Bonus:

Legendarna oferta 3754 PLN na start!

Bonus bez depozytu:

25zł w wielu ofertach promocyjnych bukmachera!

5 / 5
ZADOWOLENIA GRACZY
Podsumowanie

Kluczowy bukmacher na Polskim rynku. Najlepsza aplikacja mobilna, najlepsze promocje Free 2 Play i najlepszy CashOut!

Informacje o bukmacherze:
 • Opcje wpłaty BLIK, Przelewy Ekspresowe
 • Najważniejsze punkty oferty Zakłady Pre-Game i live, promocje free2play, najlepszy Stream, najlepsza aplikacja, najlepszy Cashout.
 • Darmowe bonusy TAK
 • Minimalny depozyt 1zł
Plusy
 • Najlepsze Bonusy / Atrakcyjne Promocje
 • Wysokie Kursy
 • Streaming (300 000 rocznie / 25 000 miesieczenie)
 • Top Oferta Live (600 000 rocznie / 50 000 miesicznie live events)
 • Aplikacja Mobila (stabilna, bezawaryjna, prosta w obludze, szybka)
 • Atrakcyjny Cashout
 • Szybkie Wyplaty
Minusy
 • Prosty, aczkolwiek czytelny design

Superbet zakłady bukmacherskie zadebiutowały na polskim rynku w 2019 roku. Firma początkowo otrzymała licencję na przyjmowanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych, a w 2020 roku rozpoczęła również działalność za pośrednictwem serwisu internetowego. Nowa marka szybko spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony klientów, głównie za sprawą atrakcyjnych i oryginalnych promocji, a także współpracy z nowymi ambasadorami: Jerzym Dudkiem i Janem Błachowiczem. Sprawdźmy, jak prezentuje się oferta bukmachera Superbet i co sprawiło, że to właśnie ten bukmacher zajmuje pierwszą pozycję w naszym rankingu.  

Co wiemy o firmie Superbet zakłady bukmacherskie?

Superbet to firma założona w 2009 roku w Rumunii. Bukmacher bardzo szybko stał się jedną z wiodących marek w branży w Europie Środkowo-Wschodniej. Firma świadczy swoje usługi zarówno za pośrednictwem punktów naziemnych (ok. 1200 lokali w Europie) oraz w serwisie internetowym. W Polsce, firma Superbet pojawiła się w 2019 roku otrzymując licencję Ministerstwa Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych. Rok później firma otrzymała licencję uprawniającą to przyjmowania zakładów online. Ambasadorami marki w naszym kraju zostali: Jerzy Dudek oraz Jan Błachowicz. To ważny krok, który sprawił, że firma szybko zyskała nowych klientów i w krótkim czasie zbudowała stabilną pozycję na polskim rynku zakładów bukmacherskich. 1. Najlepsze Bonusy / Atrakcyjne Promocje a) Oferta powitalna b) SuperSpin c) TenisowyReturn 25 PLN d) SuperPrzewaga e) Gamingowy SuperCzwartek 50/100 PLN f) American Dream 25 PLN g) SuperPoniedzialek 50 PLN h) SuperDzien i) Superbets na weekend 20 PLN 2. Wysokie Kursy 3. Streaming (300 000 rocznie / 25 000 miesieczenie) 4. Top Oferta Live (600 000 rocznie / 50 000 miesicznie live events) 5. Aplikacja Mobila (stabilna, bezawaryjna, prosta w obludze, szybka) 6. Atrakcyjny Cashout 7. Szybkie Wyplaty  

Oferta zakładów bukmacherskich Superbet

Recenzując pełną ofertę bukmachera Superbet zaczniemy oczywiście od zakładów dostępnych w serwisie. Dobra oferta zakładów to absolutna podstawa, która decyduje o tym, czy warto rozważać rejestrację konta u wybranego bukmachera. Składa się na to szeroki wybór zakładów, liczne udogodnienia, jak również wysokość kursów. We wszystkich wymienionych aspektach Superbet wypada naprawdę dobrze. Pełną ofertę zakładów możemy podzielić na cztery podstawowe kategorie: zakłady sportowe, zakłady na żywo, gry karciane, a także sporty wirtualne. Poniżej skupimy się na opisaniu poszczególnych kategorii zakładów bukmacherskich Superbet.

Czy Superbet to bukmacher legalny w Polsce?

Tak, firma Superbet w 2019 roku otrzymała licencję Ministra Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych na terytorium naszego kraju. Licencja nr PS4.6831.5.2019 została wydana 18 października 2019 roku i obowiązuje do 2025 roku. Początkowo, firma Superbet świadczyła swoje usługi w Polsce za pośrednictwem punktów naziemnych, natomiast w 2020 roku pojawiła się możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich przez Internet. Wcześniej strona internetowa bukmachera umożliwia przygotowywanie i sprawdzanie kuponów zawieranych w punktach. W związku z tym, Superbet zakłady sportowe to firma legalna, u której można bezpiecznie obstawiać wyniki meczów.  

Zakłady sportowe

W kategorii „Sport” dostępne są zakłady przedmeczowe. Po lewej stronie serwisu wyszczególniona jest lista dyscyplin sportowych. Znajdziemy na niej zarówno te najpopularniejsze dyscypliny, takie jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, piłka ręczna czy hokej, jak również mniej popularne sporty, takie jak: futsal, baseball, lotki, bandy czy krykiet. W ofercie zakładów przedmeczowych nie mogło również zabraknąć najważniejszych dyscyplin esportowych, wśród których wymienimy: Counter Strike: Global Offensive, League of Legends, DOTA 2 czy FIFA. Klikając w nazwę dyscypliny można przejść do konkretnych wydarzeń. W ten sposób łatwiej jest znaleźć mecze, których wynik chcemy wytypować. Na pewno warto zwrócić uwagę na zakłady specjalne, a także kategorię Super Oferta, w której można znaleźć popularne wydarzenia sportowe z podwyższonymi kursami. Dużym plusem jest szeroki wybór zakładów w tej kategorii, co zresztą sprawia, że wielu typerów zaczyna dzień od tego, aby sprawdzić, jakie wydarzenia znalazły się w super ofercie Superbet. Do dyspozycji graczy pozostają liczne newsy sportowe, statystyki oraz wyniki. To ważne udogodnienie, które sprawia, że obstawianie zakładów bukmacherskich w Superbet jest jeszcze bardziej satysfakcjonujące.  

