Ruch Chorzów – ŁKS Łódź typy

Czas na rozpoczęcie drugiej kolejki Ekstraklasy. W niej, pierwszy mecz zagra Ruch Chorzów z ŁKS-em Łódź. Dwie drużyny, które weszły do Ekstraklasy i które będą dziś walczyć o swoje pierwsze punkty w lidze. Patrząc na pierwszą kolejkę, to Ruch Chorzów wydaję się być faktycznym faworytem tego spotkania. Czy tak będzie? Przekonamy się o tym jeszcze dzisiaj!

Ruch Chorzów – ŁKS Łódź typy

Obie drużyny przegrały swoje pierwsze mecze, w pierwszej kolejce Ekstraklasy. Patrząc jednak na to, jakich rywali miały, ŁKS Łódź miał o wiele gorzej, ponieważ od razu, trafił na stadion Legii. Z kolei Ruch Chorzów uległ Zagłębiu Lubin.

W dzisiejszym meczu liczymy na gospodarzy, którzy dość dobrze radzą sobie na swoim terenie. Z kolei ŁKS może mieć problem z tym, aby dziś złapać swoje pierwsze punkty. Ruch Chorzów gra odpowiedzialnie i bardzo dobrze na własnym boisku, w dodatku będzie miał za sobą, własnych kibiców i murawę, która dziś będzie ważnym atutem, patrząc na warunki pogodowe za oknem. Skutkiem tego, liczymy że to gospodarze zgarną dziś swoje pierwsze punkty.

Typ: Ruch Chorzów (2.35) Superbet

Czytaj również:  Fullham - Leicester typy