System Oscar’s Grind w zakładach bukmacherskich

Większość stosowanych metod stawkowania w zakładach bukmacherskich wywodzi się od ruletki. Tworzone z myślą o późniejszym ich stosowaniu z kursem 2.00 zostały z entuzjazmem przyjęte przez graczy. Szczególnie spodobały się systemy progresywne, na czele z metodami progresywnymi Martingale’a. systemem Fibonacciego, a także Labouchere’a.

Agresywna gra, w której w każdym kolejnym zakładzie obstawia się większe wartości, jest stosowana przez wielu graczy. Wiąże się z chęcią szybkiego zarobku, jednak równie szybko może doprowadzić do bankructwa. Aby tego uniknąć, warto stosować sprawdzone systemy stawkowania. Poniżej przedstawiliśmy zmodyfikowany system Paroli, czyli system Oscar’s Grind.

Charakterystyka systemu

Poszukując historii związanej z opracowaniem tego systemu znaleźliśmy opis, mówiący o tym, że został on stworzony przez miłośnika gry w ruletkę imieniem Oscar. W dosłownym tłumaczeniu „szlif Oskara” w pełni oddaje charakter tej strategii. Dla swojej skuteczności wymaga on dużej dozy cierpliwości, ponieważ nastawiony jest na niskie wygrane, których wartość zależna jest od pierwszego zakładu.

Sama idea systemu Oscar’s Grind jest prosta i przedstawimy ją na przykładzie gry ze stosowaniem stałego kursu 2.00 oraz wzrostu kwot zgodnie ze wzorem Paroli.

 1. Na początek należy określić wartość pierwszego kuponu – w naszym przykładzie będzie to 2 zł.
 2. Gdy typ okaże się poprawny zamykamy cykl z zyskiem na poziomie 2 zł, by następnie rozpocząć nowy cykl, zaczynający się ponownie od 2 zł.
 3. Gdy typ okaże się błędny, w kolejnej turze znów gramy stawką 2 zł aż do chwili uzyskania kolejnego poprawnego typu. W przypadku trafionego zakładu kolejny kupon typujemy za podwójną stawkę (4 zł) i ponownie gramy tą kwotą do kolejnego dobrego zakładu, by znów podwoić stawkę (do kwoty 8z zł).
 4. Każdy cykl kończymy, gdy uzyskany zostanie pierwszy profit w bilansie ogólnym lub w sytuacji, gdy uznamy kolejne stawki za zbyt wysokie.
 5. Rozpoczynamy kolejny cykl.
Czytaj również:  Mobil Için Glory Casino Uygulaması: Androidde Ücretsiz Olarak Nasıl Indiril

W tym systemie gra nastawiona jest na cykle, umożliwiające osiągnięcie zysku co najmniej na poziomie 1j (w naszym przykładzie możemy go ustalić na poziomach 1j=2 zł, 3 zł itd. W zależności od funduszy jakim dysponujemy).

Metodę Oscar’s Grind można dowolnie modyfikować, pod kątem:

 • Innego kursu bukmacherskiego na który się decydujemy,
 • Innego poziomu wzrostu stawek w przypadku prawidłowo wytypowanego zakładu.

System stawkowania Paroli możesz zamienić na dowolny inny, w zależności od tego, jaki typ gry preferujesz. Najbardziej klasycznym, a przy tym najmniej agresywnym jest ten oparty o arytmetyczny wzrost. To znaczy, że po poprawnie wytypowanym kuponie, do bazowej kwoty dodajesz stałą wartość. Może to być 1j za każdym trafieniem. Tak kontynuujesz grę do chwili uzyskania bilansu dodatniego.

Dla gier z kursami znacząco przewyższającymi 2.00 zalecane jest stosowanie niższego wzrostu stawek. Z kolei gdy kursy są znacznie niższe niż 2.00 wówczas można sobie pozwolić na bardziej agresywną grę.

System Oscar’s Grind – czy jest skuteczny?

W naszej ocenie system Oscar’s Grind można uznać za skuteczny, jednak należy pamiętać, że jest on dedykowany szczególnie tym osobom, które są nastawione na codzienne typowanie zakładów, a przy tym wykazują się odpowiednią cierpliwością i konsekwencją. Sam algorytm wymusza na graczach „nudną” formę gry, ponieważ w całości opiera się na cyklicznym powtarzaniu takich samych czynności. Również same profity nie są wysokie, co dodatkowo może sprawić, że gracze nastawieni na agresywną grę z automatu odrzucą tę formę stawkowania.

Zalety i wady systemu Oscar’s Grind

Opisana powyżej metoda stawkowania może być z powodzeniem wykorzystywana przez każdego gracza. Decydując się na odpowiedni dobór wariantu można sukcesywnie uzyskiwać profity, przy skuteczności na poziomie 50%. Jednak jak każdy system, również i ta metoda posiada zalety i wady. Poniżej przedstawiliśmy te najistotniejsze.

Czytaj również:  1xbet Зеркало: Актуальная Ссылка для Входа На официального Сайт На сегодн

Zalety:

 • system jest łatwy w stosowaniu nawet dla niedoświadczonych graczy,
 • przy rozsądnym doborze kolejnych stawek jest w maksymalnie bezpieczny,
 • zastosowanie cykli pozwala kontrolować każdy etap gry,
 • pozwala nauczyć się systematyczności, a także przemyślanego doboru odpowiednich typów.

Wady:

 • występujące potencjalne wygrane z zakładów bukmacherskich są niskie,
 • konieczna jest duża cierpliwość, a także usystematyzowane podejście do rozrywki jaką są zakłady bukmacherskie,
 • konieczność zastosowania momentu stop, z uwagi na możliwość znaczącego wydłużania cyklów konieczne jest narzucenie sobie określonego poziomu dopuszczalnych strat. Choć system jest stosunkowo bezpieczny, to należy pamiętać, że opiera się na stawkowaniu progresywnym, które szybko może doprowadzić do bankructwa.

Przetestuj system Oscar’s Grind

Chcąc sprawdzić, jak w praktyce stosuje się system stawkowania Oscar’s Grind warto skorzystać z możliwości, jakie dają bonusy na start u legalnych polskich bukmacherów. Zakładając nowe konto u większości operatorów można liczyć na atrakcyjne profity, które pozwolą sprawdzić, czy dana forma rozrywki jest odpowiednia dla ciebie.