Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice typy

Dzisiejsze spotkanie w 1 lidze pomiędzy zespołami Skra Częstochowa – Puszcza Niepołomice zapowiada się bardzo ciekawie. Gospodarze, czyli Skra Częstochowa gra bowiem już tylko o honor, z kolei Puszcza Niepołomice gra o TOP 3, jeśli chodzi o tabelę ligową. Skutkiem tego, możemy spodziewać się ciekawego spotkania i sporej ilości bramek. Zapraszamy!

Skra Częstochowa Puszcza Niepołomice typy

Według nas, obie drużyny mogą sobie dziś odpuścić i zagrać dość luźny mecz. Żadna z drużyn nie gra już o nic, a co więcej, to Puszcza Niepołomice musi uważać na swoich graczy, ponieważ zapewniła sobie miejsce barażowe, które będzie wymagać zawodników w formie i w zdrowiu. Skutkiem tego, dziś Puszcza Niepołomice nie wychodzi po wynik, lecz po spokojne spotkanie, w którym to ma zagrać dobry mecz, bez kontuzji swoich graczy.

Dlatego też, postanowiliśmy że w dzisiejszym meczu padnie kilka bramek. Wynik overowy zapowiada się dość ciekawie, ponieważ nawet rezerwowi gracze Puszczy, mogą zrobić dużą różnicę. Z kolei goście również powinni dorzucić coś od siebie, a może nawet wygrać i to spotkanie.

Typ: Over 2.5 bramki (2.15) Superbet

Czytaj również:  Leicester - Liverpool FC typy