Polska – Czechy typy

Przed polską drużyną ostatni mecz eliminacji do Euro 2024. Jej rywalem będzie reprezentacja z Czech. Która drużyna wygra? Jak obstawiane jest to spotkanie i gdzie będzie można je śledzić? Sprawdź naszą zapowiedź na mecz Polska – Czechy!

Polska i Czechy to zespoły, które powalczą o awans na Euro 2024. Nie będzie to jednak takie proste, ponieważ wciąż prawdopodobny jest scenariusz, że zamiast nich do Niemiec pojadą Mołdawianie i Albańczycy. Mimo wszystko obie drużyny dołożą starań, by pokazać się z jak najlepszej strony. Polska jak na razie wygrała na wyjeździe z Wyspami Owczymi (2:0) i zremisowała u siebie z Mołdawią (1:1). Czesi przegrali z Albanią, a następnie wygrali 1:0 z Farerami. Tym samym widać, że szanse obu zespołów są zbliżone, ale mimo wszystko minimalnym faworytem jest Polska.

Mecz Polska – Czechy – gdzie oglądać transmisję?

Mecz między reprezentacją Polski a Czech odbędzie się w piątek 17 listopada 2023 roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Początek spotkania o godzinie 20:45, a osoby, które nie będą mogły oglądać go z trybun, mogą śledzić transmisję na żywo na TVP, Polsat Sport lub w sieci.

Typ: Polska (2.40) Superbet

Czytaj również:  Partizan - BATE analiza