Bukmacher Superbet przygotował na sierpień specjalną promocję dla wszystkich zarejestrowanych użytkowników. Jak sama nazwa wskazuje, w tej akcji promocyjnej chodzić będzie o przetrwanie, a mianowicie, codzienne obstawianie zakładów bukmacherskich, tak, aby uzyskać 29 dni aktywności. Gracze, którym zabraknie choćby jednego dnia nie będą liczeni w końcowej klasyfikacji. Z kolei wszyscy laureaci po równo podzielą się środkami z puli nagród, a ta jest naprawdę konkretna. W sierpniowej edycji Superbet Survival na graczy czekać będzie 500,000 zł!

Superbet Survival

Najważniejsze założenia promocji Superbet Survival

Akcja promocyjna Superbet Survival jest adresowana do wszystkich zarejestrowanych klientów bukmachera Superbet, aczkolwiek będą mogli w niej wziąć udział także te osoby, które założą konto do 1 sierpnia. Zasady są bardzo proste. Zadaniem każdego gracza będzie systematyczne obstawianie zakładów bukmacherskich w Superbet – przynamniej 1 zakład dziennie o stawce min. 25 zł. Wszyscy gracze, którzy zbudują w ten sposób 29 dni aktywności w sierpniu wezmą udział w podziale puli nagród. A ta wynosi 500,000 zł! Środki zostaną rozdzielone po równo na wszystkich laureatów. Zakłady można obstawiać przez serwis internetowy, jak również aplikację mobilną Superbet.

Kto może wziąć udział w wyzwaniu Superbet Survival?

W akcji promocyjnej Superbet Survival wezmą udział wszyscy zarejestrowani klienci tego bukmachera. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w tym miejscu, wciąż możesz wziąć udział w promocji, o ile założysz konto do dnia 1 sierpnia. Dzień, w którym postawisz pierwszy zakład o wartości 25 zł zostanie zaliczony jako pierwszy dzień aktywności w ramach trwania tej akcji. Jednym warunkiem niezbędnym do tego, aby wziąć udział w akcji jest wyrażenie zgód marketingowych. Można to zrobić już na etapie rejestracji konta. Jeśli jednak nie wyraziłeś takich zgód, ale zależy Ci na tym, aby wziąć udział w akcji Superbet Survival, swój wybór możesz zmienić w ustawieniach konta. Nie trzeba się zapisywać do akcji promocyjnej – każdy zarejestrowany gracz bierze w niej udział automatycznie.

Ile wynoszą nagrody w ramach promocji?

Pulą nagród w sierpniowej edycji akcji promocyjnej Superbet Survival będzie 500,000 zł. Pula ta zostanie podzielona po równo pomiędzy wszystkich graczy, którzy pomyślnie ukończą wyzwanie. Wysokość nagrody zależeć będzie zatem od tego, jak wielu graczom uda się zakończyć zadanie powodzeniem. Załóżmy, że wyzwanie ukończy 5000 klientów bukmachera Superbet. Wówczas nagroda na każdego gracza wyniesie 100 zł. Środki zostaną rozdysponowane w formie freebetów, które nie będą podlegały warunkowi obrotu. Należy jednak pamiętać o tym, aby w terminie trzech dni od momentu przyznania bonusu aktywować go na swoim koncie, ponieważ w innym razie przepadnie.

Jakie zakłady można obstawiać w trakcie promocji?

W regulaminie akcji promocyjnej Superbet Survival możemy sprawdzić, co dokładnie bukmacher Superbet uważa za aktywność w ramach tej promocji. Otóż zasady są niezwykle proste – wystarczy, że każdego dnia postawisz przynajmniej jeden zakład o stawce min. 25 zł, przy czym zakład ten musi być obstawiony i rozliczony tego samego dnia, aby można było zaliczyć dany dzień. Gracze będą mogli śledzić swoje postępy w rankingu. Przypomnijmy, że trzeba przynajmniej 29 dni aktywności w sierpniu, aby wziąć udział w podziale puli nagród.

Jakie zakłady będą zaliczane w ramach promocji Superbet Survival? Okazuje się, że gracze będą mieli dużą swobodę. Mogą to być zakłady z sekcji wydarzeń sportowych, zarówno te przedmeczowe, jak również z oferty live. Nie ma wymogu minimalnego kursu zakładu. Można tworzyć kupony singlowe, jak również kupony multi. Jedynym warunkiem jest tak naprawdę to, aby zgadzała się stawka – przynajmniej 25 zł na zakład biorący udział w promocji. Ponadto, zakład zawarty z myślą o promocji Superbet Survival nie może zostać zakończony przed czasem z pomocą funkcji cashout. Co ważne, do promocji zaliczane będą także te zakłady, które zostaną zawarte za środki z salda bonusowego.

Superbet Survival – podsumowanie promocji

Zbierzmy do kupy wszystkie najważniejsze informacje na temat akcji promocyjnej Superbet Survival:

  • akcja potrwa od 1 sierpnia do 31 sierpnia;
  • w akcji biorą udział wszyscy zarejestrowani klienci bukmachera Superbet;
  • celem jest uzyskanie przynajmniej 29 dni aktywności;
  • dzień aktywności polega na tym, aby obstawić jeden zakład o stawce min. 25 zł;
  • zakład musi być obstawiony i rozliczony tego samego dnia;
  • pomiędzy graczy, którym uda się wykonać zadanie, po równo rozdzielona zostanie pula nagród;
  • wygrane zostaną przydzielone w formie freebetów w ciągu 30 dni od momentu zakończenia akcji.

Bukmacher Superbet słynie z ciekawych promocji, które aktywizują graczy i mobilizują ich do tego, aby regularnie obstawiać zakłady bukmacherskie w tym miejscu. Promocja Superbet Survival to bardzo ciekawy i oryginalny pomysł. Jesteśmy ciekawi, ilu graczom uda się pomyślnie ukończyć wyzwanie.