Zakłady live

Szczególnym zainteresowaniem cieszą się oczywiście zakłady na żywo. Można tu obstawiać wyniki spotkań w trakcie ich trwania. Aby typowanie wyników było prostsze, bukmacher przygotował obszerne statystyki i match tracker. Co szczególnie ważne, niektóre wydarzenia sportowe można oglądać za pośrednictwem transmisji na żywo. Warto zauważyć, że wciąż stosunkowo niewielu bukmacherów w naszym kraju daje klientom taką możliwość i jest to ważny atut, dla którego Superbet zajmuje wysokie pozycje w wielu rankingach bukmacherskich. Dużym plusem jest kalendarz, w którym można sprawdzić, jakie wydarzenia sportowe będą dostępne w ofercie superbet na żywo. Po lewej stronie wybieramy dyscyplinę, a następnie rozgrywki, które chcemy obstawiać. Na uwagę zasługuje bardzo przejrzysty układ zakładów, a co ważne, oznaczone zostały zakłady, które podlegają pod funkcję Cash Out. Dzięki tej funkcji gracze mają możliwość zamknięcia zakładów przed czasem, odbierając mniejszą, ale gwarantowaną wygraną. Sekcja zakładów na żywo prezentuje się naprawdę okazale i cieszy się pozytywnymi opiniami ze strony klientów.  

Gry karciane

Na polskim rynku bukmacherskim stosunkowo niedawno pojawiły się zakłady na gry karciane. W tej kategorii można obstawiać zakłady sportowe na przebieg popularnych gier karcianych. Rozgrywka jest prowadzona przez prawdziwych krupierów oraz krupierki przy interaktywnym stole. Gracz nie jest oczywiście stroną biorącą udział w grze, ponieważ nie jest to zgodne z obowiązującymi w Polsce przepisami. Gracz jest jedynie obserwatorem tego, co dzieje się na stole i ma możliwość obstawiania zakładów na to, który układ kart okaże się silniejszy. W Superbet można obstawiać zakłady na następujące gry karciane: poker, blackjack, wojna, indyjski poker, wojna plus, wojna Andar Bahar.  

Sporty wirtualne

Kolejną oryginalną kategorią sporty wirtualne. Są to wydarzenia sportowe rozgrywane, a w zasadzie symulowane przez algorytm komputerowy. Bierze on pod uwagę kursy, a następnie generator liczb losowych decyduje o wyniku spotkania. Gracze mogą obserwować te zmagania na realistycznych animacjach, dzięki czemu obstawianie sportów wirtualnych jest rozgrywką bardzo emocjonującą. Superbet ma jedną z najbardziej rozbudowanych sekcji „virtuali”. Znajdziemy w niej: piłkę nożną, wyścigi chartów, wyścigi konne, wirtualny żużel, wyścigi MotoGP, wyścigi konne, rzuty karne, czy wyścigi samochodowe. Co ważne, obstawiając zakłady AKO z przynajmniej trzema zdarzeniami gracz może obstawić zakład bez podatku od stawki, a ewentualna wygrana zostanie powiększona nawet o 40%. To ważny argument, dla którego warto sprawdzić sporty wirtualne w Superbet.  

Pakiet powitalny Superbet dla nowych graczy

Nasza recenzja zakładów bukmacherskich Superbet bez wątpienia interesuje Cię w dużej mierze właśnie ze względu na bonus powitalny. To jeden z kluczowych kryteriów, który bierzemy pod uwagę przy wyborze bukmachera – co dokładnie można otrzymać na udany początek obstawiania? Pakiet powitalny dostępny w Superbet ma wartość 3754 złotych, jednak w praktyce, wliczając bonus na aplikacji mobilnej jest to nawet 3754 złotych. Możemy wyróżnić trzy prezenty:

 • Premia powitalna 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie,
 • Cashback do 1300 PLN za pierwszy tydzień gry,
 • Bonus powitalny 20 PLN dostępny na aplikacji mobilnej.

W przypadku pierwszego bonusu warunki są oczywiste. Gracz rejestruje konto i ma 14 dni na zrealizowanie pierwszego depozytu. W ten sposób można otrzymać podwojenie pierwszej wpłaty, ale przyznana kwota nie może być wyższa, niż 200 PLN. Minimalna kwota depozytu potrzebna do skorzystania z promocji to 20 PLN. Od tego bonusu obowiązuje dwukrotny warunek obrotu po kursie 1,80. Czas na wykonanie zadania to 10 dni. Jeśli w ciągu 7 dni od momentu zrealizowania pierwszego depozytu gracz pobierze aplikację mobilną, otrzyma dodatkowe 20 PLN objęte jednokrotnym warunkiem obrotu po kursie 1,80. No dobrze, a jak działa główny prezent w ofercie powitalnej, czyli cashback do 1300 PLN? Zasady są proste. Od momentu zrealizowania depozytu liczą się wszystkie zakłady obstawione w przeciągu 7 dni. Jeśli w trakcie tego tygodnia Twój wynik będzie na minusie, otrzymasz cashback o równowartości bilansu. Przykładowo, obstawiasz zakłady za 100 PLN i wygrywasz z nich ledwie 20 PLN. Jesteś na minusie 80 PLN. Ta kwota zostanie zwrócona jako cashback. Zwrot nie może być wyższy, niż 1300 PLN. Cashback jest objęty dwukrotnym warunkiem obrotu po kursie 1,80 i podobnie jak w przypadku pozostałych promocji, gracz ma 10 dni na zrealizowanie obrotu.  

Promocje dostępne w serwisie bukmacherskim Superbet

Bonus powitalny to niejedyna okazja ku temu, aby powiększyć swój stan konta o dodatkowe środki bonusowe. Bukmacher przygotował bowiem bardzo rozbudowaną ofertę promocyjną dla aktywnych klientów, dzięki czemu, systematyczne obstawianie zakładów bukmacherskich w tym miejscu staje się bardziej opłacalne. Co ważne, bukmacher przygotował ofertę zarówno dla klientów serwisu internetowego, jak również punktów naziemnych. Co ważne,  praktycznie każdego dnia w serwisie można liczyć na nową ofertę do wykorzystania. Do tego dochodzą zakłady specjalne i super oferta superbet, czyli zbiór wydarzeń, które można obstawiać po wyższych kursach bukmacherskich. Poniżej prezentujemy aktualne promocje oddane do dyspozycji klientów Superbet.  

Super Spin

To jedna z flagowych i najbardziej rozpoznawalnych promocji dostępnych w serwisie bukmacherskim Superbet. Gracze każdego dnia mają jedną okazję do zakręcenia „kołem fortuny”, na którym przygotowano specjalne bonusy: Bonus Sport, Super Sport Bonus, Mega Sport Bonus, Wpłać 50 – Odbierz 50, Gry Karciane Bonus, a także JackPot 2,500 PLN. Obok tych bonusów dostępne są również pola: „Brak wygranej”. Jeśli trafisz na jeden z dostępnych bonusów, zostanie on przypisany do Twojego konta w przeciągu 46 godzin od zakończenia dnia objętego promocją. Bonus jackpot jest ważny przez 7 dni od momentu przyznania, natomiast pozostałe bonusy przez 2 dni.

Bukmacher superbet – Tenisowy Return 25 PLN

Superbet przygotował atrakcyjną ofertę dla wszystkich miłośników tenisa. W ramach tej promocji gracze mogą liczyć na cashback do 25 PLN za przegrany zakład na tenis. Na kuponie należy zawszeć wydarzenia dostępne w ofercie przedmeczowej, natomiast minimalna stawka zakładu to 50 PLN. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot do 25 PLN. Co ważne, z tej promocji można korzystać codziennie! Jest to zatem spore udogodnienie dla wszystkich osób, które regularnie obstawiają zakłady sportowe na tenis.  

