Jakie aktualne bonusy są najlepsze w Polsce?

Oferta promocyjna legalnych bukmacherów jest bardzo rozbudowana, dzięki czemu, gracze często mogą liczyć na naprawdę dogodne okazje do zdobycia bonusowych środków. Możemy wyróżnić bonusy powitalne dla nowych klientów, a także bukmacherzy bonusy adresowane do stałych graczy. W tym artykule przyjrzymy się najpopularniejszym aktualnym bonusom na polskim rynku i podpowiemy, gdzie można znaleźć najciekawsze oferty.

Bonus bez depozytu

Dużą popularnością wśród graczy cieszy się bonus bez depozytu. W ramach tej promocji gracze mogą zdobyć dodatkowe środki bez konieczności wpłacania swoich pieniędzy. Bardzo często jest to element oferty promocyjnej skierowanej dla nowych graczy rejestrujących dopiero konto. Wystarczy zarejestrować się w serwisie, aby otrzymać niewielki bonus, który pozwoli obstawić pierwsze zakłady bez konieczności wpłacania własnych środków. Tego typu promocje oferuje nam chociażby Fortuna (darmowy zakład 20 PLN w ramach programu lojalnościowego), a także Totalbet (darmowe zakłady po 5 PLN za wykonywanie czynności związanych z rejestracją i weryfikacją konta.

Zakłady bez ryzyka

Jedną z najpopularniejszych promocji bukmacherskich jest aktualnie zakład bez ryzyka. Zamysł tej promocji jest bardzo prosty – gracz wpłaca pieniądze na konto i obstawia zakład spełniający określone warunki. Jeśli jego kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci stawkę zakładu. Wielu legalnych bukmacherów oferuje obecnie taką formę bonusu. Świetnym przykładem jest Superbet, który wprowadza w tej promocji pewne udogodnienia. Gracze mogą bowiem liczyć na cashback do 1300 PLN za pierwszy tydzień gry, jeśli ich bilans będzie ujemny. Na polskim rynku znajdziemy inne bukmacherzy bonusy w formie zakładu bez ryzyka oraz cashbacku na start.

Bonus do pierwszej wpłaty

Od wielu lat w czołówce lubianych bonusów bukmacherskich jest oczywiście tradycyjna premia depozytowa. Działanie tej promocji jest bardzo proste. Gracz dokonuje pierwszej wpłaty na konto i w zamian może otrzymać określoną premię, np. 100% do 1000 PLN. To prosty sposób na zdobycie dodatkowych środków potrzebnych do obstawiania zakładów. Bukmacherzy bonusy często starają się w ten sposób urozmaicić ofertę na start, oferując kilka prezentów. Weźmy chociażby Superbet, w którym poza wspomnianym już cashbackiem do 1300 PLN można otrzymać także bonus 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie. Z kolei bukmacher Totalbet oferuje jeden z najwyższych bonusów depozytowych: 100% do 5000 PLN przyznawany w kilku transzach za spełnienie warunku obrotu.

Czytaj również:  Darmowe pieniądze za rejestrację 2022 – Superbet

Freebety

Freebety, czyli darmowe zakłady, to popularne bonusy, które mogą uzyskać stali klienci obstawiający zakłady u jednego bukmachera. Freebet można zdobyć np. w zamian za wykonanie określonego zadania, np. obstawienia konkretnych wydarzeń sportowych. W rezultacie, gracz otrzymuje określoną kwotę, którą może przeznaczyć albo na dowolne zakłady, albo na konkretne wydarzenia, w zależności od regulaminu promocji. Liczne bukmacherzy bonusy w formie darmowych zakładów oferują nam popularne programy lojalnościowe. W ramach takiego programu zbiera się punkty za obstawione zakłady, a następnie można je wymienić na cenne nagrody.

Programy lojalnościowe

Warto powiedzieć kilka słów także o programach lojalnościowych, z którymi spotkamy się u wielu legalnych bukmacherów. Zamysł jest prosty: aktywizować graczy i zachęcić ich do obstawiania zakładów w tym samym serwisie. Za obstawianie zakładów można zbierać punkty, a następnie wymieniać je na cenne nagrody. W ten sposób można zdobyć bukmacherzy bonusy depozytowe, darmowe zakłady, bonusy pieniężne, a także nagrody rzeczowe. Pokrewną forma są wszelkie mistrzostwa i ligi typerów, w których gracze mogą ze sobą rywalizować o cenne nagrody.

Zakłady bez podatku od stawki

W Polsce od 2009 roku obowiązuje ustawa hazardowa, która wprowadza m.in. 12-procentowy podatek od stawki każdego zakładu. W konsekwencji, każdy obstawiony przez nas zakład jest od razu uszczuplony o 12% stawki, co oczywiście obniża ewentualną wygraną. W praktyce, podatek ten w imieniu graczy mogą zapłacić bukmacherzy, co rodzi okazję do stworzenia ciekawej promocji. I rzeczywiście, bukmacherzy bonusy często oferują klientom możliwość obstawiania niektórych zakładów bukmacherskich bez podatku od stawki, dzięki czemu, ewentualna wygrana jest wyższa o 14%. W Superbet bez podatku można obstawić sporty wirtualne.

Gdzie znaleźć atrakcyjne bukmacherzy bonusy?

Na polskim rynku bukmacherskim funkcjonuje ponad 20 legalnych bukmacherów, a to oznacza, że konkurencja jest naprawdę duża. Aby pozyskać nowych klientów, bukmacherzy muszą zadbać o atrakcyjne promocje oraz bonusy. W rezultacie, niemal każdy legalny bukmacher musi zadbać o dobrą ofertę powitalną oraz szereg promocji dla aktywnych klientów. Legalni bukmacherzy bonusy oferują zarówno zakłady bez ryzyka, darmowe zakłady, premie depozytowe czy freebety. Gracze rejestrujący konto w Superbet mogą zdobyć aż trzy prezenty na start: premię 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie, cashback do 1300 PLN za pierwszy tydzień gry i 20 PLN na aplikacji mobilnej.

Czytaj również:  Bukmacher bonus – wszystkie ciekawe bonusy Superbetu