Czechy – Polska typy (24.03)

W dniu dzisiejszym skupimy się oczywiście na meczu reprezentacji Polski, która pierwszy raz będzie miała okazję zagrać pod wodzą Fernando Santosa. Spodziewamy się wielkiego meczu i wygranej Polaków. Nie tylko pod względem patriotycznym, lecz także i na naszym kuponie. Czy nasza wiara okaże się jednak potwierdzona zielonym kuponem?

Czechy Polska typy

Bardzo trudno oczekiwać dziś innego wyniku, jak mecz zwycięski. Po analizie naszej grupy wychodzi na to, że dziś reprezentacja polski zagra najtrudniejszy mecz, ponieważ będzie to mecz wyjazdowy, na terenie najmocniejszej ekipy, w naszej grupie. Oznacza to, że Polacy będą musieli pokazać się z jak najlepszej strony, aby zdobyć respekt kolejnych rywali.

W Polsce zagramy optymalnym składem, choć forma najlepszych zawodników kadry polskiej nie nastraja optymizmem. Jednak u Czechów nie obędzie się również bez problemów, ponieważ do gry nie podejdzie Patrik Schick, czyli czołowy napastnik Czech. Niemniej jednak, kolektyw Czeski nie będzie łatwy do przejścia. Niemniej jednak liczę na to, że Fernando Santos zrobi to, co nie udało się trenerom reprezentacji od bodajże 27 lat, czyli wygra w swoim debiucie trenerskim!

Typ: Polska (3.30) Superbet

Czytaj również:  Atletico Tucuman - Godoy Cruz typy