Super przewaga

Cashout to niejedyny sposób na zakończenie kuponu przed czasem. Dużą innowację wprowadza promocja Super Przewaga, ciesząca się ogromnym zainteresowaniem ze strony klientów. W ramach tej promocji, kupon na jedną z sześciu dyscyplin może zakończyć się przed czasem, jeśli wytypowany przez Ciebie zawodnik/drużyna uzyska odpowiednią przewagę:

 • W piłce nożnej dwie bramki przewagi,
 • W tenisie wygrana dowolnego seta 6-0,
 • W koszykówce min. 15 punktów przewagi,
 • W siatkówce wygrana dwóch pierwszych setów,
 • w piłce ręcznej sześć goli przewagi,
 • W hokeju na lodzie trzy gole przewagi.

Być może i Ty masz doświadczenia, w których po meczu nie mogłeś uwierzyć, że Twój faworyt przegrał. „Ale jak można było przegrać wygrany mecz?!”. W Superbet nagłe zwroty akcji nie muszą popsuć Twojego kuponu, o ile wcześniej wytypowana przez Ciebie strona uzyska odpowiednią przewagę. Wówczas kupon jest rozliczony jako wygrany, niezależnie od końcowego wyniku. W zakładce promocji można sprawdzić, jakie rozgrywki zaliczają się do promocji Super Przewaga.

Gamingowy Super Czwartek 50/100 PLN 

Lubisz obstawiać sporty wirtualny lub gry karciane? W każdy czwartek w Superbet możesz zdobyć dodatkowy bonus o wartości 50 lub 100 złotych. W tym celu wystarczy wykonać zadanie postawione przez bukmachera w dniu promocji. Za każdym razem jest to nieco inne zadanie. Można o nim przeczytać w Social Media, na stronie internetowej lub w aplikacji bukmachera. Jeśli pomyślnie wykonasz zadanie, w przeciągu 48 godzin od momentu zakończenia promocji otrzymasz bonus.  

Sporty amerykańskie bez ryzyka 25 PLN

Bukmacher przygotował ciekawą ofertę także dla wszystkich miłośników sportów amerykańskich. Wystarczy obstawić 50 PLN na kupon, w którym znajdą się zdarzenia z jednej z kluczowych lig amerykańskich: NHL, NBA lub NFL. Kwalifikują się zarówno zakłady przedmeczowe, jak również zakłady na żywo. Kurs minimalny kuponu powinien wynosić 2,00. Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków otrzymasz bonus w wysokości 25 PLN, niezależnie od tego, jak rozliczony zostanie obstawiony przez Ciebie zakład. Z tej promocji można korzystać codziennie.  

Super poniedziałek 50 PLN

Dobra wiadomość dla osób, które nie przepadają za poniedziałkami! W serwisie bukmacherskim Superbet można w udany sposób rozpocząć tydzień za sprawą kolejnej promocji. Super Poniedziałek to oferta superbet o banalnie prostych założeniach: Wpłać w poniedziałek przynajmniej 100 PLN, a także postaw zakład pojedynczy lub akumulowany o stawce min. 100 PLN. Niezależnie od wyniku zakładu otrzymasz bonus w wysokości 50 PLN.

Super Dzień

Od wtorku do czwartku obowiązuje promocja Super Dzień. W te dni możesz sprawdzić na stronie lub w aplikacji, jakie zadanie należy wykonać, aby zagwarantować sobie kolejny bonus. Jeśli pomyślnie wykonasz zadanie postawione przed Tobą przez bukmachera Superbet, otrzymasz bonus w przeciągu 48 godzin od momentu zakończenia promocji.  

Superbets na weekend 20 PLN

W weekend klienci bukmachera Superbet mogą sobie zagwarantować zakład bez ryzyka o wartości 20 PLN. Aby to zrobić, wystarczy od piątku do niedzieli postawić zakład za minimum 20 PLN. Jeśli okaże się on przegrany, otrzymasz cashback o wartości 20 PLN. Zwrot jest przypisywane do pierwszego zakładu spełniającego warunki promocji. Jednak co ważne, z promocji tej możesz skorzystać trzy razy w przeciągu jednego weekendu – w piątek, w sobotę oraz w niedzielę. A przeciągu 48 godzin od zakończenia promocji otrzymasz zakład bez ryzyka.  

Mocne Uderzenie

To promocja, która na pewno zainteresuje wszystkich miłośników zakładów kombinacyjnych. W ramach tej oferty promocyjnej gracze mogą zapewnić sobie większą wygraną od rozbudowanych zakładów kombi z przynajmniej pięcioma zdarzeniami o kursie powyżej 1,20. Kupon z pięcioma zdarzeniami może zaoferować premię do wygranej o wartości 7%. Z kolei najwyższa premia, 100% do wygranej, jest przypisana do zakładów kombi z przynajmniej 24 zdarzeniami. Zdarzenia dobierane do kuponu kombi muszą pochodzić z oferty przedmeczowej.  

Gry wirtualne bez podatku

Sporty wirtualne to bez wątpienia oryginalna forma bukmacherki, która stanowi ciekawe oderwanie od tradycyjnych zakładów sportowych. Jak już mówiliśmy, legalny bukmacher Superbet może pochwalić się bardzo rozbudowaną ofertą zakładów na sporty wirtualne. Aby obstawianie virtuali było jeszcze bardziej satysfakcjonujące, bukmacher przygotował specjalną promocje. Dodając przynajmniej 3 zdarzenia do kuponu możesz obstawić zakład bez podatku od stawki, dzięki czemu, ewentualna wygrana będzie wyższa o 14%. Zdarzenia muszą pochodzić z oferty Golden Race. Jeśli dodasz do kuponu kolejne dwa zdarzenia, wówczas, ewentualna wygrana może być wyższa o 40%.  

Zakłady specjalne

Zakłady specjalnie nie są stricte promocją, ale na pewno mają wpływ na lepsze warunki obstawiania interesujących wydarzeń. Jest to po prostu rozszerzona oferta na najciekawsze wydarzenia sportowe. Zakłady specjalne pozwolą graczom obstawić zdobywców bramek, liczbę kartek, liczbę rzutów rożnych, asów serwisowych oraz innych aspektów meczu. A wszystko to po wysokich i atrakcyjnych kursach. Z pomocą zakładów specjalnych możesz w pełni wykorzystać potencjał analizy przedmeczowej do obstawienia opłacalnych kuponów.  

Super Kursy

Jedną z promocji cieszących się największym zainteresowaniem ze strony graczy są właśnie Super Kursy. To właśnie wysokość kursów bukmacherskich w dużej mierze zależy od tego, czy zakład okaże się dla graczy w pełni satysfakcjonujący. Każdego dnia Superbet wybiera najpopularniejsze zdarzenia sportowe z różnych dyscyplin, a następnie tworzy atrakcyjniejszą ofertę z wyższymi kursami. Co ważne, zdarzenia dostępne w ofercie Super Kursy możesz mieszać się z sobą na jednym kuponie, gwarantując sobie jeszcze wyższy kurs całkowity w zakładzie kombinacyjnym.  

