Sassuolo – Fiorentina typy

W dzisiejszym meczu pomiędzy Sassuolo a Fiorentiną, będziemy mieli okazję wytypować ciekawe wydarzenie. Obie drużyny nie grają już o nic, tak więc mogą sobie pozwolić na różne eksperymenty taktyczne, czy też kadrowe. Dlatego też, postanowiliśmy postawić na bardzo ciekawe rozwiązanie, które w tym meczu ma duże prawdopodobieństwo wygranej. Zapraszamy do czytania naszej analizy!

Sassuolo Fiorentina typy

Ten mecz nie będzie zapewne porywający, jednakże fani obydwu drużyn będą chcieli zobaczyć dobre spotkanie, z obu stron. Zarówno Sassuolo jak i Fiorentina nie grają już o nic. Niemniej jednak, jak to zwykle bywa w takich wypadkach, to gospodarze muszą czuć większą presję przed spotkaniem, ze względu na swoich kibiców. Skutkiem tego, postanowiliśmy dzisiejszego dnia pójść w dość zaskakujący wynik.

Jako iż Sassuolo będzie grało u siebie i będzie chciało się pokazać u siebie, a Fiorentina to drużyna bardzo jakościowa i mocna, obstawiamy że dziś, właśnie w tym meczu, padnie po prostu remis. Remisowy wynik byłby korzystny dla obu zespołów, ze względu na rangę spotkania i podział punktów, dla obu stron.

Typ: Remis (3.70) Superbet

Czytaj również:  Empoli Sampdoria typy (16.01)