Real Madryt – Manchester City typy

Już dziś, dojdzie do hitowego spotkania w Lidze Mistrzów, które nazywane jest przedwczesnym finałem, tego sezonu. Real Madryt podejmie Manchester City, który w ostatnim czasie jest w bardzo dobrej formie. Czy drużyna Angielska zemści się za to, co stało się sezon temu? Sprawdźcie naszą analizę!

Real Madryt Manchester City typy

Jeśli mielibyśmy zestawić Real Madryt wraz z Manchesterem City, bardzo trudno jest obiektywnie spojrzeć na to, która z drużyn jest aktualnie w lepszej sytuacji. Pomimo tego, że Manchester City jest drużyną dominującą w Premier League, Real Madryt ma w sobie to „coś”, co pozwala mu co kilka lat wygrywać Ligę Mistrzów. Pokazał to dobitnie poprzedni sezon i dwumecz z Manchesterem City.

Jeśli jednak spojrzymy na formę obu zespołów a także to, jak wyglądają poszzcególne sekcje piłkarzy obu zespołów to wydaje się, że dziś Manchester City jest drużyną bardziej kompletną. Największą różnicę, która może być widoczna w tym sezonie jest atak i Erling Haaland, który świetnie radzi sobie w zespole z Manchesteru. Biorąc pod uwagę to, jak bardzo City chce wygrać dzisiejsze spotkanie, można wynieść wnioski, że to właśnie ta drużyna już dziś sięgnie po zwycięstwo!

Typ: Manchester City (2.20) Superbet

Czytaj również:  Fiorentina - Atalanta typy i analizy