Game Jackpot w Superbet – koło do kręcenia

Superbet to legalny bukmacher cieszący się dużym zainteresowaniem ze strony typerów. Wszystko za sprawą atrakcyjnych promocji i bonusów, które pozwalają zdobyć dodatkowe środki na obstawianie zakładów bukmacherskich. Jedną z takich promocji jest Game Jackpot nazywana potocznie kołem do kręcenia. Każdy zarejestrowany w Superbet typer może codziennie zakręcić kołem, aby wziąć udział w zabawie, w której do wygrania są bonusy na czele z jackpotem.

Game Jackpot

Promocja Super Spin dostępna w Superbet

Wśród typerów, promocja Game Jackpot dostępna w Superbet jest potocznie określana kołem fortuny z bonusami. I rzeczywiście, cała zabawa w dużej mierze opiera się na zasadach koła fortuny. Wszyscy zarejestrowani użytkownicy mogą codziennie zakręcić kołem fortuny, aby wziąć udział w grze o dodatkowy bonus. Główną nagrodą jest tytułowy jackpot, który najczęściej wynosi 10,000 zł, aczkolwiek niewykluczone, że kwota ta będzie się w przyszłości zmieniać. Na kole Superbet rozrysowane mamy sześć pól przypisanych do różnych nagród. Oto one:

 • Sport Bonus – 5 zł,
 • Super Sport Bonus – 10 zł,
 • Mega Sport Bonus – 30 zł
 • Wirtualne Bonus – 5 zł
 • Jackpot – 10,000 zł
 • Brak wygranej

Gracze najczęściej trafiają na pola Sport Bonus lub Brak wygranej. Z opinii typerów wiemy jednak, że codzienne kręcenie kołem pozwala w jednym tygodniu przynajmniej 1-2 razy zdobyć dowolny bonus. Mega Sport Bonus trafia się dość rzadko, natomiast Jackpot to nagroda, którą może upolować tylko jeden gracz w przeciągu 24 godzin. Game Jackpot to w dużej mierze promocja aktywnościowa, która ma zachęcić klientów Superbet do codziennego zalogowania się na swoje konto.

Jakie są zasady Game Jackpot w Superbet?

Kołem w Superbet można zakręcić tylko raz dziennie. Taką możliwość mają oczywiście zarejestrowani klienci, którzy zalogują się na swoje konto. Plusem jest jednak to, że na koncie nie trzeba mieć środków własnych, aby zakręcić kołem. Przyznany bonus można odebrać w sekcji voucherów i jest on objęty warunkiem obrotu. W przypadku bonusów Sport Bonus, Super Sport Bonus, Mega Sport Bonus i Wirtualne Bonus obowiązuje trzykrotny warunek obrotu po kursie 1,60 w przypadku zakładów pojedynczych i 2,20 w przypadku zakładów akumulowanych. Jeśli chodzi o game jackpot, czyli wygraną w wysokości 10,000 zł, ten bonus wystarczy obrócić tylko raz.

Czytaj również:  Jak zgarnąć aktualne bonusy w Superbet?
Game Jackpot

Jakie bonusy może zaoferować koło do kręcenia?

W przypadku promocji Game Jackpot gracze każdego dnia mogą zagrać o bonus na zakłady bukmacherskie. W przypadku bonusów „sportowych” jest to kwota od 5 do 30 zł, a kwotę można przeznaczyć na obstawianie zakładów przedmeczowych oraz na żywo. Nieco inaczej wygląda sprawa w przypadku Wirtualne Bonus, który można przeznaczyć wyłącznie w sekcji sportów wirtualnych. Z kolej game jackpot można wykorzystać wedle uznania. Warto pamiętać, że otrzymany bonus w postaci vouchera można wykorzystać jedynie przez 2 dni, inaczej bonus przepadnie! Część osób o tym zapomina i z zaskoczeniem orientuje się, że na ich koncie nie ma już bonusu. O ile w przypadku Sport Bonus taką stratę można byłoby przetrawić, o tyle utrata Jackpota byłaby dużą stratą.

Game Jackpot – na czym polega ta promocja?

Koło do kręcenia to nie jedyna okazja do tego, aby zgarnąć jackpot w serwisie bukmacherskim Superbet. Warto bowiem przytoczyć promocję Super Game Jackpot, która jest adresowana do typerów lubiących obstawiać dokładne wyniki meczów. Zasady tej promocji są bardzo proste. W każdym tygodniu bukmacher wybiera pięć spotkań, a zadaniem gracza będzie wytypowanie dokładnego wyniku. W puli nagród znajduje się 125,000 zł, które są rozdzielane następująco:

 • 2 zł dla graczy, którzy trafią jeden wynik,
 • 8,350 zł do podziału dla graczy, którzy trafią dwa wyniki,
 • 8,350 zł do podziału dla graczy, którzy trafią trzy wyniki,
 • 8,350 zł do podziału dla graczy, którzy trafią cztery wyniki,
 • 100,00 zł (super game jackpot) dla graczy, którzy trafią wszystkie pięć wyników.

To kolejna promocja, która aktywizuje klientów Superbet i zachęca do regularnego typowania. Choć trafienie wszystkich pięciu wyników jest zadaniem trudnym, na pewno warto spróbować szczęścia, zwłaszcza, że zabawa super game jackpot jest darmowa! Gracze nie muszą wnosić stawki, żeby wytypować dokładne wyniki meczów i wziąć udział w zabawie.

Czytaj również:  Jak wygląda bonus bez depozytu za rejestrację?

Dlaczego warto obstawiać zakłady w Superbet?

Superbet to bukmacher, który może pochwalić się bardzo rozbudowaną ofertą promocyjną, w której każdy gracz znajdzie coś dla siebie. Poza wspomnianymi w tym artykule kołem do kręcenia oraz super game jackpot, Superbet posiada również Super Kursy, Super Przewagę, Promocję Dnia, a także bonus powitalny dla nowych klientów, którzy zdecydują się zarejestrować konto w tym serwisie. Z kolei osoby korzystające z punktów naziemnych tego bukmachera mogą uczestniczyć w programie lojalnościowym. Dzięki temu, w Superbet stosunkowo często można otrzymać bonusowe środki, które zwiększą kapitał dostępny do obstawiania zakładów bukmacherskich.