SuperScore Superbet jest jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku bukmacherskim, która z sukcesami działa od 2009 roku. Na początku Superbet skupiał się na rumuńskim rynku, lecz z biegiem czasu, zaczął też działać w innych krajach, w tym w Polsce. Swoją działalność w naszym kraju Superbet zaczął z liczbą czterdziestu ośmiu punktów stacjonarnych.

Stale inwestując w rozwój, innowacyjność produktów i oferowanych usług, marka szybko otrzymała zezwolenie Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych w aplikacji mobilnej i na stronie superbet.pl. Obecnie klientów Superbet czeka kolejna nowość, ponieważ bukmacher wprowadził na rynek SuperScore. O jakim produkcie mowa? Czym jest SuperScore i jak z niego korzystać? Poniżej garść przydatnych informacji, więc zachęcamy do krótkiej lektury!

Czym jest SuperScore Superbet?

SuperScore to najprościej mówiąc nowa aplikacja mobilna, która jest odpowiedzią Superbet na zmieniające się oczekiwania graczy. Wiadomo, że wielu z nich pragnie dostępu do rozwiązań ułatwiających typowanie zakładów. SuperScore z pewnością do takich należy, ponieważ w jednym miejscu można liczyć na szeroki wybór funkcji przydatnych dla typera. Mowa tutaj o łatwym dostępnie do wyników na żywo, statystyk poszczególnych zespołów i piłkarzy, czy nawet o możliwości sprawdzenia informacji o transmisji różnego typu rozgrywek.

Jak działa SuperScore Superbet?

SuperScore od Superbet to aplikacja mobilna, która działa na urządzeniach z systemem Android i iOS. Aby móc w pełni korzystać z jej funkcjonalności, trzeba dysponować telefonem lub tabletem z systemem Android w wersji 7.0 lub nowszym. Posiadacze urządzeń Apple, muszą dysponować systemem iOS 11.0 lub nowszym. Samo działanie aplikacje jest bardzo proste. Poruszamy się pomiędzy poszczególnymi sekcjami intuicyjnie i płynnie, ponieważ aplikacja się nie zawiesza. Dzięki temu korzystanie z tego narzędzia, to czysta przyjemność.

Jakie funkcjonalności oferuje SuperScore od Superbet?

Aplikacja, która miała swój debiut w połowie kwietnia 2023 roku, oferuje dostęp do 250 lig piłki nożnej na całym świecie. W bazie SuperScore jest ponad 2 tysiące drużyn i 50 tysięcy zawodników. Można w niej śledzić wszystkie najważniejsze wydarzenia z topowych lig, jak i tych nieco mniejszych. I tak w SuperScore od  Superbet sprawdzimy na bieżąco wyniki z UEFA – Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Ligi Konferencji, jak i Copa Libertadores i wielu innych.

Na szczególną uwagę zasługują newsy, ponieważ w aplikacji dostępnych jest aż kilka kanałów tematycznych z wyselekcjonowanymi treściami. Zostały przygotowane na potrzeby rynków lokalnych i w przypadku Polski kanały dotyczą Ekstraklasy oraz newsów związanych z największymi polskimi piłkarzami, którzy występują w ligach zagranicznych.

Bardzo dobrze prezentuje się również specjalna zakładka, w której można sprawdzić kalendarz wydarzeń sportowych na najbliższe osiem dni i zdobyć informacje o dostępnych transmisjach ze spotkań ulubionych drużyn piłki nożnej. Dodatkowo Superbet swoim graczom udostępnia też czat, na którym można prowadzić rozmowy z innymi użytkownikami na temat rozgrywanego meczu.

Czy za pomocą SuperScore można obstawiać zakłady?

SuperScore różni się typowych aplikacji bukmacherskich, co oznacza, że nie została stworzona do obstawiania zakładów. Mimo wszystko i tak jest bardzo przydatna dla graczy, ponieważ przy każdy wydarzeniu sportowym można sprawdzić aktualne kursy od Superbet, a nawet dostępne propozycje zakładów stworzonych przez danego bukmachera.

Co więcej, jeśli klikniemy interesujące nas wydarzenie, to zostaniemy bezpośrednio przeniesieni na stronę Superbet i tam będziemy mogli obstawić wybrany zakład.

Komu dedykowana jest aplikacja SuperScore Superbet?

Bukmacher Superbet oferuje swoją aplikację każdemu, kto chce mieć łatwiejszy dostęp do informacji meczowych. Tym samym to idealne narzędzie dla doświadczonych graczy, którzy już mają konto na platformie Superbet, jak również dla tych, którzy dopiero poszukają dla siebie dobrej platformy do zabawy.

Z pewnością funkcje SuperScore docenią głównie typerzy, ponieważ zapewnia dostęp do treści mogących ułatwić obstawianie. Świetnym przykładem takiej przydatnej funkcji są statystyczne zakłady z największym prawdopodobieństwem na sukces, ponieważ wystarczy wziąć je pod uwagę, a typowanie przyjdzie o wiele prościej.

Ile kosztuje korzystanie z SuperScore Superbet?

Biorąc pod uwagę fakt, że Superbet zapewnił graczom dostęp do naprawdę przydatnego rozwiązania, to można uznać, że będzie to drogie narzędzie. Nic jednak bardziej mylnego, ponieważ aplikacja SuperScore jest bezpłatna i bezpieczna, o ile zdecydujemy się na jej pobranie z legalnego źródła. Mowa tutaj o sklepie App Store (iPhone) oraz Google Play (urządzenia z systemem Android).

Korzystanie z aplikacji także nie generuje ukrytych opłat, co nie oznacza, że wcale one tutaj nie występują. W SuperScore są pewne sekcje, które mogą podlegać opłat i ich wysokość z pewnością określa regulamin Superbet. Jeśli zatem ktoś ma w planach zacząć przygodę z tą aplikacją, to warto sprawdzić jego dokładne zapisy.