Jak wybrać typy na dzisiejsze mecze?

Typowanie wydarzeń sportowych nie należy do najprostszych i wie o tym każdy, kto choć raz próbował postawić zakład. Choć w teorii typowanie zakładów bukmacherskich wydaje się niezwykle proste, to w rzeczywistości wiąże się z szeregiem trudności. Jeśli przypuszczasz, że typowanie faworytów pozwoli ci zgarnąć wysokie wygrane, to jesteś w błędzie. Przede wszystkim, faworyci nie zawsze wygrywają, a co więcej, kursy na czarne konie danego starcia zwykle są na tyle niskie, że często nie dają realnych wygranych, ponieważ po odliczeniu podatku zostaje niewielka kwota.

Jak szukać skutecznych typów?

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że typy dnia powinny być tworzone w sposób analityczny. Wskazywanie typów na chybił trafił nie gwarantuje szansę na wygraną. Konieczne jest metodyczne analizowanie danych statystycznych, a także informacji dostępnych w sieci, specyfiki wybranej dyscypliny sportowej oraz oferty bukmacherskiej. Skuteczne typy dnia powinny być zrównoważone, ponieważ tylko wtedy możliwa będzie ich wysoka skuteczność.

Szukając sprawdzonych typów na dzisiejsze mecze bazuj wyłącznie na portalach, zrzeszających aktywnych graczy i ekspertów w dziedzinie typowania zakładów bukmacherskich. Chcąc zawsze mieć dostęp do aktualnych typów, na bieżąco śledź informacje zawarte na sprawdzonych portalach, a także na tematycznych grupach i forach, zrzeszających ekspertów. W ten sposób będziesz na bieżąco z informacjami, na jakie dzisiejsze mecze warto zwrócić szczególną uwagę, a także jaki zakład postawić.

Typy wyłącznie u legalnych bukmacherów

Pamiętaj, że eksperci w dziedzinie typowania zakładów bukmacherskich prezentują swoje analizy wyłącznie w oparciu o ofertę legalnych polskich bukmacherów. Nie daj się nabrać na oferty z podziemia bukmacherskiego. Choć mogą one kusić znacznie wyższymi kursami, to w rzeczywistości bardzo często może dojść do sytuacji, w której nie odzyskasz swojej wygranej. A z kolei decydując się na typowanie w zakładach działających poza prawem, nie będziesz w żaden sposób zabezpieczony prawnie. Co więcej, chęć zgłoszenia oszustwa może się wiązać dla ciebie z dodatkowymi konsekwencjami prawnymi, związanymi z typowaniem zakładów w nielegalnie działających punktach.

Czytaj również:  Liga duńska – czy warto w niej typować?

Co więcej, nie daj się nabrać na oferty pewnych zwycięstw. Choć faktycznie zakład postawiony na takiego pewniaka może się okazać wygrany, to w rzeczywistości nikt nie może dać ci stuprocentowej gwarancji, że wskazany przez niego typ będzie w rzeczywistości skuteczny. W sporcie występuje tyle zmiennych, że nawet doświadczeni eksperci mogą się pomylić i wskazać błędny typ.

Najlepsze typy bukmacherskie na dzisiejsze mecze

Czym wyróżniają się typy na dzisiejsze mecze? Każdego dnia operatorzy zakładów wzajemnych oferują setki różnych zakładów na wydarzenia sportowe. To sprawia, że łącznie można znaleźć tysiące możliwych do postawienia typów. Wiele portali internetowych oferuje codzienne analizy meczów z różnorodnych dyscyplin sportowych, ale tylko kilka z nich może być określonych mianem typu dnia. Dzieje się tak, ponieważ eksperci starają się wyselekcjonować najlepsze wydarzenia, z najwyższymi kursami, a przy tym z największym prawdopodobieństwem wygranej.

Co warto typować dzisiaj?

Siatkówka – spotkanie Polska vs. Meksyk

Właśnie rozpoczęły się turnieje siatkówki, a tym samym ciekawe opcje do typowania zakładów bukmacherskich. Niedługo będziemy mogli oglądać spotkanie reprezentacji Polski z Meksykiem. Tutaj niewątpliwym liderem jest nasza reprezentacja, o czym świadczy fakt, że wielu operatorów zablokowało możliwość typowania ich zwycięstwa, a także kurs na zwycięstwo Meksyku, który wynosi aż 111.00. Jednak taki obraz rzeczy nie powinien nikogo dziwić. Polacy prowadzą obecnie w światowym rankingu FIVB, podczas gry meksykanie znajdują się na 19 pozycji. Co więcej, Polacy są zwyczajnie znacznie lepsi niż ich dzisiejsi rywale.

La Liga – spotkanie FC Barcelony z Realem Valladolid

Poprzednia kolejka hiszpańskiej La Ligi sprawiła, że emocje wystrzeliły u wszystkich wiernych kibiców. Nic dziwnego, przejście Roberta Lewandowskiego sprawiło, że nasi rodacy chętnie przyłączyli się do oglądania tych mistrzostw. Jeśli i ty rozważasz typowanie spotkania Barcelony z Realem Valladolid, możesz rozważyć typ na zwycięstwo tej pierwszej drużyny. Taki typ opracowaliśmy w oparciu o statystyki, które wskazują, że to właśnie Barca lepiej sobie radzi podczas rywalizacji z Realem. Potwierdza to przede wszystkim fakt, że podczas zeszłego sezony, w trakcie rywalizacji tych dwóch drużyn, Barcelona nie straciła ani jednego gola, przy równoczesnym trafieniu aż czterech bramek.

Czytaj również:  Liverpool vs Porto – typy na spotkanie

Typując spotkanie La Ligi, możesz również pokusić się o postawienie zakładu na gola strzelonego przez Lewandowskiego. Kapitan naszej reprezentacji wielokrotnie pokazał, jak świetnym jest strzelcem, dlatego w starciu z wyraźnie słabszą drużyną nie powinien mieć trudności w strzeleniu gola. W przypadku tego spotkania warto rozważyć postawienie kuponu akumulacyjnego. Co więcej, niektórzy operatorzy na takie zestawienie proponują ciekawe bonusy, które dodatkowo powiększą twoją wygraną.