Manchester City – Real Madryt typy

Dzisiejszy mecz pomiędzy Manchesterem City a Realem Madryt zapowiada się jak istna bomba. Półfinał Ligi Mistrzów jest bowiem zapowiadany już wcześniej, jako przedwczesny finał. Obie drużyny dadzą nam dziś bez wątpienia show, które możemy zapamiętać na dłużej. Wszakże Manchester City zagra u siebie, natomiast Real Madryt postawi wszystko, na jedną kartę.

Manchester City Real Madryt typy

Zestawiając obie drużyny, można na ich temat powiedzieć wszystko. Każda z nich, dysponuje świetnymi formacjami, zaczynając od bramki i kończąc na samym ataku. Oczywiście, dzisiejszego dnia przewagę będzie mieć Manchester City, który zagra na własnym boisku i przed własnymi kibicami. Ten półfinał jest wielki, jeśli chodzi o zainteresowanie meczem w Manchesterze.

Z kolei Real Madryt nie wykorzystał pierwszego meczu na to, aby zamknąć wynik. Oczywiście, drużyna z Madrytu pierw dominowała, jednak druga połowa, nie wyszła już dobrze całemu kolektywowi. Dziś będzie bardzo trudno zrobić lepszy wynik, na bardzo trudnym terenie wroga, który w tym sezonie jest właściwie nietykalny na swoim boisku.

Typ: Manchester City (1.60) Superbet

Czytaj również:  Mołdawia - Polska typy