Super Szansa

Jeden nietrafiony typ potrafi zniszczyć nawet najlepszy zakład kombinacyjny. W sieci często natrafimy zresztą na screeny kuponów bukmacherskich, w których zawiódł tylko jeden typ, rujnując tym samym marzenia gracza o bajecznej wygranej. Znasz to uczucie? W Superbet funkcjonuje specjalna promocja, która pomoże Ci obronić swój kupon przed takimi zdarzeniami. W tym celu należy stworzyć zakład kombi zawierający przynajmniej 11 zdarzeń po kursie minimalnym 1,30. Jeśli tylko jedna selekcja na takim kuponie zostanie rozliczona jako przegrana, wówczas gracz otrzyma nagrodę pocieszenia – 10% kwoty potencjalnej wygranej. Prosty przykład: gracz obstawia 100 PLN na kupon o kursie całkowitym 25,00. Potencjalna wygrana to 2500 PLN. W przypadku, gdy jedna selekcja okaże się nietrafiona, Superbet przyzna nagrodę pocieszenia w wysokości 250 PLN. Jest to jedna z promocji dostępnych z myślą o graczach korzystających z punktów naziemnych.

Super Klub

Do klientów lokali Superbet adresowany jest również program lojalnościowy Super Club, w ramach którego gracz zbiera punkty, które następnie są przeliczane na darmowe zakłady. Każda złotówka to jeden punkt w programie. Już na dobry początek, za uzbieranie 25 punktów gracz otrzyma pięć voucherów o wartości 5 PLN każdy. Po uzbieraniu 5000 punktów gracz otrzymuje w sumie 10 voucherów o wartość 10 PLN. Aby wziąć udział w programie, wystarczy zgłosić w punkcie chęć uczestnictwa i wyrobić kartę stałego klienta.  

Promocje w Superbet – podsumowanie

Legalny bukmacher Superbet oferuje swoim klientom szeroki wachlarz ciekawych promocji. Atutem jest cykl tygodniowy, a zatem – każdego dnia dostępna jest inna promocja, z której można skorzystać. Do tego dochodzą specjalne atrakcje dla fanów najważniejszych dyscyplin sportowych, takich jak: piłka nożna, tenis, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka oraz hokej. Dobre promocje mają ogromny wpływ na opłacalność zawartych zakładów bukmacherskich. Weźmy chociażby Super Kursy, czyli promocję, w ramach której gracze mogą obstawiać najpopularniejsze zdarzenia sportowe po podwyższonym kursie. Innowacyjną opcją jest także Super Przewaga, w ramach której kupon graczy jest rozliczony jako wygrany w momencie, gdy ich faworyt uzyska odpowiednią przewagę. Plusem jest to, że Superbet stara się pamiętać o wszystkich swoich klientach. Zarówno tych obstawiających zakłady sportowe w serwisie internetowym i aplikacji mobilnej, jak również tych, którzy obstawiają zakłady w punktach stacjonarnych. W opinii wielu graczy, Superbet na ten moment może pochwalić się jedną z lepszych promocji powitalnych dostępnych na polskim rynku bukmacherskim. To ważny argument, który sprawia, że Superbet dominuje w naszym rankingu bukmacherskim. Warto regularnie obserwować ofertę promocyjną, ponieważ można w niej znaleźć także okresowe oferty związane z konkretnymi wydarzeniami sportowymi.  

Funkcja Cashout w serwisie Superbet

Cashout pojawił się na polskim rynku bukmacherskim kilka lat temu i wprowadził niemałą rewolucję w sposobie obstawiania zakładów bukmacherskich. Dawniej nie było możliwości zamknięcia kuponu przed czasem, trzeba było czekać na jego rozliczenie. Wyobraź to sobie: postawiłeś kupon z 7 zdarzeniami i z ogromną kwotą EW (ewentualna wygrana). Sześć zdarzeń jest już na plus, zostaje siódme i pech, ostatnie zdarzenie zniszczyło kupon. To niestety popularne zjawisko. Funkcja Cashout zapobiega tym sytuacjom. Możesz zamknąć kupon przed czasem, odbierając mniejszą, ale gwarantowaną wygraną. Dostępne są trzy rodzaje Cashoutu w Superbet:

 • Wyświetlana kwota – gracz otrzyma na konto kwotę oferowaną w okienku Cashout. Może się jednak zdarzyć, że w momencie zamykania kuponu oferowana kwota ulegnie zmianie. Wówczas kupo nie zostanie zamknięty i trzeba będzie ponowić próbę.
 • Dowolna kwota – system zamknie Twój kupon domyślnie z wyświetlaną kwotą, ale jeśli w tym czasie nastąpi zmiana, wówczas otrzymasz kwotę pomniejszoną lub powiększoną.
 • Plus/Minus 10% – możesz również zaakceptować zmianę oferowanej kwoty, ale tylko wtedy, gdy zmiana nie będzie większa niż 10% domyślnej wartości.

Im bliżej do prawidłowego rozliczenia Twojego kuponu, tym większą kwotę będzie oferował system Cashout. Opcja działa w zakładach przedmeczowych i zakładach na żywo. Liczą się zarówno zakłady pojedyncze, jak również zakłady kombinacyjne. Zaawansowany system Cashout dostępny w serwisie bukmacherskim Superbet sprawia, że masz znacznie większą kontrolę nad swoimi zakładami.  

Metody płatności obsługiwane przez bukmachera

Szybkie i wygodne płatności mają duży wpływ na satysfakcję klientów, ponieważ pozwalają w przeciągu kilku minut zasilić konto i obstawić zakład na nadchodzące wydarzenie. Recenzja bukmachera Superbet musi zatem obejmować dostępne metody płatności. Na początek sprawdźmy, w jaki sposób można zrealizować depozyt w serwisie. Dostępne są następujące opcje:

 • Błyskawiczne przelewy bankowe (Przelewy24, Tpay),
 • Karta Płatnicza (Mastercard, VISA),
 • Płatność mobilna BLIK,
 • Karta przedpłacona i portmonetka elektroniczna Paysafecard,
 • Portfele elektroniczne (Skrill, Neteller),
 • Tradycyjne przelewy bankowe.

Minimalna kwota depozytu wynosi 1 PLN. Pięć pierwszych metod pozwala zrealizować depozyt natychmiast (całość zajmuje kilka minut). W przypadku tradycyjnych przelewów bankowych decydują godziny księgowania banków. Co ważne, wypłaty z konta można realizować nie tylko na rachunek bankowy, ale również do portfela elektronicznego lub bezpośrednio na kartę płatniczą (tylko VISA). Dzięki błyskawicznym wypłatom, środki znajdą się na Twoim koncie w przeciągu kilku minut. Minimalna kwota wypłaty to 1 PLN. Wszystkie metody płatności dostępne w serwisie Superbet są oczywiście darmowe i gracz nie płaci od nich prowizji.

