuje najwyższy kurs.

Czy konto PayPal daje dobrą opcję płatności paypal u bukmacherów?

Jak najbardziej, przelewy PayPal są błyskawiczne, w pełni bezpieczne i można je zrealizować od niewielkich kwot (zwykle 20 PLN). Jeśli zatem wybrany paypal bukmacher obsługuje tą metodę płatności, śmiało możesz zrealizować depozyt właśnie z pomocą PayPala.

Jeśli jednak nie ma tej metody, pamiętaj, że bukmacher PayPal to obecnie tylko jedna z nowoczesnych metod, które pozwolą Ci szybko i bezpiecznie zasilić konto u bukmachera.

Możesz wybrać również ekspresowe przelewy bankowe realizowane przez pośredników, takich jak DotPay czy PayU, płatności mobilne BLIK czy płatności kartą.

Należy pamiętać, że opcja PayPal czasami umożliwia jedynie wpłatę środków, ale paypal bukmacher niekoniecznie realizuje wypłaty na ten portfel. Dodatkowo, nie każdy bukmacher akceptuje paypal.