Jak znaleźć najlepsze typy od najlepszych typerów

Gracze typujący zakłady bukmacherskie chętnie bazują na typach bukmacherskich od najlepszych typerów (typy bukmacherskie najlepszych typerów). W ten sposób liczą na pewny zysk, jednak należy pamiętać, że nawet najlepszym, bardzo doświadczonym graczom zdarzają się pomyłki. Zamiast w ciemno dublować typy bukmacherskie znalezione w sieci, warto przeprowadzić dodatkową, własną analizę. Wówczas istnieje prawdopodobieństwo na znaczącą poprawę wyników. Chcesz wiedzieć w jaki sposób znaleźć najlepsze typy od najlepszych typerów? Koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem.

typy bukmacherskie najlepszych typerów

Jak szukać skutecznych typerów?

Najlepszych typerów można poznać po ich wysokich umiejętnościach analizy, które pozwalają na osiąganie dodatnich bilansów. Aby ocenić, czy dany typer jest rzeczywiście skuteczny, warto wziąć pod uwagę w szczególności historię typów, a także wskaźnik yield. Gdy dokładnie przeanalizujesz dotychczasowe typowania danego gracza, wówczas bez trudu określisz jego skuteczność. Jeżeli dany gracz ma na swoim koncie znacznie więcej sukcesów, wówczas możesz podczas typowania bazować na jego wynikach. Pamiętaj przy tym, by dokładnie zweryfikować wyniki z kilku miesięcy do tyłu.

Chcąc obliczyć wartość wskaźnika yield powinieneś przede wszystkim poznać sumę postawionych stawek oraz sumę osiąganych zysków. Znając te wartości możesz przejść do obliczeń, dzieląc sumę zysków przez sumę stawek. Następnie uzyskany wynik należy pomnożyć przez 100%. Dodatnia wartość yield świadczy o tym, że stawiane typy pozwoliły na osiągnięcie zysku. Ujemna wartość oznacza z kolei straty.

typy bukmacherskie najlepszych typerów

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

Tym co wyróżnia najlepsze typy od najlepszych typerów, jest przede wszystkim ich analityczne podejście do każdego aspektu związanego z grą. Skuteczni typerzy nie zostawiają miejsca na przypadek. Podczas prowadzonej analizy uwzględniają nie tylko ogólnodostępne statystyki, ale również H2H, obecną formę zawodników, sytuację kadrową, a także boisko, na którym odbywać się będzie spotkanie. Co więcej, skuteczni gracze zwracają również uwagę na wszelkiego rodzaju niespodziewane okoliczności, jak m.in. zmiana pogody. Najlepsi gracze doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że nawet najmniejszy detal może wpłynąć na zmianę przebiegu spotkania. Dodatkowo szczegółowo analizują oferty bukmacherów, by znaleźć dochodowe valuebety.

Czytaj również:  Czy statystyki sportowe mają realny wpływ na wyniki?

Szukając najlepszych typerów zwróć również uwagę na to, jaką dyscyplinę obstawia dany gracz. Zwiększysz swoje szanse na wygraną typując dyscypliny, w których również czujesz się dobrze. Najlepsi gracze zwykle typują maksymalnie do trzech dyscyplin sportowych. Jednak przy odrobinie wytrwałości, z pewnością uda Ci się znaleźć najlepszego typera, obstawiającego ten sam sport co Ty.

typy bukmacherskie najlepszych typerów

Gdzie znaleźć najlepsze typy bukmacherskie najlepszych typerów?

Wiedząc w jaki sposób można poznać najlepszych typerów, warto wiedzieć, gdzie szukać ich skutecznych typów. W sieci aż roi się od różnorodnych portali, gwarantujących rzekomo najlepsze i najpewniejsze typy. Aby mieć pewność, że wskazane typy są rzeczywiście skuteczne, warto zweryfikować transparentność strony. Im będzie ona większa, tym większą zyskasz szansę na to, by zweryfikować typera. Możesz zdecydować się na dołączenie do grup na facebooku, które zrzeszają graczy z całego kraju. Tego typu miejsca pozwalają na poznanie codziennych typów dnia, przy równoczesnej wygodnej możliwości zweryfikowania najlepszych typerów, trafnie analizujących spotkania.

Czy za typy bukmacherskie najlepszych typerów trzeba zapłacić?

Bardzo często można się natknąć na oferty płatnych pewniaków, które zgodnie z zapewnieniami mają zagwarantować pewny zysk. W zależności od źródła, mogą być one dostępne w opcji jednorazowego zakupu lub abonamentu.

Musisz jednak pamiętać, że w zakładach bukmacherskich nikt nie da Ci pełnej gwarancji skuteczności. W sporcie występuje wiele zmiennych, które mogą przeważyć szalę na korzyść jednej ze stron. Tym samym płacąc za tego typu oferty możesz stracić podwójnie – płacąc za „pewniaka”, a następnie stawiając niewłaściwy typ.

Znacznie większą szansę na znalezienie skutecznych typów da Ci dołączenie do grupy doświadczonych graczy, którzy chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami na temat typowanych zakładów. Warto pamiętać, że w sieci, poza płatnymi ofertami, można znaleźć szereg naprawdę dobrych źródeł informacji, i co szczególnie ważne, całkowicie za darmo.

Czytaj również:  Zobacz, jak wyglądają przykładowe typy ekspertów na Ekstraklasa

Czy typy bukmacherskie najlepszych typerów gwarantują zysk?

Ponownie należy podkreślić, że w zakładach bukmacherskich nie istnieje coś takiego jak pewniak. Nawet najskuteczniejsi bukmacherzy mogą się pomylić i tym samym Twój typ może się okazać przegrany. Nawet typując zakład, dla którego wyznaczono kurs na poziomie 1.10 istnieje ryzyko, że zakład nie wejdzie. W sporcie bywają sytuacje, w których nawet najdokładniej przeprowadzona analiza nie pozwoli uzyskać zadowalających rezultatów.

Jednak nie da się przy tym ukryć, że typy podawane przez najlepszych typerów, podczas swobodnej dyskusji dadzą Ci znacznie większą szansę na wygraną. Pamiętaj, że gracze dzielący się swoją wiedzą zwykle robią to z czystej uprzejmości, a ty decydując się na typowanie takich samych typów, zyskujesz szansę na poprawę swojego wyniku.