Bukmacher bonus – wszystkie ciekawe bonusy Superbetu

Bukmacher bonus, czyli Superbet jest obecnie jednym z najchętniej wybieranych operatorów zakładów wzajemnych. Wszystko za sprawą licznych bonusów i promocji, które proponuje zarówno dla nowych graczy, jak i stałych typerów. Bogata oferta bonusów operatora sprawia, że niemal każdy jest w stanie znaleźć taki, który najbardziej odpowiada jego potrzebom. Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych bonusów od tego legalnego polskiego bukmachera.

Bukmacher bonus – promocje dla nowych graczy

Na pierwszy ogień pójdzie promocja dla nowych graczy, którzy dopiero planują założenie konta u tego operatora. Superbet wie jak ważne jest zaproponowanie atrakcyjnych bonusów dla przyciągnięcia nowych graczy, dlatego przygotował kompleksową ofertę, która pozwoli skutecznie zapoznać się z ofertą bukmachera, bez konieczności angażowania dużych środków własnych.

W ofercie powitalnej Superbet rozdaje aż 1520 złotych. Dodatkowo przy wykorzystaniu kodu promocyjnego SBVIP można zgarnąć jeszcze 35 złotych w formie freebetu od depozytu. Poza tym, nowi gracze mogą liczyć na 1300 złotych na zakład bez ryzyka, 200 złotych bonusu od depozytu oraz 20 złotych za uruchomienie aplikacji mobilnej.

Same zasady dotyczące wypłaty bonusów i konieczności ich obrotu są dość proste do spełnienia. Tym, o czym musi pamiętać każdy gracz jest fakt, że na koncie można mieć jednorazowo aktywny tylko jeden bonus, dlatego aby otrzymać kolejne środki, trzeba najpierw wykorzystać cały poprzedni bonus.

Superbet bukmacher bonus dla stałych graczy

Stali gracze również są mocno docenianiu w Superbet, właśnie dlatego mają możliwość skorzystania z licznych promocji stałych i ograniczonych czasowo. Każda z nich różni się od siebie, sprawiając, że każdy typer będzie w stanie znaleźć promocję najbardziej dopasowaną do jego stylu gry. Poniżej przedstawimy najważniejsze i najciekawsze promocje od Superbet.

Strefa VIP Superbet

Miejsce, o którym marzą wszyscy zawodowi typerzy – Strefa VIP dla najbardziej zaangażowanych i lojalnych graczy. Aby do niej dołączyć, należy się wykazać na tyle, by dostrzegł cię bukmacher. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ wymaga wytypowania licznych zakładów i to za wysokie stawki. Jednak samo dołączenie do Strefy VIP daje naprawdę ogrom możliwości. Przede wszystkim, gracze którzy dołączą do tej strefy mogą liczyć na indywidualne wsparcie dedykowanego opiekuna. Co więcej, otrzymują dedykowane do własnego stylu gry oferty bonusowe i promocje, a także mogą liczyć na ekspresowe wypłaty środków oraz priorytet w obsłudze zgłoszeń. Warto się postarać o dołączenie do tej elitarnej grupy.

Czytaj również:  Jakie aktualne bonusy są najlepsze w Polsce?

Super Przewaga

Gracze mogą skorzystać z przewagi w 6 różnych dyscyplinach zaproponowanych prze operatora, by cieszyć się z wygranego kuponu niezależnie od wyniku. Jak to wygląda w praktyce? Wystarczy, że gracz postawi zakład przedmeczowy na wybrany z listy rynek, a gdy podczas trwającego spotkania uda się spełnić warunki kuponu, wówczas zostanie on rozliczony jako wygrany, niezależnie od dalszego przebiegu gry. Gracze mogą typować piłkę nożną, tenisa, koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną oraz hokeja na lodzie, czyli jak nie trudno zauważyć, wszystkie najpopularniejsze rozgrywki. Warto skorzystać z tej możliwości, aby zwiększyć swoją szansę na wygraną.

eurobasket 2022

Super Live

Promocja dedykowana dla graczy, którzy szczególnie upodobali sobie typowanie zakładów na żywo. Warto przy tym pamiętać, że promocja obejmuje wyłącznie kilka najważniejszych wydarzeń dnia, a przy tym obejmuje zróżnicowane typy zakładów. W opcji Super Live gracze mogą liczyć na ulepszone kursy, gwarantujące jeszcze lepsze wygrane.

Bukmacher bonus – CashOut

Promocja dedykowana dla graczy, którzy lubią mieć pełną kontrolę nad swoimi zakładami. Jeśli chcesz zminimalizować ryzyko przegranej możesz skorzystać z opcji CashOut. W ramach tej promocji gracz ma możliwość rozliczenia swojego kuponu jeszcze przed rozstrzygnięciem wszystkich wydarzeń. Co ważne, opcja ta jest dostępna zarówno w zakładach pojedynczych jak i multi, w tym dla zakładów przedmeczowych, na żywo i mieszanych.

Bukmacher bonus- Super Kursy

W promocji bukmacher udostępnia wybrane wydarzenia z kalendarza przedmeczowego z podwyższonymi kursami. Każdego dnia Superbet tworzy zestaw zdarzeń obejmujących różne dyscypliny sportowe. Kupony można stawiać w wersji pojedynczej, jak również łączyć z innymi zakładami na kuponach ako.

Bukmacher bonus – Zakłady specjalne

To propozycja dla szczególnie wymagających graczy. Jeśli znudziło ci się typowanie tradycyjnych zdarzeń, możesz skorzystać z tej opcji by wytypować m.in. zdobywców bramek, liczbę kartek czy rzutów rożnych.

Czytaj również:  Game Jackpot w Superbet – koło do kręcenia

Bukmacher bonus – Gry wirtualne bez podatku

Dodając na kuponie 3 zdarzenia obejmujące sporty wirtualne można cieszyć się aż 14% bonusem. Tyle wynosi podatek od gier i zakładów bukmacherskich. Jeśli więc twoim konikiem są sporty wirtualne koniecznie skorzystaj z możliwości, jakie daje gra bez podatku, by cieszyć się jeszcze wyższymi wygranymi.

Bukmacher bonus – Mocne uderzenie

Jeśli szczególnie upodobałeś sobie typowanie zakładów ako, to z pewnością spodoba ci się promocja, jaką jest mocne uderzenie. W tej promocji możesz powiększyć swoją wygraną aż o 100%. Jednak musisz przy tym wiedzieć, że nie jest to takie proste. Dla zgarnięcia maksymalnego powiększenia wygranej musisz wytypować minimum 24 zakłady na kuponie, co jak dobrze wiesz, znacząco zmniejszy twoją szansę na wygraną.