Nowy bukmacher 2022

Na rynku bukmacherskim w 2022r. pojawić się powinni dwaj nowi gracze (nowy bukmacher): Betway i Elitebet. Tymczasem przestawiamy Wam zestawienie legalnych podmiotów, które swoje zakłady otworzyły w 2021r..

Z pięciu nowych podmiotów, aż cztery uruchomiły strony internetowe. Kolejne dwa podmioty pojawią się na rynku najpewniej w 2022r..

Nowy bukmacher – Betcris

Z uwagi na mocne wejście Betcris od razu zgarnął nagrodę dla najlepszego debiutanta w 2021r.. Głównie za sprawą stworzenia rozbudowanej oferty, w której znajdziecie rozbudowaną ofertę zakładową, atrakcyjne powitanie, a także promocje, wygodną apkę i kreator zakładów. Warto zaznaczyć, że mimo już osiągniętych, wysokich wyników, Betcris dalej szuka rozwiązań, przyciągających klientów.

Na szczególne uznanie zasługuje oferta powitalna, w której znajdziesz:

  • 500 zł na zakład bez ryzyka,
  • 60 zł freebet,
  • 50 zł freebet powitalny.

Korzystając z naszego kodu powitalnego, możesz dodatkowo zwiększyć i tak już wysokie bonusy.

Inną dużą zaletą tego buka są promocje stałe. W Betcris znajdziesz opcję Betcris Predictor zapewniający ostrą rywalizację z atrakcyjnymi nagrodami. Dodatkowo można skorzystać z takich promocji jak Kursowy Boos, Tuesday Cashback czy American Dream.

W ofercie zakładów znajdziesz wszystko to, co najważniejsze czyli zakłady na najpopularniejsze dyscypliny sportowe. Ponadto ciekawą sekcję e-sportu, szybkie metody wpłat i wypłat, a także możliwość łączenia na jednym kuponie oferty przedmeczowej i live.

Liczne promocje u Fuksiarza

Z początkiem roku swoją ofertę przedstawił Fuksiarz. Firma podkreśliła swoją obecność, współpracując z Krzysztofem Stanowskim, który jest znany większości graczy. Nowych zawodników bukmacher przyciąga licznymi promocjami stałymi, jak Cashback bez końca i Early Payout.

Równie dobrze prezentuje się ofertta na zakłady, nie tylko piłki nożnej czy tenisa, ale również licznych, mniej popularnych dyscyplin. Szybkie uruchomienie wygodnej apki i stworzenie Fuks Kreatora, tylko podkreśliło, że mamy do czynienia z naprawdę dobrym operatorem.

Czytaj również:  Jak obstawiać mecz Niemcy - Anglia?

Świetna oferta na start – Betters

Szczególną zaletą Betters jest dopracowana oferta powitalna. Dodając do niej nasz kod promocyjny można dodatkowo zgarnąć 40 zł na freebet i 710 zł na zakład bez ryzyka.

Co ciekawe, zakład bez ryzyka obejmuje również wygrane typowania, co jest rzadkością na rynku zakładów wzajemnych.

Poza imponującą ofertą na start Betters wyróżnia się również ciekawymi promocjami stałymi, jak „Tygodniówką”, „Kontrofertą” i „RaiseBET”. Promocje te zapewniają kursowe boosty i zwiększają wygraną na kumulatorach.

Dobra oferta na e-sport uzupełnia mocno rozbudowane zakłady na piłkę nożną, siatkówkę oraz boks.

Wysoki zakład bez ryzyka – BestBet

Ten operator działa obecnie wyłącznie w sieci i musi jeszcze mocno popracować, by dogonić czołówkę. Jednak wierzymy w to, że po ciężkich początkach przyjdzie mocno rozbudowana oferta. Obecnie jednak oferta zakładów jest mocno ograniczona, brakuje również ciekawych ofert live czy promocji tymczasowych. Jednak warto zaznaczyć, że BestBet gwarantuje naprawdę atrakcyjny bonus powitalny w formie 2 cashbacków o łącznej wartości 1500 zł.

Miłośnikom gier karcianych i e-sportów powinna spodobać się oferta BestBet. Patrząc na jej rozwinięcie, możemy przypuszczać, że w końcu i tradycyjne sporty zostaną odpowiednio rozbudowane.

Nowy bukmacher 2020

W 2020r. rynek zakładów wzajemnych poszerzył się o dwóch nowych operatorów: Superbet i BetX, którzy swoje strony uruchomili w pierwszym półroczu. Obydwaj operatorzy przedstawili ciekawą ofertę zakładów online.

Licencję na prowadzenie zakładów otrzymał również Mr BET, jednak zdecydował się odsprzedać ją Betcrisowi. Bukmacher Bwin jest z kolei w trakcie ubiegania się o licencję na rynku polskim. Przypuszczamy, że uzyska ją w 2022r..

Atrakcyjne kursy i ciekawy bonus na start – BetX

BetX ze swoją stroną internetową wystartował w maju 2020. Na początku dało się zauważyć wyraźne braki, jednak operator stale doskonali swoją ofertę.

Czytaj również:  Czy reprezentacja Francji skład 2020 wygra Mistrzostwa Świata?

Wśród plusów tego operatora należy podkreślić ciekawy bonus na start – freebet od wpłaty 50 zł oraz bonus od pierwszej wpłaty w wysokości aż do 7777 zł. Oczywiście przy tak wysokich bonusach musimy się liczyć z wysokimi wymaganiami, dotyczącymi ich wypłaty, jednak warto spróbować, bo jest o co walczyć.

Następnym elementem, na który warto zwrócić uwagę są kursy. Są one równe, a niekiedy nawet najlepsze, w porównaniu z czołowymi bukmacherami na rynku polskim.

Nieco słabiej prezentuje się oferta dyscyplin. Obecnie jest ich poniżej 20, co wypada nieciekawie. Równie kiepsko prezentuje się oferta zakładów na żywo. Jednak przy tych najpopularniejszych zawodach gracze mają możliwość typowania nawet 500 zakładów.

Najlepszy nowy bukmacher – Superbet

Na pojawienie się strony Superbet nie musieliśmy długo czekać. Strona została uruchomiona 18.02.2020r. i od razu zachwyciła poziomem rozbudowania. Na plus prezentuje się również oferta kursowa, a także szeroki wybór zakładów na żywo oraz na sporty wirtualne. Jedyną uwagę mamy do oferty dyscyplin. Brakuje w nich kilku rynków, które pozwoliłyby Superbet mierzyć się z najlepszymi operatorami.