Jak znajdywać top typy na tenis?

Tenis to jedna z najchętniej obstawianych dyscyplin sportowych. Przemawia za tym ogromna liczba zakładów bukmacherskich – mecze tenisowe są rozgrywane niemal codziennie przez cały rok. Gracze, którzy chcą poprawić swoją skuteczność w typowaniu meczów tenisowych chętnie sięgają po top typy tenis pochodzące od doświadczonych typerów. W tym artykule dowiesz się, jakie typy na tenis warto obstawiać i gdzie można znaleźć rzetelny typy.

Przykładowe typy na mecze tenisowe

Tenis to z jednej strony dyscyplina bardzo przyjazna dla typerów, ze względu na proste zakłady na zwycięzcę meczu, a z drugiej niezwykle trudna i złożona. Obstawiając zakłady bukmacherskie na tenis trzeba mieć świadomość, jak wiele złożonych czynników może mieć wpływ na ostateczny wynik spotkania. Jeśli spojrzymy na top typy tenis pochodzące od innych graczy, łatwo dostrzeżemy, że doświadczeni typerzy obstawiają nie tylko zakłady na zwycięzcę meczu.

W tenisie bardzo popularne są zakłady na dokładny wynik. Argumentem przemawiającym na korzyść tych zakładów są oczywiście wyższe kursy. Jeśli kurs na faworyta meczu jest niski, można także pomyśleć o obstawianiu handicapu. Do tego dochodzą zakłady na zwycięzcę poszczególnego seta, liczbę wygranych gemów, czy też liczbę wyserwowanych asów. Pod tym względem oferta bukmacherów jest zatem niezwykle rozbudowana.

Jakie czynniki odgrywają ważną rolę w tenisie?

Wskazanie rzetelnych typów bukmacherskich na tenis to bardzo wymagające zadanie, biorąc pod uwagę jak wiele czynników może mieć wpływ na przebieg gry. Analiza przedmeczowa skupia się przede wszystkim na ostatnich wynikach spotkań, na rankingu poszczególnych zawodników i zawodniczek, a także na bilansie pojedynków bezpośrednich (H2H). Do tego musimy wziąć pod uwagę nawierzchnię kortu, jako iż niektórzy tenisiści znacznie lepiej radzą sobie np. na kortach twardych, podczas gdy na kortach ziemnych ich forma jest znacznie niższa.

Czytaj również:  Jak wygląda obstawianie meczy przez Internet?

Jednocześnie warto pamiętać o tym, że nawet najlepsze top typy tenis nie dają gwarancji uzyskania satysfakcjonującej liczby wygranych kuponów. W tenisie wpływ na wynik meczu w dużej mierze ma psychika i to, jak ułożą się pierwsze gemy, a w końcu pierwszy set spotkania. W dłuższych meczach mamy wiele zwrotów akcji i zdarza się, że zawodnik, który wyglądał na pogodzonego z porażką ostatecznie wygrywa spotkanie. W tenisie liczy się dyspozycja dnia, a nawet pogoda, czy nastawienie kibiców. To pokazuje, jak trudną w typowaniu dyscypliną jest tenis.

Gdzie można znaleźć top typy tenis?

No dobrze, to skąd właściwie można pozyskiwać top typy tenis, które ułatwią obstawianie tej dyscypliny sportu? Bogatym źródłem informacji są popularne portale społecznościowe, takie jak: Facebook, Twitter czy Instagram. Znajdziemy tu grupy i wątki poświęcone typowaniu meczów. Rzetelne typy bukmacherskie można znaleźć na także na Youtube, gdzie wielu doświadczonych typerów posiada swój kanał. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kanały prowadzone przez uznanych ekspertów od tenisa.

Typy tenisowe można odnaleźć także na forach bukmacherskich. Plusem jest to, że w ten sposób można dotrzeć do typów pochodzących od graczy z całego świata. Tak dochodzimy do lig typerów, w których można znaleźć gotowe kupony udostępniane przez wiele osób rywalizujących o miano najskuteczniejszego typera. Nierzadko top typy tenis można odnaleźć także bezpośrednio w serwisach bukmacherskich, gdzie gracze mogą dzielić się swoimi spostrzeżeniami chociażby na chacie na żywo. A zatem, nie powinieneś mieć większych trudności z odnalezieniem typów na tenis.

Jakie korzyści oferują typy tenis?

Obstawiając top typy tenis można zaoszczędzić sporo czasu. Przeglądanie pełnej oferty bukmachera jest naprawdę żmudne i pracochłonne, a dodatkowo, stworzenie rzetelnych typów wymaga oczywiście wykonania dokładnej analizy przedmeczowej. A przecież nie brakuje osób, którym zależy na tym, aby szybko obstawić nadchodzące mecze i cieszyć się większymi emocjami podczas oglądania. W związku z tym, top typy tenis pozwalają od razu przejść do zawierania kuponów, choć oczywiście nigdy nie mamy pewności, czy dane typy pozwolą nam wygrać. Social media warto analizować także w trakcie meczu, ponieważ nie rzadko pojawiają się tu zakłady na żywo. W tenisie z pomocą zakładów live warto uwzględnić zmieniające się nastawienie i dyspozycję zawodników lub zawodniczek.

Czytaj również:  Typowanie LOL - League of Legends

Gdzie obstawiać posiadane typy na tenis?

Wpływ na opłacalność zakładów bukmacherskich ma wiele czynników, w tym wysokość kursów oraz promocje, z których można skorzystać w trakcie obstawiania. Dlatego też, trzeba wiedzieć nie tylko co, ale i gdzie obstawiać. Top typy tenis możesz oczywiście wykorzystywać u kilku bukmacherów, w zależności od tego, który z nich oferuje najlepsze warunki. My możemy polecić serwis Superbet, w którym można znaleźć wiele ciekawych promocji na tenis. Bardzo ciekawie prezentuje się tutaj oferta Super Przewaga, w ramach której kupony na tenis automatycznie są rozliczane jako wygrane, jeśli Twój faworyt wygra dowolnego seta w stosunku 6-0.