FK Karabach – Raków Częstochowa typy + bonus od Superbet!

Dzisiejszy mecz rewanżowy pomiędzy Karabachu a Rakowem Częstochowa zapowiada się niezwykle ciekawie. Oba zespoły mają o co grać, ponieważ w pierwszym meczu  to Raków minimalnie wygrał swoje spotkanie. Jednak wynik 3:2 w pierwszym meczu sprawia, że dzisiejsze spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco. Sprawdźcie sami!

FK Karabach – Raków Częstochowa typy

W dzisiejszym spotkaniu rewanżowym, powinniśmy zobaczyć podobny obraz rozgrywki. Co prawda, Raków Częstochowa mając wynik, będzie chciał od początku kontrolować piłkę i sprawić, aby w spotkaniu padło jak najmniej bramek. Jedankże, nie będzie to takie proste, ponieważ Karabach gra na swoim, trudnym boisku.

Skutkiem tego uważamy, że w tym spotkaniu padnie przynajmniej, po jednej bramce. Karabach wie, że z Rakowem można wygrać. Dziś będzie mieć swoją publikę i swoją murawę, tak więc zagra odważniej i ofensywniej. Spodziewamy się znów, gradu bramek!

Typ: Obie drużyny strzelą (1.90) Superbet

Dodatkowo – Zgarnij bonus 400 PLN za wygrany zakład na gola Rakowa

Zarejestruj się w Superbet, wpłać pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 zł i postaw swój pierwszy kupon singiel, na którym znajduje się zakład z oferty przedmeczowej na gola Rakowa Częstochowa w meczu z Qarabag Agdam, stawiając minimalnie 2 PLN.

Dodatkowo każdy gracz, który wpłaci pierwszy depozyt o minimalnej wartości 50 PLN, otrzyma ekskluzywny freebet o wartości 34 PLN.

Czytaj również:  Northampton - Oxford typy