Czym jest bonus powitalny i jak go dostać?

Duża konkurencja na polskim rynku zakładów bukmacherskich sprawia, że gracze mogą liczyć na dostęp do wielu ciekawych ofert promocyjnych. Aby zachęcić typerów do zarejestrowania konta, bukmacherzy oferują bonus powitalny – jest to zazwyczaj premia do pierwszej wpłaty lub możliwość obstawienia pierwszego zakładu na lepszych warunkach. Oferta powitalna pozwala zbudować większy kapitał na start, co przekłada się na swobodniejsze obstawiania zakładów.

Co to jest bonus powitalny?

Na polskim rynku funkcjonuje obecnie ponad 20 legalnych bukmacherów, a liczba ta stale rośnie. Tymczasem liczba graczy jest ograniczona. Co prawda każdego roku przybywa spore grono pełnoletnich osób, które mogą obstawiać zakłady, ale tylko część z nich decyduje się na założenie konta u bukmachera. W jaki sposób można nakłonić nowe osoby do zarejestrowania konta w serwisie bukmacherskim? Najlepszym sposobem jest oczywiście bonus powitalny. To specjalna oferta promocyjna adresowana do wszystkich nowych klientów. Legalni bukmacherzy są bardzo kreatywni, co przekłada się na dostępne bonusy powitalne. Nie ulega także wątpliwości, że bonus na start to jeden z głównych czynników branych pod uwagę przy wyborze nowego bukmachera.

Popularne rodzaje promocji powitalnych

Istnieje wiele form promocji bukmacherskich, z których mogą korzystać gracze. Coraz częściej spotkamy się z legalnymi bukmacherami, którzy oferują nowym klientom pakiet złożony z kilku prezentów na start. Poniżej prezentujemy najpopularniejsze formy promocji:

  • Bonus bez depozytu – jest to bonus przyznawany za samą rejestrację konta. Najczęściej gracz otrzymuje niewielki bonus pieniężny lub darmowy zakład.
  • Bonus depozytowy – jak sama nazwa wskazuje, jest to bonus otrzymywany za zrealizowanie pierwszej wpłaty. Zwykle jest to określona premia, np. podwojenie wpłaconej kwoty.
  • Zakład bez ryzyka – to kolejny bardzo popularny bonus powitalny, w ramach którego gracze mogą obstawić pierwszy zakład bez ryzyka. W przypadku przegranej stawka wraca na konto.
  • Cashback – promocja analogiczna do poprzedniej, tyle tylko, że cashback można otrzymać np. za kilka pierwszych zakładów lub za określony okres gry, np. pierwszy tydzień.
  • Zakłady bez podatku – niektórzy bukmacherzy w ramach promocji powitalnej pozwalają graczom przez pierwsze dni obstawiać zakłady bukmacherskie bez podatku od stawki.
  • Bonus kursowy – na polskim rynku bukmacherskim spotkamy się także z bonusem, który pozwala zwiększyć kurs całkowity dowolnego zakładu o specjalny mnożnik bonusowy.
  • Punkty w programie lojalnościowym – bukmacherzy posiadający program lojalnościowy mogą zaoferować graczom premię punktową. Punkty można wymienić na nagrody.
  • Bonus na aplikację – biorąc pod uwagę, ze coraz większa liczba graczy obstawia zakłady z poziomu aplikacji mobilnej, bonus powitalny może zostać przyznany także za pobranie aplikacji.
Czytaj również:  Szybka rejestracja, czyli bukmacherzy bez dowodu

Jak widać, legalni bukmacherzy mają całkiem szeroki wachlarz możliwości, jeśli chodzi o bonusy powitalne. Przed wybraniem jakiejkolwiek oferty promocyjnej zawsze warto zwrócić uwagę na regulamin promocji, a zwłaszcza na warunki obrotu.  

W jaki sposób można otrzymać bonus bez depozytu?

Aby otrzymać bonus bez depozytu, wystarczy zarejestrować konto u bukmachera, który posiada w swojej ofercie taki bonus. Czasami potrzebna jest także weryfikacja konta, która polega na załączeniu zdjęcia lub skanu dokumentu tożsamości. Zazwyczaj po pierwszym zalogowaniu można zobaczyć saldo zaktualizowane o bonus bez depozytu. Czasami jednak bukmacher przyznaje punkty, które można wymienić w programie lojalnościowym na dowolną nagrodę. Wówczas należy przejść do sklepu i wymienić otrzymane punkty na darmowy zakład.

Jak można odebrać bonus powitalny?

Główne atrakcje wchodzące w skład bonusu powitalnego są przyznawane dopiero po zrealizowaniu pierwszego depozytu. W tym celu należy zatem dokonać pierwszej wpłaty na konto. W tym celu bukmacherzy oferują swoim klientom szybkie przelewy bankowe, płatności kartą, wpłaty z portfeli elektronicznych, a także płatności mobilne BLIK. Premię depozytową otrzymuje się zaraz po zaksięgowaniu płatności. Jeśli chodzi o zakład bez ryzyka, zazwyczaj jest nim pierwszy zakład obstawiony po zrealizowaniu wpłaty, ale czasami taką promocję trzeba aktywować na kuponie. Podobnie zresztą jest w przypadku bonusów kursowych.

Jak wybrać najlepszy bonus powitalny?

To od nas samych zależy, jaki bonus powitalny uznamy za najlepszy. Na pewno warto zwrócić uwagę nie tylko na to, ile pieniędzy można dostać, ale również na to, jaki obowiązuje warunek obrotu. Pamiętajmy, że rygorystyczny warunek obrotu niesie ze sobą wysokie ryzyko, że bonusu oraz wpłaconych środków po prostu „nie obronimy”. Jeśli chodzi o atrakcyjne bonusy powitalne dostępne na polskim rynku, na uwagę zasługuje bonus dostępny w Superbet. Gracze otrzymują tu bonus 100% do 200 PLN przy pierwszej wpłacie, cashback do 1300 PLN za pierwszy tydzień gry, a także bonus 20 PLN na aplikację mobilną.

Czytaj również:  Betway Россия Букмекерская Контора: Официальный Сайт, Линия, Ставки На Спорт В Бк Бетве