Obsługa klienta w Superbet

W trakcie korzystania z usług serwisu bukmacherskiego Superbet nie powinieneś napotkać na żadne nieoczekiwane trudności. Niemniej jednak, zawsze należy być gotowym na pewne trudności lub po prostu wątpliwie rozliczony kupon. W takich sytuacjach możesz skorzystać z jednej z dostępnych metod kontaktu z bukmacherem. Najwygodniejszą opcją jest chat na żywo, za pośrednictwem którego możesz otrzymać wsparcie techniczne w przeciągu kilku minut. Do dyspozycji klientów pozostaje również WhatsApp pod numerem: 509-272-272. Możliwy jest także kontakt mailowy. Co ważne, obsługa bukmachera jest dostępna przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. To kolejny istotny atut, który korzystnie wpływa na komfort graczy.  

Zakłady bukmacherskie Superbet w punktach naziemnych

Bukmacher rozpoczął działalność w naszym kraju od urządzania zakładów wzajemnych w punktach naziemnych. Dopiero później klientom zaoferowano również możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich przez Internet. Na chwile obecną w naszym kraju funkcjonuje ok. 70 lokali dostępnych w większych miastach. W związku z tym, warto również powiedzieć kilka słów o standardach oferowanych klientom przez Superbet w punktach naziemnych. Klienci mają do dyspozycji hot spot udostepniający dostęp do Internetu, a także monitory, na których można oglądać niektóre wydarzenia sportowe. W lokalu dostępne są również stoły z krzesłami, aby umożliwić spokojne zastanowienie się nad swoim kuponem. Po stworzeniu kuponu wystarczy go zrealizować w kasie. Swoje typy można również podać bezpośrednio do kasjera, dzięki czemu, kupon zostanie stworzony w kasie. Na stronie internetowej bukmachera można sprawdzić status swojego kuponu, wpisując jego numer identyfikacyjny. Większość punktów jest otwarta w godzinach 9:00 – 21:00, ale dokładne godziny zawsze zależą od konkretnego lokalu. Ważnym plusem są promocje oraz program lojalnościowy stworzony specjalnie z myślą o klientach punktów stacjonarnych.  

Jak sprawuje się aplikacja mobilna Superbet?

Gracze coraz częściej wybierają zakłady sportowe w aplikacji mobilnej. Wystarczy smartfon lub tablet z dostępem do Internetu, aby wygodnie obstawiać zakłady w dowolnym miejscu i czasie. Biorąc pod uwagę, że coraz częściej zmagamy się z pośpiechem dnia codziennego, takie udogodnienie jest na wagę złota. Aplikacja bukmacherska Superbet została stworzona z myślą o szybkim i wygodnym obstawianiu zakładów na mniejszym ekranie. Daje ona te same możliwości, co pełnoprawny serwis internetowy. Z aplikacji można zarejestrować konto, dokonać wpłaty, a także obstawiać zakłady dostępne we wszystkich kategoriach. Gracze mogą również liczyć na wiele promocji, które uczynią obstawianie zakładów z aplikacji jeszcze bardziej satysfakcjonującą czynnością. Aplikacja mobilna jest bardzo prosta i wygodna w obsłudze. Można ją zabezpieczyć kodem PIN lub odciskiem palca, co zagwarantuje należytą ochronę, a jednocześnie zapewni szybki dostęp do aplikacji. W ramach pakietu powitalnego nowi klienci mogą liczyć na 20 PLN bonusu do wykorzystania w aplikacji. Wystarczy w przeciągu 7 dni od momentu pierwszego depozytu pobrać i zainstalować aplikację. Użytkownicy urządzeń iOS i Huawei mogą pobrać aplikację bezpośrednio ze sklepu: App Store lub Huawei AppGallery, natomiast użytkownicy urządzeń z Androidem mogą pobrać aplikację bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera. Z pomocą nowoczesnej i dopracowanej aplikacji Superbet opinie możesz obstawiać zakłady sportowe gdzie tylko zapragniesz. Superbet przyjmuje zakłady online w aplikacji superbet. Zakłady online, które oferuje superbet aplikacja, spełniają superbet opinie graczy. Dzięki temu, superbet posiada bardzo przychylne opinie. W ramach oferty superbet znajdziemy wszystko, co nam potrzebne do gry. Pobranie aplikacji mobilnej superbet jest w pełni darmowe.

Opinie klientów na temat bukmachera Superbet

Pomimo stosunkowo krótkiego stażu na polskim rynku bukmacherskim, Superbet opinie już teraz może pochwalić się naprawdę pozytywnymi opiniami ze strony klientów. To właśnie opinie innych graczy w dużej mierze decydują o tym, które miejsce w rankingu zajmuje legalny bukmacher. W przypadku Superbet opinie decydują oceny pozytywne, co wpływa na to, że Superbet opinie w naszym rankingu jest liderem. Jeśli chodzi o plusy, klienci wymieniają przede wszystkim atrakcyjne promocje i bonusy, na czele z ofertą powitalną przygotowaną dla nowych klientów bukmachera. Na duży plus oceniana jest oferta zakładów na żywo, w których dostępne są transmisje live z wielu popularnych zdarzeń sportowych. Klienci zwracają uwagę na szeroki wachlarz metod płatności, a także szybkie i fachowe wsparcie techniczne dostępne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Zdaniem graczy, istotną zaletą legalnego bukmachera Superbet opinie jest również nowoczesna i dopracowana aplikacja mobilna. Dołóżmy do tego liczne udogodnienia, jak chociażby Cashout dostępny w trzech wariantach. Jeśli chodzi o minusy, nie ma ich wiele. Część graczy życzyłaby sobie bonusu bez depozytu lub nieco większej premii powitalnej do pierwszej wpłaty. Niektórzy gracze uważają również, że bukmacher powinien postarać się o nieco obszerniejszą ofertę zakładów bukmacherskich na esport. Są to jednak detale, które nie wpływają na ogólną ocenę bukmachera, a ta jest naprawdę wysoka. Patrząc na całokształt świadczonych usług, Suberbet zakłady bukmacherskie w pełni zasługują na pozytywne opinie ze strony klientów.  

Jakie są największe atuty bukmachera Suberbet?

