Bukmacher Superbet postanowił stworzyć coś na wzór aplikacji społecznościowej dla typerów. I tak właśnie powstała aplikacja SuperSocial, z której korzystać będą mogli wszyscy zarejestrowani użytkownicy za pośrednictwem swojej aplikacji mobilnej. SuperSocial to pierwszy tak zaawansowany projekt połączenia zakładów bukmacherskich z funkcjami społecznościowymi. W tym miejscu omówimy najważniejsze funkcje oraz możliwości graczy w ramach SuperSocial.

Najważniejsze informacje o aplikacji SuperSocial

SuperSocial to aplikacja społecznościowa stworzona przez bukmachera Superbet. W zamyśle ma ona oferować te same funkcje, co pełnoprawny portal społecznościowy. Gracze będą mogli stworzyć swój profil i wchodzić w interakcję z innymi użytkownikami, komentując i kopiując ich typy, a także udostępniając własne kupony. Dostępny jest także chat prywatny i chat grupowy, które pozwolą swobodnie komunikować się z innymi użytkownikami. Pojawi się także element rywalizacji w formie SuperLigi. Warto nadmienić, że projekt SuperSocial jest naprawdę rozbudowany, a bukmacher planuje w nim dodawać kolejne pomocne funkcje.

Jakie możliwości oferuje aplikacja SuperSocial?

SuperSocial to rozbudowana aplikacja, która zaoferuje graczom takie same możliwości, co popularne portale społecznościowe. Tyle tylko, że jej tematyka obraca się oczywiście wokół zakładów bukmacherskich. W ramach aplikacji SuperSocial gracze mogą:

  • obserwować innych typerów,
  • kopiować typy udostępniane przez obserwowanych,
  • udostępniać własne typy bukmacherskie,
  • komentować typy innych graczy,
  • rozmawiać z użytkownikami na chacie grupowym i chacie prywatnym,
  • rywalizować w ligach typerskich,
  • personalizować tablicę na swoim profilu.

W ramach aplikacji SuperSocial bukmacher Superbet planuje z czasem dodawać nowe przydatne funkcje. Będzie można z nich korzystać bezpośrednio z aplikacji mobilnej Superbet.

Rywalizacja typerów w ramach SuperLigi

Gracze korzystający z aplikacji SuperSocial będą mogli rywalizować w ramach SuperLigi. Będą to rozgrywki podzielone na trzy ligi topowe oraz niższe ligi z podziałem na dywizje. Gracze zostaną przydzieleni do wybranej ligi na podstawie rundy kwalifikacyjnej. Z czasem będą mogli walczyć o awans do wyższych lig podczas kolejnych rund. Najskuteczniejsi typerzy będą mogli liczyć na nagrody pieniężne – im wyższa liga, tym wyższe nagrody. A zatem, aplikacja społecznościowa SuperSocial wprowadza pełnoprawną ligę typerów z nagrodami!

Betswipe – innowacyjna funkcja w zakładach live

Bardzo ciekawie prezentuje się także funkcja Betswipe, która korzysta z mechaniki znanej z popularnych aplikacji randkowych. Otóż w ramach tej funkcji na ekranie będą Ci się wyświetlać propozycje zakładów live wyselekcjonowanych na najbliższe pięć minut. Propozycja Ci się spodoba? Przesuń palcem w prawo, aby dodać zakład do swojego kuponu. Jeśli propozycja nie spełnia Twoich oczekiwań, przesuń w lewo i kontynuuj poszukiwania. Po wybraniu najlepszych opcji wystarczy przejść do kuponu, wybrać stawkę i zatwierdzić swój zakład. Należy pamiętać, że kursy mogą się dynamicznie zmieniać, jako iż funkcja Betswipe działa wyłącznie w obrębie zakładów na żywo.

Jak dołączyć do aplikacji SuperSocial?

Aplikacja SuperSocial jest dostępna dla wszystkich użytkowników, którzy posiadają już konto w serwisie Superbet. Wystarczy zalogować się do swojego konta w aplikacji mobilnej, przejść do zakładki SuperSocial, a następnie wybrać opcję „chcę być w SuperSocial”. I to wszystko. Teraz możesz już przejść do personalizowania swojego profilu i tablicy. W ustawieniach konta możesz określić oczekiwane powiadomienia społecznościowe. Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w Superbet, zarejestruj się u tego bukmachera, aby zyskać możliwość dołączenia do aplikacji. Korzystanie z funkcji SuperSocial nie obliguje graczy do obstawiania zakładów bukmacherskich.

SuperSocial – rozbudowana platforma społecznościowa od Superbet

Aplikacja SuperSocial szybko zyskuje popularność, dzięki czemu korzysta z niej coraz większa liczba graczy. Trzeba przyznać, że bukmacher Superbet w bardzo udany sposób połączył obstawianie zakładów bukmacherskich z funkcjami społecznościowymi. W ramach SuperSocial każdy gracz korzystający z aplikacji mobilnej Superbet może założyć własny profil, a następnie obserwować innych typerów, kopiować i komentować ich typy, a także udostępniać własne propozycje kuponów.

W ramach SuperSocial dostępnych jest wiele przydatnych funkcji. Mamy tu chociażby chat grupowy i chat prywatny, który pozwala swobodnie komunikować się z innymi typami. Mamy także SuperLigę, w której typerzy mogą rywalizować o nagrody pieniężne udostępniając swoje kupony. Fajną opcją jest także funkcja Betswipe, która pozwala szybko dodawać do kuponu ciekawe zakłady na żywo. Aplikacja SuperSocial na pewno trafi w gusta tych typerów, dla których przy obstawianiu zakładów bukmacherskich liczą się pozytywne emocje.