Bukmacher Superbet przygotował ciekawą akcję promocyjną, która na pewno zachęci graczy do regularniejszego logowania się na swoje konto. W ramach akcji BonusBox gracze będą mogli codziennie odebrać inny bonus po wykonaniu prostego zadania. Na każdy dzień miesiąca przygotowano inne zadanie oraz inny bonus. Jest to kolejna promocja opracowana przez bukmachera Superbet, której zadaniem jest większa aktywizacja zarejestrowanych klientów.

Najważniejsze informacje o promocji BonusBox w Superbet

W ramach promocji BonusBox dostępnej w serwisie bukmachera Superbet gracze mogą każdego dnia odebrać nowy bonus. Na każdy dzień miesiąca przygotowano inny box. Po wybraniu boxa pojawia się okienko, w którym można zapoznać się ze szczegółami wybranej promocji. Najczęściej chodzi tu o wypełnienie określonego zadania, np. obstawienie konkretnych wydarzeń sportowych. Po spełnieniu wszystkich warunków promocji gracze mogą odebrać bonus. Z promocji na dany dzień można skorzystać tylko jeden raz. W sumie, przez cały miesiąc czeka na Ciebie 30 lub 31 bonusów!

Jakie korzyści czekają na graczy? W ramach akcji promocyjnej BonusBox w Superbet gracze mogą liczyć na takie bonusy, jak: darmowe zakłady, zwroty od przegranych kuponów, a także premie do zrealizowanych depozytów. Każdego dnia nagroda może być inna. Jak deklaruje bukmacher, pula nagród w przeciągu jednego miesiąca wynosi kilka milionów złotych. Bonusy można odbierać w serwisie internetowym Superbet, jak również za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Jak skorzystać z promocji Superbet BonusBox?

Zasady tej akcji promocyjnej są bardzo proste i klarowne, a zatem gracze nie powinni mieć żadnych trudności z odebraniem bonusu na wybrany dzień. Jak to wygląda w praktyce?

  • zaloguj się na swoje konto w serwisie bukmacherskim Superbet lub w aplikacji,
  • przejdź do promocji BonusBox,
  • wybierz box przypisany do dzisiejszej daty,
  • aktywuj promocję i zapoznaj się z zadaniem na wybrany dzień,
  • wykonaj zadanie postawione przez bukmachera (np. stwórz kupon o określonych parametrach),
  • jeśli poprawnie wykonałeś zadanie, bonus zostanie przyznany w przeciągu 24 godzin,
  • po zalogowaniu na konto pojawi się okienko, w którym możesz aktywować swój bonus,
  • środki zostaną przypisane od salda bonusowego, gdzie podlegają warunkowi obrotu.

Każdego dnia możesz skorzystać z danej promocji tylko jeden raz. W sumie w ciągu jednego miesiąca możesz odebrać 30 lub 31 bonusów. Należy jednak pamiętać o tym, aby systematycznie realizować warunek obrotu, ponieważ na swoim koncie w Superbet możesz posiadać tylko jeden aktywny bonus.

Jakie warunki musi spełniać gracz, aby odebrać bonus?

Na stronie bukmachera Superbet znajdziesz oczywiście regulamin określający szczegółowe warunki skorzystania z promocji. Bonusy w ramach promocji BonusBox mogą odebrać jedynie zarejestrowani i zweryfikowani klienci, którzy wyrazili zgody marketingowe. Jeśli przy rejestracji konta nie wyraziłeś takiej zgody, a chcesz skorzystać z promocji BonusBox Superbet, w ustawieniach swojego konta możesz zmienić tę opcję. Ważne jest to, aby dokładnie zapoznać się z warunkami promocji na wybrany dzień i wykonać postawione zadanie w sposób prawidłowy. Zakład obstawiony w ramach zadań w promocji BonusBox nie może zostać zakończony przed czasem, np. poprzez funkcję cash-out. Szczegółowe warunki promocji są przypisane także do każdego zadania dziennego.

Promocje w BonusBox a warunek obrotu

Analizując warunki promocji Superbet BonusBox warto jeszcze powiedzieć kilka słów o warunku obrotu. Każdy bonus, który otrzymasz po poprawnym wykonaniu zadania dziennego trafia na saldo bonusowe i jest objęty warunkiem obrotu. Co ważne, w danym momencie możesz aktywować tylko jeden bonus, który podlega obrotowi! Pozostałe bonusy przyznane w tym czasie trafiają do kolejki na Twoim koncie. Bonusy są jednak ważne jedynie przez trzy dni – jeśli w tym czasie nie zostaną aktywowane, przepadną. W związku z tym gracze powinni pamiętać o tym, aby na bieżąco realizować warunek obrotu dla poszczególnych bonusów. W ten sposób można uniknąć sytuacji, w których utracimy cenny bonus ze względu na to, że „zakopał” się on w kolejce oczekujących bonusów.

Codzienne bonusy w ramach promocji BonusBox w Superbet

Superbet BonusBox to bez wątpienia bardzo ciekawa akcja promocyjna, która dowodzi zresztą to, co wiemy już od dawna – Superbet to bukmacher, który potrafi tworzyć ciekawe promocje, których zadaniem jest aktywizowanie zarejestrowanych graczy. W ramach tej promocji każdego dnia będzie można otrzymać inny bonus po wykonaniu prostego zadania, które zwykle polega na obstawieniu konkretnych wydarzeń sportowych. W zamian za wykonanie zadanie gracze mogą liczyć na prezenty, takie jak: freebety, cashback od przegranych zakładów, premie do zrealizowanych depozytów. Z promocji na dany dzień można skorzystać jeden raz. W przeciągu miesiąca na graczy czeka w sumie 30 lub 31 boxów zawierających unikalną promocję z nowym bonusem.