Marka Superbet opinie w krótkim czasie zbudowała rozpoznawalność i w pełni zasłużone uznanie w oczach klientów. To za sprawą wielu ważnych udogodnień, które sprawiają, że obstawianie zakładów bukmacherskich u tego operatora jest po prostu przyjemniejsze, a zarazem bardziej opłacalne. Postanowiliśmy podsumować ofertę Superbet, aby wskazać jej najważniejsze zalety:

 • Szeroki wybór wydarzeń – do dyspozycji klientów Superbet opinie pozostają zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, sporty wirtualne oraz gry karciane. Każda z tych kategorii oferuje bogaty wybór zdarzeń, tak, aby każdy klient mógł stworzyć kupon dostosowany do swoich potrzeb.
 • Transmisje na żywo – Superbet opinie to bukmacher, który może zagwarantować swoim klientom transmisje live z wielu ważnych wydarzeń sportowych. Dzięki temu, obstawianie zakładów na żywo staje się dużo bardziej emocjonujące.
 • Rozbudowana oferta promocyjna – nowi klienci Superbet opinie mogą liczyć na atrakcyjny bonus powitalny o wartości 1500 złotych. Do tego dochodzi szeroki wachlarz promocji stworzonych specjalnie z myślą o stałych klientach serwisu. Warto wymienić: Super Spin, Super Ofertę, Gamingowy Super Czwartek, Super Przewagę czy Mocne Uderzenie.
 • Wygodne metody płatności – klienci bukmachera Superbet opinie mogą szybko i wygodnie zrealizować depozyt jedną z dostępnych metod: szybkim przelewem bankowym, płatnością BLIK, kartą płatniczą lub z portfela elektronicznego. Bukmacher realizuje również błyskawiczne wypłaty.
 • Fachowa obsługa 24h/dobę – klienci serwisu bukmacherskiego Superbet opinie mogą liczyć na fachowe wsparcie ze strony działu obsługi klienta przez całą dobę. Dostępny jest chat na żywo, kontakt przez WhatsApp, a także kontakt mailowy.
 • Nowoczesna aplikacja mobilna – z usług bukmachera można korzystać także za sprawą wygodnej w obsłudze aplikacji mobilnej, która umożliwia szybkie obstawianie zakładów bukmacherskich w dowolnym miejscu i czasie.
Pros / Cons
 • Najlepsze Bonusy / Atrakcyjne Promocje
 • Wysokie Kursy
 • Streaming (300 000 rocznie / 25 000 miesieczenie)
 • Top Oferta Live (600 000 rocznie / 50 000 miesicznie live events)
 • Aplikacja Mobila (stabilna, bezawaryjna, prosta w obludze, szybka)
 • Atrakcyjny Cashout
 • Szybkie Wyplaty
 • Prosty, aczkolwiek czytelny design
Superbet zakłady bukmacherskie oferują swoim klientom wszechstronne możliwości. Bukmacher stale rozwija swoją pozycję na polskim rynku, zyskując sympatię ze strony kolejnych graczy. To sprawia, że w pełni zasłużenie plasuje się na czele naszego rankingu bukmacherskiego.  

Czy warto zarejestrować konto w serwisie Superbet?

Superbet opinie to nowoczesny bukmacher, który stale ulepsza i usprawnia swoją ofertę, tak, aby sprostać rosnącym oczekiwaniom ze strony klientów. Wybierając konto w tym miejscu zyskujesz zatem gwarancję usług świadczonych w najwyższych standardach jakości. Rozbudowana oferta zakładów bukmacherskich, wiele oryginalnych promocji i bonusów, prosta w obsłudze aplikacja mobilna, a także liczne udogodnienia, które sprawiają, że obstawianie zakładów staje się dużo przyjemniejsze – to tylko niektóre zalety, które sprawiają, że tak wielu klientów decyduje się sprawdzić usługi świadczone przez Superbet. Jest to zaufana marka, która nie zawiedzie Twoich oczekiwań.


Opinie graczy są cennym drogowskazem dla tych osób, które szukają odpowiedniego miejsca do obstawiania zakładów bukmacherskich. Jednym z uczestników prężnie rozwijającego się rynku legalnych bukmacherów w Polsce jest Superbet. Firma funkcjonuje na polskim rynku od 2019 roku i świadczy swoje usługi za pośrednictwem serwisu internetowego oraz punktów naziemnych. W tym miejscu sprawdzimy Superbet opinie na temat poszczególnych obszarów oferty, aby odpowiedzieć na pytanie, czy warto obstawiać zakłady w tym miejscu.

superbet opinie

Najważniejsze informacje na temat bukmachera Superbet

Superbet to rumuńska firma funkcjonująca w branży bukmacherskiej od 2009 roku. To jedna z najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowo-Wschodniej. Kilka lat temu bukmacher postanowił wkroczyć także na polski rynek. Początkowo, Superbet był bukmacherem naziemnym, a dopiero później wprowadził możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich także za pośrednictwem serwisu internetowego. Licencja na urządzenie zakładów wzajemnych online została przyznana w październiku 2019 roku W przeciągu ostatnich dwóch lat firma wyraźnie zaznaczyła swoją pozycję na polskim rynku, zyskując pozytywne Superbet opinie i stając się ważnym punktem na mapie rodzimej bukmacherki.

Dużym plusem jest bez wątpienia rozbudowana i ciekawa oferta promocyjna, w której nie brakuje atrakcyjnych okazji do pozyskania dodatkowych środków na grę. Nowi klienci, którzy zdecydują się zarejestrować konto w tym miejscu mogą odebrać atrakcyjny bonus powitalny, który również został ciepło oceniony przez graczy. Rosnącą popularność bukmacher w dużej mierze zawdzięcza swojemu ambasadorowi – Jerzemu Dudkowi. Ostatnie Superbet opinie dowodzą, że jest to bardzo rzetelna marka, która stale rozwija poziom świadczonych usług, aby wyjść naprzeciw potrzebom wymagających klientów. Warto zatem sprawdzić, co dokładnie może zaoferować ten bukmacher.

Czy Superbet to legalny bukmacher w Polsce?

Jak najbardziej, Superbet zakłady bukmacherskie zadebiutowały na polskim rynku w 2018 roku. Początkowo bukmacher ten skupiał się na działalności naziemnej, natomiast na stronie internetowej można było przygotowywać kupony i sprawdzać ich status. 18 października 2019 roku firma Superbet otrzymała licencję Ministra Finansów nr PS4.6831.5.2019, która uprawnia do organizowania zakładów wzajemnych także za pośrednictwem serwisu internetowego. Obstawianie zakładów bukmacherskich w Polsce jest możliwe tylko u legalnych i licencjonowanych bukmacherów, a Superbet do takich właśnie należy. My przejrzymy przede wszystkim Superbet opinie na temat działalności internetowej, ale kilka słów powiemy również o usługach świadczonych w punktach naziemnych.

Jakie możliwości oferuje graczom bukmacher Superbet?

Serwis bukmacherski Superbet został zaprojektowany w biało-czerwonej kolorystyce z elementami złota. Wita nas przejrzysta strona z klasycznym układem: po lewej stronie lista dyscyplin i rozgrywek, na środku zestawienie typów i kursów bukmacherskich, a po prawej stronie sekcja z kuponem. Na szczycie strony dostępne są najważniejsze kategorie. Superbet opinie klientów na temat technicznego aspektu funkcjonowania serwisu są bardzo pozytywne. Gracze nie mają problemów, żeby dotrzeć do poszukiwanych informacji. Pełną ofertę bukmachera możemy podzielić na kilka sekcji:

 • Sport (przedmeczowe zakłady bukmacherskie),
 • Live (zakłady na żywo),
 • Gry (sporty wirtualne oraz zakłady na gry karciane).

