SuperLiga to kolejna ciekawa funkcja dostępna w ramach aplikacji społecznościowej SuperSocial stworzonej przez bukmachera Superbet. Jest to rozbudowana liga typerów, w której obecnych jest kilka szczebli rozgrywek. Gracze mogą zatem walczy o awans, ale również bronić się przed spadkiem. Na najskuteczniejszych typerów czekać będą nagrody w formie freebetów. Sprawdźmy, co warto wiedzieć na temat rozgrywek SuperLigi dostępnych w ofercie bukmachera Superbet.

Czym właściwie jest SuperLiga?

Na wstępie warto powiedzieć kilka słów na temat aplikacji społecznościowej SuperSocial, która całkiem niedawno została uruchomiona przez bukmachera Superbet. Mogą z niej korzystać wszyscy gracze, którzy posiadają zarejestrowane konto u bukmachera. Jest ona dostępna z poziomu aplikacji mobilnej Superbet. W ramach SuperSocial gracze mogą udostępniać własne kupony, obserwować innych graczy i kopiować ich zakłady, komentować typy, rozmawiać ze sobą, a także korzystać z wielu innych ciekawych funkcji. Jedną z nich jest właśnie SuperLiga.

SuperLiga to nic innego jak liga typerów, w których gracze obstawiają zakłady bukmacherskie i w ramach tego otrzymują punkty, które decydują o ich miejscu w rankingu. Jednak rozgrywki stworzone przez Superbet są bardziej rozbudowane, ponieważ mamy tu kilka szczebli rozgrywkowych, a zatem istnieje możliwość awansowania, ale i spadku. Typerzy, którzy uzbierają najwięcej punktów w przeciągu jednej rundy zostaną nagrodzeni pieniędzmi wypłacanymi w formie freebetów.

Na jakich zasadach działają te rozgrywki?

Rozgrywki są podzielone na rundy, które trwają 7 dni. Wyróżnić możemy kilka szczebli rozgrywkowych, na szczycie których są trzy ligi topowe: Top 1.Liga, Top 2.Liga oraz Top 3.Liga. Mamy także niższe ligi podzielone na dywizje. W każdej kolejnej rundzie gracze mogą awansować do wyższej ligi, ale również spaść do niższej. Wszystko zależeć będzie od liczby punktów uzbieranych w ciągu tygodnia. Aby zbierać punkty należy obstawiać zakłady bukmacherskie i udostępniać je na swojej tablicy w ramach aplikacji społecznościowej SuperSocial.

Wpływ na liczbę punktów mają takie kwestie, jak: kurs kuponu, liczba zdarzeń, wynik kuponu. Znaczenia nie ma natomiast stawka, dzięki czemu gracze o większym budżecie w żaden sposób nie są faworyzowani. Na początek odbyła się runda kwalifikacyjna, na podstawie której dokonano podziału uczestników na ligi. Gracze, który teraz zdecydują się na dołączenie do rozgrywek automatycznie trafią do najniższej ligi, skąd będą mogli awansować po kolejnej, 7-dniowej rundzie. Brak aktywności będzie skutkował usunięciem z SuperLigi (oczywiście z opcją powrotu).

Jakie kupony będą punktowały w rankingu?

Aby skutecznie rywalizować w ramach rozgrywek SuperLigi, gracze powinni zapoznać się z zasadami naliczania punktów. Punktować będą następujące kupony:

  • kupony postawione w serwisie internetowym lub przez aplikację mobilną,
  • kupony zawierające wydarzenia z sekcji sport (przedmeczowe i na żywo),
  • kupony udostępniane na tablicy gracza w ramach aplikacji SuperSocial,
  • kupony single oraz multi,
  • kupony z minimalnym kursem całkowitym 1.20.

Na stronie poświęconej rozgrywkom SuperLigi dostępne są szczegółowe informacje na temat naliczania punktów. Wpływ na liczbę punktów mają takie czynniki, jak: rodzaj kuponu (single lub multi), liczba selekcji na kuponie, kurs selekcji oraz kurs całkowity kuponu, liczba selekcji rozliczonych jako wygrane, ogólny wynik kuponu (przegrany lub wygrany). Wpływu na przyznawane punkty nie ma natomiast wysokość stawki, dzięki czemu gracze o większym budżecie nie są faworyzowani. Zakłady, które zostaną zakończone w ramach funkcji cash-out nie będą punktowały w rankingu.

Jakie nagrody są przewidziane dla typerów?

Skoro SuperLiga to pełnoprawna liga typerów, nie mogło w niej oczywiście zabraknąć nagród dla najskuteczniejszych typerów. Na ten moment pula nagród na pojedynczą rundę trwającą siedem dni wynosi 3900 zł. Wysokość nagród zależy od zajętego miejsca oraz ligi. Najwyższe wygrane są przeznaczone dla graczy w Top 1.Lidze. Za zwycięstwo można otrzymać 500 zł, za drugie miejsce 400 zł i  za trzecie miejsce 300 zł. Nagrody o tej samej wysokości są przewidziane dla najskuteczniejszych typerów danej rundy bez podziału na ligi. Jeśli rozgrywki SuperLigi będą dobrze prosperowały, niewykluczone, że bukmacher Superbet w przyszłości zdecyduje się zwiększyć pulę nagród.

SuperLiga – rozbudowana liga typerów dla graczy Superbet

SuperLiga to ciekawa propozycja dla wszystkich graczy, którzy cenią sobie większe emocje przy obstawianiu zakładów bukmacherskich. W ramach funkcji wprowadzonej w aplikacji społecznościowej SuperSocial gracze mogą nie tylko udostępniać swoje kupony, ale również rywalizować z innymi typerami w rozbudowanej lidze typerów. Obstawiając zakłady bukmacherskie w ciągu 7-dniowej rundy gracze mogą walczyć o awans do wyższej ligi, a także bronić się przed spadkiem. Najskuteczniejsi gracze danej kolejki w ramach SuperLigi zostaną nagrodzeni freebetami.