Gdzie obstawimy darmowe zakłady na początku?

eurobasket 2022

Gracze zastanawiający się nad wyborem bukmachera często zwracają uwagę przede wszystkim na bonus powitalny. To całkowicie zrozumiałe – w końcu zależy nam na tym, aby jak najlepiej rozpocząć przygodę w nowym serwisie i zapewnić sobie większy kapitał na start. Pomóc mogą w tym darmowe zakłady bukmacherskie – a zatem promocje, w ramach których gracze mogą otrzymać dodatkowe pieniądze od bukmachera. Gdzie można je znaleźć?

Czym właściwie są darmowe zakłady bukmacherskie?

Darmowe zakłady bukmacherskie, jak sama nazwa wskazuje, to zakłady, które można postawić bez własnego wkładu finansowego. Pieniądze na obstawienie takiego zakładu oferuje nam bukmacher w ramach różnorodnych promocji oraz bonusów. Duża konkurencja na polskim rynku bukmacherskim oznacza, że bukmacherzy muszą walczyć o nowych klientów właśnie poprzez atrakcyjne oferty promocyjne, dzięki czemu, do dyspozycji graczy pozostaje wiele korzystnych okazji do zdobycia bonusowych środków, które pozwolą obstawić zakłady bukmacherskie za darmo.

Czy darmowe zakłady faktycznie są darmowe?

Gdyby bukmacherzy rozwali pieniądze na lewo i prawo, ich sens istnienia byłby wątpliwy. Dlatego też, bonusy i promocje, choć rzeczywiście oferują nam dodatkowe pieniądze, zwykle wymagają określonego wkładu, czy to finansowego, czy to czasowego. Ten pierwszy wariant to chociażby premie depozytowe, które można zgarnąć przy pierwszej wpłacie w serwisie. Bukmacher zobowiązuje się powiększyć naszą pierwszą wpłatę zgodnie z warunkami promocji, a jednym z tych warunków jest zrealizowanie depozytu na określoną kwotę.

Jeśli chodzi o wkład czasowy, tutaj dobrym przykładem są bonusy bez depozytu. W tym przypadku rzeczywiście można otrzymać darmowe zakłady bukmacherskie bez konieczności wpłacania swoich pieniędzy. Jednak najpierw trzeba przejść proces rejestracji, a czasami także weryfikacji konta. To oznacza, że inwestujemy swój czasu. A zatem, choć darmowe zakłady bukmacherskie w istocie wymają pewnego wkładu, wciąż mogą stanowić bardzo lukratywną okazję do zdobycia dodatkowych środków.

Czytaj również:  Bukmacher bonus – wszystkie ciekawe bonusy Superbetu

Popularne rodzaje darmowych zakładów bukmacherskich

Omawiając darmowe zakłady bukmacherskie, pierwsza myśl to oczywiście bonus bez depozytu nazywany również bonusem za rejestrację. Gracze mogą otrzymać za samo założenie konta u wybranego bukmachera. W zamian otrzymuje się niewielką kwotę pieniężną (zwykle ok. 20 PLN), a pieniądze te można przeznaczyć na dowolne obstawianie zakładów bukmacherskich. Jednakże bonusowe środki można otrzymać także w ramach klasycznej premii powitalnej, w której to bukmacher zobowiązuje się powiększyć naszą pierwszą wpłatę w serwisie.

Darmowe zakłady bukmacherskie bardzo często można otrzymać także za wykonywanie określonych zadań. Dla przykładu, w serwisie bukmacherskim Superbet, gracze, którzy w przeciągu 7 dni od rejestracji konta dokonają pierwszego depozytu i zainstalują aplikację mobilną, otrzymają dodatkowe 20 PLN. Rozpoznawalną promocją tego bukmachera jest także koło fortuny, które pozwala graczom każdego dnia powalczyć o dodatkowe bonusy, które umilą obstawianie zakładów.

Na co zwrócić uwagę obstawiając darmowy zakład?

Bardzo często darmowe zakłady bukmacherskie są objęte pewnymi ograniczeniami, o których należy pamiętać. Popularne ograniczenia to: minimalny kurs całkowity, minimalny kurs selekcji czy też liczba zakładów na kuponie kombinacyjnym. Warunkiem do uzyskania bonusu może być także obstawienie zakładu na konkretną stawkę. Należy pamiętać, że darmowe zakłady bukmacherskie rzadko są darmowe w dosłownym tego słowa znaczeniu. Najczęściej gracze otrzymują bonus jako prezent za wykonanie określonego zadania, a to oznacza wkład własny.

Do tego wszystkiego dochodzi owiany złą sławą warunek obrotu. Aby możliwe było wypłacenie środków bonusowych, gracze muszą spełnić warunek obrotu, czyli obrócić otrzymaną kwotą określoną liczbę razy. Przed odebraniem bonusu zawsze warto sprawdzić ofertę promocji i upewnić się, jak wygląda warunek obrotu. Jeśli jest to zbyt surowy, jego obrona może być bardzo trudna. Na szczęście istnieją także darmowe zakłady bukmacherskie pozbawione jakiekolwiek warunku obrotu. Z takimi promocjami również można spotkać się w ofercie legalnego bukmachera Superbet.

Gdzie można obstawiać darmowe zakłady bukmacherskie?

Obstawianie zakładów bukmacherskich jest możliwe wyłącznie u legalnych operatorów posiadających licencję Ministra Finansów. Chcesz zagwarantować sobie darmowe zakłady bukmacherskie jako bonus na początku przygody z nowym bukmacherem? W takim razie możemy polecić Ci serwis Superbet, w którym na nowych graczy czeka atrakcyjny pakiet powitalny: cashback do 1300 PLN za pierwszy tydzień gry, bonus 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie, a ponadto darmowy zakład 20 PLN czekający w aplikacji mobilnej. Rejestrując konto z kodem promocyjnym nowi klienci mogą otrzymać również dodatkowy bonus w wysokości 34 PLN. Reasumując, w serwisie legalnego bukmachera Superbet możesz liczyć na prezenty na start o łącznej wartości do 1554 PLN.

Czytaj również:  Kody promocyjne a legalni bukmacherzy.