Darmowe pieniądze za rejestrację 2022 – Superbet

Superbet to bukmacher funkcjonujący na polskim rynku od 2019 roku. Przemyślane akcje reklamowe, a także atrakcyjna oferta promocyjna sprawiły, że firma ta szybko znalazła się w czołówce najchętniej wybieranych bukmacherów. Graczy szukający bukmachera, często pytają o to, gdzie można otrzymać darmowe pieniądze za rejestrację 2022, a częstą odpowiedzią na to pytanie jest właśnie Superbet. Sprawdźmy, jak prezentuje się oferta na start u tego bukmachera.

Jak wygląda bonus powitalny w Superbet?

Rejestrując konto w serwisie bukmacherskim Superbet gracze mogą liczyć na wysoki bonus powitalny o wartości nawet do 1554 zł. W dużej mierze są to darmowe pieniądze za rejestrację 2022, które można otrzymać po wykonaniu kilku prostych zadań. Oczywiście bonus jest objęty warunkiem obrotu, który opiszemy w dalszej części artykułu. Na ofertę powitalną w Superbet składają się trzy prezenty:

  • Cashback do 1300 zł,
  • Bonus 100% do 200 zł + 34 zł ekstra za pierwszą wpłatę,
  • Bonus 20 zł dostępny w aplikacji mobilnej.

Pod adresem tego pakietu powitalnego możemy przeczytać coraz więcej pozytywnych komentarzy, zwłaszcza, że warunki promocji są proste i klarowne. Trzeba przyznać, że kapitał większy o ponad 1500 zł oferuje znacznie więcej swobody w obstawianiu zakładów bukmacherskich. Warto jednak sprawdzić, jak krok po kroku odebrać wszystkie trzy prezenty dostępne w ramach promocji powitalnej.

Jak otrzymać darmowe pieniądze za rejestrację 2022 w Superbet?

Większy kapitał na start gwarantuje większą swobodę w obstawianiu zakładów bukmacherskich, a ponadto pozwala stawiać kupony za większą stawkę, co oczywiście wpływa na wysokość ewentualnych wygranych. Zastanawiasz się, jak odebrać darmowe pieniądze za rejestrację 2022, które czekają w serwisie Superbet? A zatem udostępniamy instrukcję krok po kroku:

  1. W trakcie rejestracji w serwisie Superbet wykorzystaj kod promocyjny dostępny na stronie bukmachera.
  2. Zrealizuj pierwszy depozyt wpłacając min. 20 zł, aby zgarnąć bonus 100% do 200 zł. Wpłacając min. 50 zł otrzymasz dodatkowe 34 zł ekstra.
  3. Przez 7 dni od momentu wpłaty obstawiasz zakłady bez ryzyka. Jeśli zakłady obstawione przez ten czas przyniosą stratę, otrzymasz zwrot środków. Maksymalny cashback wynosi 1300 zł.
  4. W przeciągu 7 dni od momentu pierwszego depozytu pobierz aplikację mobilną i zaloguj się do niej, aby otrzymać bonus w wysokości 20 zł.
Czytaj również:  Game Jackpot w Superbet – koło do kręcenia

I to w zasadzie wszystko. Jedyne o czym musisz pamiętać, aby otrzymać darmowe pieniądze za rejestrację 2022 to wykorzystanie kodu promocyjnego w formularzu rejestracyjnym. Jest on dostępny na stronie bukmachera Superbet.

Warunek obrotu bonusem w serwisie Superbet

Bonusy bukmacherskie są objęte warunkiem obrotu. To całkowicie normalne, w końcu w innym razie wiele osób wypłaciłoby otrzymane pieniądze bez obstawienia ani jednego zakładu. A zatem, darmowe pieniądze za rejestrację 2022 trzeba jeszcze obronić, tak, aby stały się one dostępne do wypłaty. W jaki sposób można to zrobić? Cashback do 1300 zł wystarczy obrócić dwukrotnie po kursie minimalnym 1,80 w przeciągu 10 dni od otrzymania bonusu. Identyczne warunki obowiązują w przypadku bonusu 200 zł na start. Jeśli chodzi o extra bonus 34 zł oraz bonus w aplikacji, tutaj wystarczy jednokrotny bonus po kursie 1,80, tyle, że w przypadku bonusu extra trzeba go wykonać w przeciągu 7 dni. A zatem, warunek obrotu w Superbet nie jest szczególnie wymagający.

Inne promocje bukmacherskie dostępne w Superbet

Legalny bukmacher Superbet posiada w swojej ofercie wiele promocji adresowanych do aktywnych graczy korzystających z usług serwisu. Do najpopularniejszych z nich możemy wymienić: Superspin (koło bonusów, który można zakręcić raz dziennie), Super Przewaga (wcześniejsze rozliczenie zakładu jako wygrany, jeśli nasz faworyt uzyska odpowiednią przewagę), Super Kursy (podwyższone kursy na popularne wydarzenia sportowe), a także Super Bonus (premie przyznawane za wygrane zakłady combi z określoną liczbą zdarzeń). A zatem, darmowe pieniądze za rejestrację 2022 to niejedyny sposób na powiększenie kapitału na obstawianie zakładów bukmacherskich. W Superbet dostępne są również bonusy weekendowe, z których można korzystać cyklicznie.

Czy warto zarejestrować konto w serwisie Superbet?

Superbet zalicza się aktualnie do czołówki najpopularniejszych legalnych bukmacherów w Polsce, a z jego usług korzysta coraz większa liczba użytkowników. Spory wpływ na taki stan rzeczy z pewnością mają darmowe pieniądze za rejestrację 2022, które można otrzymać po założeniu konta. W sumie, na nowych graczy czeka pakiet powitalny o łącznej wartości do 1554 zł, z czego najbardziej atrakcyjny wydaje się cashback do 1300 zł, który otrzymamy, jeśli pierwszy tydzień gry zakończymy na minusie. Miłym gestem jest także 20 zł bonusu za samo pobranie aplikacji mobilnej. Biorąc pod uwagę powyższe korzyści, zdecydowanie warto zarejestrować konto w serwisie Superbet.

Czytaj również:  Jak wygląda bonus bez depozytu za rejestrację?