Ukraina – Włochy typy

Przed Ukrainą decydujący mecz eliminacyjny Euro 2024 z reprezentacją Włoch. Jak zakończy się to starcie? Która drużyna jest faworytem i gdzie można śledzić przebieg meczu Ukraina – Włochy? Sprawdź naszą zapowiedź!

Dzisiejszy mecz jest ważny dla obu drużyn, ponieważ będzie rozstrzygać o bezpośrednim awansie do Euro 2024. Obie ekipy mają po trzynaście punktów, ale i tak wyżej jest reprezentacja Włoch, która wygrała pierwsze spotkanie z Ukrainą 2:1. Drugiej porażki Ukraina doznała z Anglią, ale w rewanżu wywalczyła remis we Wrocławiu. Jeśli chodzi o Włochy, to zespół Garetha Southgate’a był jedynym, który pokonał Włochów. Mistrzowie Europy przegrali oba spotkania eliminacyjne z Anglią. A jak będzie dziś? Trudno przewidzieć, ale na pewno będzie to bardzo ciekawe spotkanie, które warto śledzić.

Ukraina – Włochy – gdzie oglądać transmisję z meczu?

Mecz reprezentacji Ukrainy z Włochami odbędzie się w poniedziałek 20 listopada 2023 roku na BayArena. Początek spotkania o godzinie 20:45, a transmisję będzie można śledzić w TVP Sport, tvpsport.pl, aplikacji mobilnej i Smart TV.

Typ: Poniżej 2.5 (1.90) Superbet

Czytaj również:  Korona Kielce - Cracovia