Kody bonusowe zakłady bukmacherskie w Superbet

Superbet to jeden z legalnych polskich bukmacherów, którego warto wziąć pod uwagę podczas poszukiwania swojego operatora. Jego szeroka oferta na zakłady przedmeczowe i na żywo, a także liczne ciekawe propozycje w kategorii sportów wirtualnych, e-sportu czy gier karcianych sprawiają, że warto zdecydować się na założenie konta właśnie u niego. Superbet jak większość pozostałych bukmacherów proponuje dla nowych graczy atrakcyjne bonusy i promocje powitalne. Jednak warto wiedzieć, w jaki sposób zadbać o to, by były one jeszcze wyższe. W poniższym artykule wyjaśnimy ci, w jaki sposób zgarnąć jeszcze wyższe środki za rejestrację.

Kody bonusowe zakłady bukmacherskie – opcja powitalna

Pierwszym kodem bonusowym na zakłady bukmacherskie będzie bonus za założenie konta, popularnie określany bonusem na start lub bonusem powitalnym. W tradycyjnej formule gracze mogą liczyć na bonus powitalny w wysokości 1520 złotych. Są to środki do wykorzystania na zakłady bukmacherskie w dowolnej wybranej przez gracza konfiguracji. Jednak jeśli podczas rejestracji zdecydujesz się na wpisanie odpowiedniego kodu, wówczas możesz liczyć na powiększenie bonusu, do kwoty 1555 złotych. Co ważne, bonus dodatkowy za kod przyznawany jest w formie freebetu, czyli jednego z najchętniej wybieranych przez graczy bonusu.

Jak skorzystać z bonusu za kod?

Sama idea kodów promocyjnych jest niezwykle prosta i polega na wpisaniu odpowiedniego kodu we właściwym polu. W przypadku kodu bonusowego na zakłady bukmacherskie w Superbet należy go podać podczas rejestracji konta.

Kod promocyjny SBVIP zagwarantuje ci dostęp do dodatkowego bonusu powitalnego. Aby go otrzymać musisz założyć konto u operatora. W tym celu przejdź do formularza rejestracyjnego i wpisz swój kod. Aby móc uwolnić środki promocyjne, musisz pamiętać o tym, by postawić swój pierwszy zakład w ciągu 14 dni od momentu zaakceptowania oferty powitalnej musisz wpłacić swój pierwszy depozyt. W tradycyjnej formule wartość minimalnego depozytu wynosi 20 złotych, jednak aby móc zgarnąć swój freebet, musisz wpłacić co najmniej 50 złotych.

Czytaj również:  Jak obrócić bonus bukmacherski? Zasady bonusu powitalnego.

W tym miejscu warto pamiętać, że pierwszym bonusem, przyznawanym na koncie nowego gracza jest bonus od depozytu 100% do 200 złotych. To znaczy, że Superbet powiększy twoje saldo o dokładnie taką samą wartość, jaką wpłaciłeś. Jeśli więc chcesz skorzystać z pełnej wartości bonusu, powinieneś rozważyć wpłacenie 200 złotych.

Kolejnym bonusem jest tygodniowy cashnback. Co to w praktyce oznacza? Przez pierwszy tydzień możesz grać całkowicie bez ryzyka, ponieważ jeśli zakończysz swój pierwszy tydzień typowania z saldem ujemnym, wówczas Superbet przyzna ci bonus do 1300 złotych, jednak nie więcej, niż przegrana kwota.

Na sam koniec możesz również zgarnąć bonus o wartości 20 złotych w aplikacji mobilnej. Tutaj tak naprawdę nie musisz spełniać żadnych sztywnych kryteriów. Wystarczy, że pobierzesz aplikację mobilną, która może być obsługiwana przez urządzenia z systemem operacyjnym Android i iOS, a następnie zalogujesz się na swoje konto.

Zasady obrotu bonusem

Jednak nie od dziś wiadomo, że nie ma nic całkowicie za darmo. Podobnie jest w przypadku bonusów bukmacherskich. Aby móc wypłacić środki z bonusu, musisz spełnić określone w regulaminie promocji warunki dotyczące obrotu. W zależności od typu bonusu różnią się one od siebie.

W przypadku darmowego zakładu, dla odebrania bonusu musisz dokonać jednokrotnego obrotu środkami, stawiając kupon z kursem minimalnym na poziomie 1.60.

Środki z bonusu od depozytu i tygodnia bez ryzyka musisz obrócić dwukrotnie, typując zakład, dla którego kurs minimalny wyniesie co najmniej 1.80.

W przypadku bonusu za pobranie aplikacji mobilnej operator narzuca obowiązek postawienia jednego zakładu za środki z bonusu, dla którego kurs minimalny wyniesie 1.80.

Nie da się ukryć, że powyższe wymagania nie należą do szczególnie trudnych do spełnienia. W rzeczywistości możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że ich spełnienie nie powinno stanowić szczególnego wyzwania dla większości graczy. ich różnorodna forma z kolei sprawia, że każdy typer znajdzie coś dla siebie, a dzięki wysokiej kwocie bonusu, będzie miał możliwość przetestować ofertę operatora, sprawdzając, czy Superbet odpowiada jego wymaganiom.

Czytaj również:  Game Jackpot w Superbet – koło do kręcenia

Dlaczego warto zarejestrować się w Superbet z kodem promocyjnym?

Jeśli dopiero jesteś na etapie poszukiwania swojego operatora zakładów wzajemnych, powinieneś skorzystać z możliwości, jakie daje rejestracja z wykorzystaniem kodów bonusowych na zakłady bukmacherskie. W przypadku Superbet odpowiednio wpisany kod pozwoli Ci zgarnąć dodatkowe 35 złotych, co w przypadku pierwszych kroków w zakładach bukmacherskich jest naprawdę wysoką kwotą. Szczególnie, że operator nie narzuca konieczności postawienia jednego zakładu za pełną stawkę. Możesz spokojnie postawić kilka zakładów za stawkę minimalną i sprawdzić swoje umiejętności typerskie. A korzystając z kodów bonusowych nie będziesz musiał angażować wysokich środków własnych, co w przypadku braku predyspozycji typerskich mogłoby się skończyć szybką utratą gotówki.