Chelsea – Real Madryt typy i analizy

Drugi mecz ćwierćfinałowy między Chelsea a Realem Madryt zapowiada się dość ciekawie. Real Madryt przyjeżdża na Stamford Bridge po to, aby dopełnić swojego zwycięstwa i awansu do półfinału Ligi Mistrzów. Czy jednak Chelsea będzie na tyle nieporadna, aby wypuścić Real z awansem? Sprawdźcie sami!

Chelsea Real Madryt typy

Według nas, dzisiejszy mecz zapowiada się niezwykle ciekawie. Zarówno Chelsea jak i Real, będą chciały zdominować boisku i przesuwać szale, na swoją korzyść. O ile Real Madryt może rozpocząć swoją grę spokojnie, o tyle Chelsea będzie od samego początku szukać okazji do tego, aby odmienić losy dwumeczu. Nie będzie to proste, ponieważ Real Madryt przybywa na Stamford Bridge w optymalnym składzie, mając piłkarzy doświadczonych i świetnego bramkarza na czele.

Według nas, Real Madryt kolejny raz pokaże dziś siłę nad Chelsea, która pomimo dość dobrych akcji, ma bardzo duże problemy z wykończeniem akcji. Oczywiście, na własnym boisku Chelsea może pokazać swoje atuty, jednak to Real Madryt będzie grał dziś o wszystko i będzie chciał zamknąć to spotkanie, nawet w pierwszej połowie.

Typ: Real Madryt (2,45) Superbet

Czytaj również:  Sampdoria - Inter Mediolan typy (13.02)