Każdego dnia, legalny bukmacher Superbet może pochwalić się bardzo rozbudowaną ofertą zakładów bukmacherskich. Do dyspozycji klientów pozostaje kilkadziesiąt dyscyplin podzielonych na rozgrywki organizowane na całym świecie. Superbet opinie docenią przede wszystkim zakłady na żywo, jako iż znajdziemy tu funkcję transmisji live dla aktywnych klientów! Obstawiając zakłady bukmacherskie w tym miejscu masz możliwość oglądania ważnych zdarzeń sportowych na żywo. Do tego dochodzą wszystkie kluczowe udogodnienia, takie jak chociażby funkcja Cash Out.

Co najbardziej wyróżnia Superbet na Polskim rynku?

A) najlepsze bonusy w tym oferty free2play:

SuperSpin

Gra dostępna pod adresem: https://superbet.pl/superspin

SuperGame

Gra dostępna pod adresem: https://superbet.pl/supergame

B) Najszerszy stream na rynku – no limit! 😎

C) Najlepsza aplikacja na rynku z produktem SuperSocial

D) Najlepsza oferta Cashout w Polsce!

Opinie graczy na temat zakładów live

Gracze coraz częściej decydują się obstawiać zakłady bukmacherskie na żywo, już po rozpoczęciu spotkania. Rozwiązanie to oferuje wiele korzyści, jak chociażby możliwość zweryfikowania nastawienia obu zespołów przed postawieniem kuponu. W serwisie bukmacherskim Superbet dostępna jest rozbudowana sekcja zakładów live. Kalendarz dostępny na górze strony pozwala sprawdzić, jakie wydarzenia sportowe będą dostępne w ofercie na żywo w nadchodzących dniach. Wydarzenia są wyświetlane na przejrzystej liście, a ponadto możemy je wyszukiwać poprzez wybór konkretnych dyscyplin i rozgrywek. To, na co najbardziej zwracają uwagę Superbet opinie to wspomniane już transmisje live. W serwisie internetowym tego bukmachera aktywni gracze będą mogli oglądać liczne wydarzenia sportowe na żywo.

Innowacyjne sporty wirtualne i gry karciane

Sporym zainteresowaniem cieszą się również sporty wirtualne i gry karciane. Zacznijmy od tych pierwszych. Zakłady na sporty wirtualne pozwalają graczom typować wyniki rozgrywek sportowych sterowanych przez algorytm komputerowy. Wydarzenia są okraszone realistycznymi animacjami, które sprawiają, że obstawianie zakładów gwarantuje większe emocje i dobrą zabawę. Na uwagę zasługuje także dynamika takich zakładów – są one rozliczane w przeciągu kilku minut. Jeśli chodzi o zakłady na gry karciane, to stosunkowo młody produkt, który pojawił się na polskim rynku bukmacherskim niedawno. W ramach tej usługi gracze mogą typować wyniki gier karcianych prowadzonych przez prawdziwe krupierki i krupierów na żywo. Gracz nie bierze bezpośredniego udziału w rozgrywce, a jest jedynie obserwatorem, który może typować przebieg takiej rozgrywki.

Superbet opinie na temat oferty powitalnej

Osoby szukające nowego bukmachera dużą wagę przywiązują do oferty powitalnej, z której można skorzystać po zarejestrowaniu konta. To właśnie w tym aspekcie Superbet opinie odgrywają bardzo istotną rolę. Bukmacher stara się przekonać swoich klientów pakietem powitalnym o wartości 3754 złotych. W skład tego pakietu wchodzą dwa prezenty:

 • Bonus powitalny 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie,
 • Cashback do 1300 PLN za pierwsze 7 dni obstawiania w serwisie.

Dodatkowo, nowi klienci mogą odebrać bonus 20 PLN za pobranie aplikacji mobilnej i złożenie w niej pierwszego depozytu. Porównując bonus powitalny Superbet do innych ofert dostępnych na polskim rynku bukmacherskim, uczciwie należy przyznać, że jest do solidna propozycja, która na pewno zadowoli dużą liczbę graczy. Pozytywne Superbet opinie wskazują również na stosunkowo łagodny warunek obrotu (dwukrotny obrót z kursem minimalnym 1,8 w przeciągu 10 dni). A zatem, oferta Super Start w Superbet rzeczywiście może przyczynić się do udanego początku obstawiania.

Promocje Superbet dla aktywnych klientów serwisu

Poza atrakcyjną ofertą powitalną, bukmacher Superbet może zaoferować swoim klientom również liczne promocje, z których skorzystają aktywni gracze. Weźmy chociażby Super Spin, czyli możliwość codziennego zakręcenia kołem fortuny, a na którym rozrysowano ciekawe bonusy. Możemy także wymienić ofertę specjalną na najpopularniejsze wydarzenia sportowe, poniedziałkowy bonus do 50 PLN, czy też możliwość obstawiania sportów wirtualnych bez podatku. Oferty Super Kursy i Super Live pozwalają na budowanie kuponów bukmacherskich na atrakcyjniejszych warunkach.

Kompleksowe opinie na temat bukmacherów zawsze powinny zwracać uwagę na ofertę promocyjną stworzoną z myślą o aktywnych klientach. W końcu atrakcyjny bonus przydaje się nie tylko na start przygody z nowym bukmacherem. Dostępne w sieci Superbet opinie chwalą dużą różnorodność promocji, wskazując na to, że każdy gracz znajdzie tu ciekawe bonusy dostosowane do swoich potrzeb. Ciekawe promocje przygotowano nie tylko dla użytkowników serwisu internetowego, ale również punktów naziemnych. Z kartą Super Bet gracze mogą zbierać punkty i odbierać vouchery. Także promocja Super Szansa, w której jeden błąd na kuponie nie przekreśla szans na wygraną została stworzona z myślą o graczach obstawiających w punktach naziemnych.

Metody płatności obsługiwane przez serwis

Na rozwój w branży bukmacherskiej w dużej mierze wpłynęły innowacyjne metody płatności, które pozwalają w ciągu kilkunastu sekund zasilić konto, a także wypłacić swoje pieniądze na rachunek bankowy. Dzięki temu, wielu graczy korzysta z usług kilku bukmacherów, wybierając każdego dnia ten serwis, który pozwala obstawić interesujące wydarzenia sportowe na najlepszych warunkach. Sprawdziliśmy zatem opinie Superbet, aby sprawdzić, jak w tym aspekcie wypada bukmacher. Zacznijmy od metod wpłacania pieniędzy. Gracze mogą skorzystać z szybkich przelewów bankowych (Przelewy24 oraz Tpay), karty płatniczej, płatności mobilnych BLIK, przelewów z konta Revolut, a także wpłat z niektórych portfeli elektronicznych, takich jak Skrill oraz Neteller.

