Jak wygląda bonus bez depozytu za rejestrację?

Bonus bez depozytu za rejestrację to zdecydowanie najchętniej wybierana przez nowych graczy promocja bukmacherska. Pozwala na skuteczne poznanie oferty wybranego operatora, bez konieczności wpłacania własnych środków. Poniżej przygotowaliśmy dla was wygodne zestawienie, które pozwoli zapoznać się z najciekawszymi propozycjami bonusu bez depozytu dla nowych graczy.

Bonus bez depozytu za rejestrację

Czy aby na pewno bonusy bez depozytu są darmowe? W zasadzie tak. Każdy nowy gracz zakładający konto u danego bukmachera, który posiada opcję bonusu bez depozytu, otrzymuje dodatkową kasę do wykorzystania na zakłady. W przypadku, gdy zakład okaże się trafiony można wypłacić środki i cieszyć się dodatkową gotówką. W większości przypadków bonusy przyznawane są automatycznie, a środki zwalniają się po spełnieniu określonych kryteriów. Dzisiaj przyjrzymy się najciekawszym propozycjom, które warto wziąć pod uwagę, podczas typowania zakładów bukmacherskich.

Wysokość przyznanego bonusu oraz warunki konieczne do spełnienia są zależne od bukmachera, który udostępnia promocję. Wszystkie promocje mają ściśle określone kryteria konieczne do spełnienia. Musisz pamiętać, że niespełnienie choćby jednego punktu wymagań skutkować będzie nienaliczeniem rabatu i to bez możliwości odwołania się.

Bonusy bez depozytu za rejestrację u bukmacherów

Fortuna

Bukmacher podążając z duchem czasu wprowadził do swojej oferty bonus bez depozytu za rejestrację. Jednak nie da się ukryć, że jego znalezienie wymaga odpowiedniego zaangażowania, ponieważ promocja nie jest widoczna na głównej stronie operatora. Jednak przy odrobinie wytrwałości każdy może skorzystać z tej ciekawej promocji.

Tym co należy zrobić by korzystać z dodatkowych środków jest wpisanie odpowiedniego kodu podczas procesu rejestracji. W następnym kroku gracz musi przejść do sklepu Fortuny, gdzie czekać będą na niego punkty FKP umożliwiające darmowe typowanie. Nowi gracze otrzymują na start aż 2800 punktów, co stanowi równowartość 20 złotych. Co szczególnie warte podkreślenia, Fortuna nie wymaga dokonywania obrotu bonusem, dlatego wygrane środki możesz od razu wypłacić.

Czytaj również:  Darmowe pieniądze za rejestrację 2022 – Superbet

TOTALbet

Następnym bukmacherem oferującym atrakcyjne bonusy bez depozytu jest TOTALbet. Choć w rzeczywistości freebet od tego operatora może się okazać skomplikowany, to w rzeczywistości nie wymaga zbyt wielu manewrów. Przede wszystkim gracz może zgarnąć 35 złotych na darmowe zakłady. Pierwszy, o wartości 10 złotych zostaje przyznany za udzielenie zgód marketingowych. Następnie 20 złotych zostanie przyznane po zakończonej weryfikacji konta. Na sam koniec, gracz może zgarnąć jeszcze dodatkowe 5 złotych bonusu za wpisanie odpowiedniego kodu promocyjnego.

Warto przy tym pamiętać, że w przypadku bonusu od TOTALbet konieczne jest postawienie kuponu SOLO lub AKO dla którego minimalny kurs wyniesie 2.00.

Superbet

Superbet również podąża z duchem czasu i gwarantuje nowym graczom atrakcyjny bonus bez depozytu. Jednak warto wiedzieć, że nie każdy może na niego liczyć. Aby otrzymać freebet o wartości 35 złotych należy skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego. Rejestrując się bezpośrednio z poziomu strony operatora musisz w odpowiednim miejscu wpisać kod, w przeciwnym razie bonus nie zostanie Ci przyznany.

Totolotek

Ten najstarszy polski bukmacher również gwarantuje nowym graczom ciekawe promocje na start. Jednak podobnie jak u pozostałych, konieczne jest dysponowanie odpowiednim kodem promocyjnym, który aktywuje dodatkowy bonus. Możesz zarejestrować się bezpośrednio z poziomu naszego linka lub wpisać w formularzu rejestracyjnym kod TTPROMO. Wpisanie kodu pozwala na zgarnięcie dodatkowych 25 złotych na zakłady. Musisz przy tym pamiętać, że środki pojawią się dopiero w momencie, kiedy dokonasz pełnej rejestracji. Tymczasowe konta nie pozwalają na korzystanie z pełnej oferty bonusowej u tego bukmachera.

A jak wyglądają kwestie wypłaty środków. Totolotek wymaga, by środki z bonusu zostały obrócone przynajmniej 2 razy, kuponem dla którego kurs wyniesie co najmniej 2.00.

LV BET

Ten operator poszedł o krok dalej i przygotował dla swoich graczy aż dwa bonusy bez depozytu. Pierwszy wygląda dokładnie tak samo, jak u pozostałych operatorów. Z kolei następny aktywowany jest dla tych graczy, którzy posiadają karnet na mecze Unii Leszno. Skąd taki wymóg? LV BET jest głównym sponsorem klubu.

Czytaj również:  Kody bonusowe zakłady bukmacherskie w Superbet

Chcąc zgarnąć pierwszy bonus podczas rejestracji należy pamiętać o konieczności wpisania odpowiedniego kodu EXTRA20. By móc wypłacić środki należy pamiętać, że operator wymaga dokonania obrotu bonusem kuponem akumulacyjnym, na którym pojawią się co najmniej 3 zdarzenia o kursie pojedynczym na poziomie minimum 1.25 i kursem kuponu na poziomie co najmniej 2.50. Następnie dla wypłaty środków z bonusu konieczne jest dokonanie 2 obrotów z kursem na poziomie minimum 2.00 podczas typowania zakładu 3-drogowego. Gracze, którzy nie czują się pewnie podczas typowania takich zakładów mogą zdecydować się na drugi wariant, czyli dokonanie dwukrotnego obrotu bonusem na kuponie z kursem minimum 1.50.