Jak obstawiać mecz Niemcy – Anglia?

Wśród fanów piłki nożnej bez wątpienia są tacy, którzy wolą piłkę klubową oraz tacy, którzy są zdecydowanymi zwolennikami piłki reprezentacyjnej. Oczywiście o gustach się nie dyskutuje, ale trzeba przyznać, że w przypadku reprezentacji poziom spotkań jest raczej wyższy, bo w końcu grają tam najlepsi piłkarze z danego kraju.

Na pewno takie mecze jak niemcy anglia zawsze budzą emocje i nie można przejść obok nich obojętnie. Jeśli chcemy zapewnić sobie jeszcze większe emocje ton być może warto pomyśleć nad postawieniem jakiegoś zakładu w takim meczu. Zatem co opłaca się obstawić?

Jakie zakłady w meczu niemcy anglia wybierać?

Jeśli chodzi o obstawianie meczu niemcy anglia to wbrew pozorom wybór jakiegoś zakładu wcale nie będzie taki łatwy jak być może niektórym się wydaje – wynika to przede wszystkim z tego, że w takim meczu może wydarzyć się tak naprawdę wszystko. Na pewno warto przyjrzeć się kilku ostatnim bezpośrednim pojedynkom pomiędzy tymi drużynami, gdyż z takich statystyk można naprawdę wiele wywnioskować.

W przypadku wspomnianego spotkania jasno widać, że jednym z lepszych typów może okazać się under bramkowy. W większości meczów pomiędzy tymi drużynami nie pada jakoś bardzo dużo goli – wyjątkiem był jedynie ten mecz rozgrywany 26 września 2022 roku na londyńskim Wembley, bo padło tam wtedy aż 6 bramek, a mecz zakończył się wynikiem 3:3.

Właśnie z tego względu typ na under 2,5 goli w meczu wydaje się być całkiem dobrym wyborem. Oczywiście można również zagrać w drugą stronę, a więc over bramek jednak, aby mieć nieco więcej pewności należy nieco bardziej wnikliwie przeanalizować ostatnie mecze tych zespołów, bo wiele zależeć będzie od formy.

Co obstawiać oprócz liczby bramek w meczu?

Oczywiście zapewne doskonale wiemy o tym, że są typerzy, którzy po prostu nie lubią na kuponach liczby bramek. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem mogą okazać się np. rzuty rożne, których w spotkaniach niemcy anglia nie jest jakoś bardzo dużo, ale nie jest też ich mało. Jeśli kompletnie nie wiemy jak wytypować liczbę rzutów rożnych w całym meczu to pamiętajmy o tym, że zawsze jest opcja wskazania liczby rzutów rożnych danego zespołu.

Czytaj również:  Lechia Gdańsk - GKS Katowice typy

Wydaje się, że jest to nieco lepsze rozwiązanie, ponieważ zarówno jeden jak i drugi zespół zawsze nabije raczej jakiś rzut rożny. Co prawda trzeba liczyć się z tym, że przynajmniej w teorii kurs na takie zdarzenie będzie nieco niższy, ale przynajmniej wzrośnie szansa na trafienie typu. Co więcej w zależności od tego jaka jest ranga spotkanie niemcy anglia można pomyśleć o obstawieniu liczby kartek w całym meczu.

Konkretniej chodzi o to, że jeśli mamy do czynienia np. ze spotkaniem, które decyduje o awansie na dużą imprezę czy też do kolejnej fazy rozgrywek to wówczas można spodziewać się walki, a co za tym idzie wzrastają szanse na to, że sędzia będzie pokazywał kartki.

Zwycięzca spotkania – czy warto?

Chyba nikomu nie trzeba mówić o tym, że zdecydowanie najbardziej popularnymi zakładami u bukmacherów są zakłady na zwycięstwo danej drużyny. Jednak z drugiej strony trzeba sobie szczerze powiedzieć, że w przypadku meczu niemcy anglia raczej trudno jest wytypować zwycięzcę tego spotkania. Oczywiście nikt nie mówi o tym, że jest to niemożliwe, ale jeśli zależy nam na tym, aby ograć bukmachera to być może lepiej wybrać inną opcję.

Na pewno zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie zagrać jedną z drużyn z remisem. Dlaczego? W ten sposób przede wszystkim ograniczamy do minimum ryzyko przegranej, a chyba właśnie o to nam chodzi. Dzięki temu nawet, jeśli zdarzy się remis w meczu to nasz zakład i tak będzie zaliczony na zielono.

Oczywiście musimy być świadomi tego, że decydując się na typy z podpórką kurs na takie zdarzenie będzie niższy niż na samo zwycięstwo. Właśnie z tego względu najlepiej, jeśli coś takiego odpowiednio przemyślimy, gdyż niskie kursy po prostu nie wnoszą zbyt wielkiej wartości do kuponu, a dodając kolejne zdarzenie wzrasta szansa na przegranie kuponu.

Czytaj również:  Jakie mecze warto obstawiać w żużlu dzisiaj?
niemcy anglia

Czy bukmacher ma jakiekolwiek znaczenie?

Wiadomo, że w dzisiejszych czasach w naszym kraju dostępnych jest kilkunastu legalnych bukmacherów, u których można obstawiać mecze. Jeśli chodzi o mecz niemcy anglia to oczywiście jak zapewne się domyślamy te same zdarzenia będą miały zapewne różne kursy u poszczególnych bukmacherów.

Logiczne jest, że raczej każdy wybierze tego bukmachera, który ma najwyższe kursy, ale z drugiej strony trzeba zastanowić się nad tym czy opłacalne jest tworzenie konta tylko dla jednego meczu. Oczywiście decyzja należy tylko i wyłącznie do nas, więc jeśli uważamy, że jest to słuszna decyzja i faktycznie będziemy grać u tego konkretnego bukmachera regularnie to otworzenie konta jest jak najbardziej odpowiednią decyzją.

Jak zatem widać spotkanie Niemiec i Anglii bez wątpienia nie jest łatwym, jeśli chodzi o typowanie, jednak zawsze da się znaleźć jakieś ciekawe typy, które przypadną nam do gustu i przede wszystkim będzie szansa na to, że dzięki nim uda nam się zarobić trochę pieniędzy.