Jak zdobyć darmowe bonusy za rejestrację?

Każdy lubi dostawać darmowe bonusy za rejestracje. Legalni bukmacherzy doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego przygotowali dla nowych graczy atrakcyjne oferty promocyjne. Jeśli planujesz rozpocząć swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi lub też szukasz nowego operatora, koniecznie dowiedz się, w jaki sposób zyskać dodatkowe środki na zakłady, całkowicie za darmo.

darmowe bonusy za rejestracje

Jak działają darmowe bonusy na start?

Z pewnością wielu z was zdziwi fakt, że bukmacherzy mogą dawać coś całkowicie za darmo. Tymczasem niemal każdy z nich poszerza swoją ofertę o nowe, atrakcyjne bonusy na start, które mają przyciągnąć nowych graczy właśnie do niego. Możliwość skorzystania z dodatkowych, darmowych środków na zakłady pozwala związać graczy z wybranym operatorem, ponieważ dla wypłaty środków z bonusu konieczne jest dokonanie określonej liczby obrotów środkami z bonusu.

Jednak promocje na start to coś więcej niż tylko próba przyciągnięcia nowych klientów. Takie rozwiązanie pozwala na zapoznanie się z ofertą danego operatora. Gracze nie muszą angażować własnych środków by sprawdzić, czy odpowiada im dany operator. W przypadku, gdy oferta okaże się interesująca, wówczas można przejść do wpłaty depozytu, w przeciwnym wypadku, bez większych konsekwencji można poszukać innego bukmachera.

darmowe bonusy za rejestracje

Jak zdobyć bonus za rejestrację?

Bonusy za rejestrację mogą otrzymać wyłącznie nowi gracze, zakładający konto u danego operatora po raz pierwszy. Aby powiększyć swój bonus na start, wielu operatorów wprowadziło opcję kodów promocyjnych, które należy wprowadzić w odpowiednio do tego wyznaczonym polu formularza rejestracyjnego.

W zależności od operatora, konieczne jest podanie danych, takich jak imię i nazwisko oraz numer rachunku bankowego. Część operatorów zakładów wzajemnych przyznaje bonusy na start również w przypadku użytkowników zakładających konto tymczasowe.

Co dają bonusy na start? darmowe bonusy za rejestracje

Przede wszystkim, bonusy na start gwarantują dodatkowe, całkowicie darmowe środki na zakłady u danego operatora. Obecnie najczęściej można spotkać takie bonusy jak:

  • zakład bez depozytu – umożliwiający wytypowanie kuponu, bez konieczności wpłacania własnych środków,
  • cashback – bonus gwarantujący zwrot środków, pomniejszonych o podatek, w przypadku błędnie wytypowanego zakładu,
  • bonus od depozytu – dodatkowe środki naliczone od wpłaconego depozytu, zwykle 100% lub 50% dodatkowych środków,
  • freebet – darmowy zakład.
Czytaj również:  Jak wygląda bonus bez depozytu za rejestrację?

Wysokości bonusów powitalnych różnią się u każdego operatora, dlatego przed założeniem konta warto zapoznać się z poszczególnymi ofertami, by znaleźć tę, która okaże się najkorzystniejsza.

darmowe bonusy za rejestracje

Na co warto zwrócić uwagę? darmowe bonusy za rejestracje

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, bonusy powitalne dają dodatkowe środki, dla których wypłaty konieczne jest spełnienie ściśle określonych warunków. Zwykle operatorzy zakładów wzajemnych wymagają, by gracz dokonał określoną liczbę obrotów, po określonych kursach. W zależności od operatora, obroty mogą dotyczyć kuponów pojedynczych bądź w formule AKO.

Niespełnienie choćby jednego kryterium wskazanego w regulaminie sprawi, że środki z bonusu nie zostaną wypłacone. Aby tego uniknąć, warto jeszcze przed założeniem konta zapoznać się ze szczegółami oferty. Odpowiednie przygotowanie pozwoli uniknąć późniejszych przykrych rozczarowań, dając wyłącznie doskonałą zabawę z typowania zakładów.

Najlepsze oferty na start u legalnych polskich bukmacherów

Tak naprawdę trudno jednoznacznie określić, który operator gwarantuje najlepsze bonusy na start. Wszystko zależy w szczególności od tego, jakie masz oczekiwania co do środków promocyjnych. Aby ułatwić ci to zadanie, przygotowaliśmy zestawienie z podziałem na kategorie najchętniej wybieranych bonusów.

Najlepszy freebet – darmowe bonusy za rejestracje

W naszej ocenie najlepszy freebet na start gwarantuje operator TOTALbet. Dla nowych graczy przygotował on możliwość postawienia zakładu bez ryzyka o wartości 40 zł. Co ważne, również wymagania dotyczące obrotu nie są szczególnie trudne do spełnienia. Gracz musi wykonać jeden obrót, po kursie 2.00, a co najważniejsze, ma na to aż 90 dni.

Na drugim miejscu uplasowała się Fortuna. Co prawda, w jej ofercie gracz otrzyma zaledwie 20 zł, jednak dla aktywacji bonusu będzie musiał wykonać wyłącznie jeden obrót, bez wskazanej wysokości progowej kursu. To znaczy, że może postawić nawet dowolny zakład, z wysokim prawdopodobieństwem wygranej, by móc cieszyć się z dodatkowych środków. Jednak warto zaznaczyć, że na obrót gracz ma tylko 10 dni.

Czytaj również:  Jak obrócić bonus bukmacherski? Zasady bonusu powitalnego.

Najlepszy cashback – darmowe bonusy za rejestracje

W tej kategorii na pierwszym miejscu znalazła się Fortuna. Operator ten przyznaje aż 600 zł na zakład bez ryzyka, z wymogiem dokonania jednokrotnego obrotu kuponem o dowolnym kursie. Co ważne, gracz zyskuje pełny zwrot, bez pomniejszeń o podatek.

Na drugiej pozycji znalazł się TOTALbet. Operator ten przyznaje cashback w wysokości zaledwie 200 zł, jednak co warte podkreślenia, nie wymaga dokonywania obrotu kuponem, a zwrot obejmuje również wartość podatku.

W tej sekcji warto wspomnieć również o operatorze zamykającym podium – forBET, który daje aż 1200 zł cashbacku, również bez pomniejszeń o podatek. Jednak u tego operatora już pojawiają się wymogi dotyczące obrotu – raz z kursem na poziomie min. 1.30.