Bochum – Borussia Dortmund typy i analizy

Mecze pomiędzy drużyną VfL Bochum a Borussią Dortmund należą do ciekawych widowisk piłkarskich. Wszystko przez to, że obie drużyny, bardzo często trafiają do siatki i chętnie ze sobą rywalizują. Tym razem będzie podobnie, ponieważ Bochum stanie naprzeciw Borussi Dortmund, która jest nieco osłabiona i ma gorszy okres. Z drugiej strony, Borussia Dortmund musi walczyć o punkty, które są dla niej istotne. Zapraszamy!

Bochum Borussia Dortmund typy

Fawortem dzisiejszego spotkania jest oczywiście Borussia Dortmund i nie ma w tym niczego dziwnego. Jest to drużyna, która walczy o mistrzostwo kraju i która potrzebuje nadal punktów w walce z Bayernem Monachium, który traci do Borusii, zaledwie 1 punkt.  Przegrana w takim meczu jak dziś, nie wchodzi w grę dla drużyny gości.

Z kolei drużyna Bochum, walczy o to, aby nie trafić do strefy spadkowej. Co prawda forma gospodarzy nie zachwyca, jednak dziś Borussia Dortmund podejdzie do tego meczu w niepełnym składzie,  co może dać nadzieje gospodarzom.

Wydaje się więc, że możemy dziś liczyć na bramki z obu stron. Tym bardziej w momencie, gdy statystycznie oba zespoły w konfrontacjach ze sobą, bardzo często trafiają do bramki.

Typ: Over 2.5 (2.15) Superbet

Czytaj również:  Atletico Tucuman - Godoy Cruz typy