Co ważne, wpłatę w serwisie Superbet można zrealizować już od złotówki, a zatem próg wejścia jest naprawdę niski. Tutaj warto jednak zaznaczyć, że w pierwszym depozycie należy wpłacić przynajmniej 20 PLN, aby móc skorzystać z oferty promocyjnej. O ile natychmiastowe wpłaty to standard, o tyle nie wszyscy bukmacherzy oferują klientom szybkie wpłaty. Superbet opinie wskazują jednak na to, że w przypadku tego bukmachera gracze mogą liczyć na błyskawiczną wypłatę środków na rachunek bankowy, na kartę płatnicza, a także do portfela internetowego. Oczywiście wszystkie wpłaty i wypłaty w serwisie Superbet są darmowe i wolne of prowizji.

Jak oceniana jest aplikacja mobilna Superbet?

Nieodzownym elementem dobrego bukmachera jest także aplikacja mobilna. Z roku na rok przybywa graczy, którzy decydują się obstawiać zakłady bukmacherskie właśnie za pośrednictwem swojego smartfona lub tableta. Superbet opinie informują nas o tym, że bukmacher może zaoferować nowoczesną i bardzo dopracowaną aplikację, w której nie brakuje innowacyjnych opcji, które sprawią, że obstawianie zakładów drogą mobilną stanie się jeszcze bardziej satysfakcjonujące.

Do dyspozycji użytkowników pozostaje aplikacja na urządzenia iOS oraz Android. Tą pierwszą można pobrać z oficjalnego sklepu App Store, natomiast w przypadku urządzeń Android najlepszym rozwiązaniem będzie odwiedzenie mobilnej wersji serwisu, gdzie automatycznie otrzymamy propozycję ściągnięcia aplikacji dostosowanej na nasze urządzenie. Superbet opinie chwalą aplikację za przejrzysty układ, prostą oraz intuicyjną obsługę, a także wszechstronne możliwości. Warto przypomnieć o tym, że za samo zainstalowanie aplikacji i dokonanie pierwszej wpłaty z jej poziomu można otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 20 złotych.

Punkty naziemne Superbet w Polsce

Superbet zaczynał swoją przygodę na polskim rynku bukmacherskim jako bukmacher naziemny. W roku 2019 firma posiadała w naszym kraju ok. 50 punktów. Teraz jest ich prawie 70 w największych miastach Polski. Biorąc pod uwagę ciekawe promocje, nie brakuje osób, które obstawiają zakłady bukmacherskie za pośrednictwem punktów stacjonarnych. Dostępne w sieci Superbet opinie wskazują, że każdy punkt naziemny posiada niezbędne udogodnienia, takie jak chociażby hot spot, czy monitory, na których można oglądać niektóre wydarzenia sportowe. Plusem jest również to, że na stronie internetowej bukmachera można łatwo sprawdzić status swojego kuponu, aby sprawdzić, czy można już wybrać się do punktu naziemnego po ewentualną wygraną.

Opinie klientów na temat poziomu obsługi klienta

Jeśli w trakcie obstawiania zakładów lub realizowana płatności w serwisie Superbet doświadczysz jakichkolwiek trudności, możesz liczyć na szybką i fachową pomoc ze strony obsługi klienta. Świadczą o tym pozytywne opinie Superbet ze strony graczy, którzy mieli okazję skorzystać z tej opcji. Najwygodniejszą formą kontaktu jest live chat, ale możemy wybrać także email lub kontakt telefoniczny. Odpowiedzi można otrzymać zazwyczaj w przeciągu kilkunastu minut. Tutaj warto również wspomnieć o tym, że klienci chwalą krótki czas oczekiwania na weryfikację konta. Jak wiadomo, odblokowanie wszystkich funkcji w serwisie legalnego bukmachera wymaga pomyślnego przejścia procesu weryfikacji polegającego na załączeniu skanu lub zdjęcia dokumentu tożsamości.

Najważniejsze plusy bukmachera Superbet

Biorąc pod uwagę powyższe Superbet opinie, nie może dziwić fakt, że coraz większa liczba graczy decyduje się obstawiać zakłady bukmacherskie u tego bukmachera. Firma wciąż rozwija poziom świadczonych usług, tak, aby wyjść naprzeciw współczesnym graczom. Oto niektóre z atutów, które najczęściej są poruszane przez opinie Superbet ze strony graczy:

 • Bogata oferta – serwis proponuje swoim klientom kilkadziesiąt dyscyplin sportowych i esportowych w ofercie przedmeczowej i na żywo. Do tego dochodzą zakłady na sporty wirtualne oraz na gry karciane.
 • Dobra oferta promocyjna – nowi klienci mogą liczyć na pakiet powitalny o wartości 3754 PLN. Do tego dochodzą liczne promocje cykliczne stworzone z myślą o aktywnych klientach bukmachera.
 • Transmisje live – Superbet to jeden z tych bukmacherów, który zaoferuje swoim klientom możliwość oglądania niektórych wydarzeń sportowych na żywo.
 • Nowoczesna aplikacja mobilna – z usług zakładów bukmacherskich Superbet można korzystać również za pośrednictwem funkcjonalnej aplikacji mobilnej, która oferuje nam te same możliwości, co pełnoprawny serwis.
 • Szeroki wybór metod płatności – kolejnym istotnym czynnikiem wskazywanym przez Superbet opinie jest szeroki wybór metod płatności, ze szczególnym naciskiem na błyskawiczne wypłaty z konta na rachunek bankowy, kartę i portfele elektroniczne.
 • Sprawna i przyjazna obsługa – według opinii graczy, klienci bukmachera mogą w każdej chwili liczyć na szybkie wsparcie ze strony działu obsługi klienta.

Opinie klientów na temat serwisu bukmacherskiego Superbet są zatem jednoznaczne i pokazują, że to sprawdzona i rzetelna marka, która świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie. Jednocześnie, warto na bieżąco obserwować rozwój tego bukmachera, jako iż wciąż jest to firma o stosunkowo krótkim stażu na polskim rynku, która z pewnością nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa.

Superbet opinie graczy – podsumowanie

Jeśli szukasz nowego bukmachera, który zaoferuje Ci zakłady sportowe na wysokim poziomie, Superbet to bez wątpienia serwis godny uwagi. Najlepiej świadczą o tym dostępne w sieci Superbet opinie i rekomendacje graczy, którzy już zdecydowali się sprawdzić usługi tego bukmachera w praktyce. Serwis oferuje swoim klientom rozbudowaną ofertę zakładów bukmacherskich podzielonych na trzy główne kategorie: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo oraz sporty wirtualne i gry karciane. Klienci, którzy zdecydują się zarejestrować konto u tego bukmachera mogą liczyć na bonus powitalny: 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie oraz cashback do 1300 PLN za pierwszy tydzień aktywności, jeśli zakończy się on stratą. Ponadto, Superbet opinie pozytywnie oceniają serwis od strony technicznej, dostępne metody płatności oraz inne udogodnienia, niezbędne do satysfakcjonującego obstawiania zakładów.