Recenzja bukmachera LV BET

LV BET to bukmacher słynący z bogatej oferty zakładów bukmacherskich, a także z ciekawych i oryginalnych promocji. Firma rozpoczęła działalność w 2016 roku i na przestrzeni kilku lat zbudowała silną i stabilną markę. W naszym rankingu bukmacherskim LV BET zajmuje wysoką pozycję. Jakie argumenty przemawiają za takim stanem rzeczy? Poniżej prezentujemy obszerną recenzję, w której omówimy pełną ofertę zakładów, przeanalizujemy dostępne bonusy i promocje, a także powiemy kilka słów o udogodnieniach, na które mogą liczyć klienci bukmachera LV BET.

Co wiemy o firmie bukmacherskiej LV BET?

LV BET zakłady bukmacherskie to firma, która rozpoczęła swoją działalność w 2016 roku. Główna siedziba tego bukmachera znajduje się w Katowicach. Nowa marka szybko spotkała się z dużym zainteresowaniem, a wszystko za sprawą oryginalnych promocji oraz funkcji, które do tej pory nie był standardem w branży. Można stwierdzić, że LV BET wniósł powiew świeżości i stanowił dobrą alternatywę dla dobrze znanych serwisów bukmacherskich, z którymi klienci mieli styczność od wielu lat. Bukmacher szybko zaangażował się również we wspieranie polskiego sportu. Obecnie jest to główny sponsor Śląska Wrocław i Unii Leszno oraz oficjalnym sponsorem Wisły Kraków, Wisły Płock, Stali Mielec oraz Garbarni Kraków.

Czy LV BET to legalny bukmacher w Polsce?

W dniu 13 maja 2016 roku firma LV BET zakłady bukmacherskie otrzymała licencję Ministra Finansów zezwalającą na urządzanie zakładów wzajemnych w punktach naziemnych oraz w serwisie internetowym. Licencja nr PS4.6831.9.2016.EQK została przyznana na okres sześciu lat, podobnie jak w przypadku innych firm bukmacherskich. Po tym czasie bukmacher może przedłużyć licencję na kolejny okres. LV BET jest zatem legalnym bukmacherem, u którego gracze mogą bezpiecznie obstawiać zakłady bukmacherskie zarówno w serwisie internetowym, jak również w punktach, które znajdują się w większych miastach w Polsce. Skoro mamy już tą informację, możemy przejść do najważniejszych obszarów naszej recenzji usług bukmachera LV BET.

Jak prezentuje się pełna oferta zakładów LV BET?

Zdaniem wielu graczy, LV BET może się pochwalić jedną z najbardziej rozbudowanych ofert zakładów bukmacherskich na polskim rynku. I rzeczywiście, w przypadku niektórych obszarów ciężko się nie zgodzić z tym stwierdzeniem. Zacznijmy jednak od tego, że wszystkie zakłady zostały podzielone na pięć kategorii, a mianowicie: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, gry karciane, sporty wirtualne, a także esport. W zakładce LV TYPER dostępna jest natomiast liga typerów, w ramach której gracze mogą typować wyniki wydarzeń sportowych na punkty. Najskuteczniejsi gracze mogą liczyć na nagrody pieniężne przyznane w serwisie internetowym LV BET.

Bukmacher dba o to, aby każdy klient znalazł w serwisie zakłady dostosowane do swoich potrzeb. Innowacyjną usługą jest Player Bets – to unikalna kategoria, w której można zawierać rozbudowane zakłady bukmacherskie na indywidualne wyniki poszczególnych zawodników. W serwisie bukmacherskim LV BET można również tworzyć kupony zawierające zdarzenia pochodzące z tego samego meczu. Dołóżmy do tego liczne udogodnienia, takie jak chociażby: funkcja Cash-Out, obszerna baza statystyk i wyników czy chociażby transmisje na żywo dostępne w zakładach live. To wszystko sprawia, że obstawianie zakładów w LV BET staje się dużo bardziej satysfakcjonujące.

Zakłady przedmeczowe

Podstawą oferty są oczywiście przedmeczowe zakłady sportowe. Możemy tu typować wyniki rozgrywek podzielonych na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych, wśród których dominują: piłka nożna, koszykówka, hokej na lodzie, tenis, siatkówka, sporty walki, sporty motorowe. Oczywiście gracze mogą liczyć także na bardziej koneserskie dyscypliny, jak chociażby: snooker, darty, krykiet czy rugby. Wybór zakładów bukmacherskich na poszczególne zdarzenia jest bardzo rozbudowany, o czym najlepiej świadczy fakt, że na najpopularniejsze mecze piłki nożnej udostępnia jest kilkaset zakładów.

W ofercie przedmeczowej na pewno warto zwrócić uwagę na dwie sekcje: Gruby Kupon to miejsce, w którym każdego dnia można znaleźć popularne typy po podwyższonych kursach. Z kolei w Player Bets można obstawiać zakłady bukmacherskie na indywidualne wyniki poszczególnych zawodników, a także łączyć ze sobą zdarzenia pochodzące z jednego meczu na kuponie AKO.

Zakłady na żywo

W serwisie bukmacherskim LV BET możemy również obstawiać zakłady na żywo, już po rozpoczęciu interesującego nas spotkania. Taka forma typowania wyników często oferuje graczom jeszcze większe emocje. Ogromnym udogodnieniem jest to, że LV BET należy do grona bukmacherów, którzy udostępniają swoim klientom transmisje na żywo z popularnych wydarzeń sportowych. Jeśli brakuje transmisji, można liczyć na obszerne statystyki oraz match tracker. Wybór zdarzeń dostępnych w ofercie zakładów na żywo jest bardzo zróżnicowany. Plusem jest możliwość modyfikowania tego, jak przedstawiane są zakłady. Jest to kolejna mocna strona bukmachera.

Gry karciane

Całkiem niedawno do oferty bukmachera LV BET wprowadzono gry karciane. W tej sekcji gracze mogą typować przebieg popularnych gier karcianych, takich jak: wojna, poker, blackjack czy baccarat. Rozgrywka jest prowadzona przez prawdziwe krupierki i krupierów przy interaktywnym stole, na którym można obstawiać zakłady bukmacherskie. Gracze nie bierze bezpośredniego udziału w rozgrywce. Jest jedynie obserwatorem, który może wytypować wynik każdego rozdania. To innowacyjna usługa bukmacherska ciesząca się coraz większą popularnością ze strony graczy. Możemy przypuszczać, że w nadchodzących latach oferta zakładów na gry karciane zostanie rozbudowana.

Sporty Wirtualne

W sekcji sportów wirtualnych gracze mają możliwość typowania wyników zdarzeń sportowych rozgrywanych przez algorytm komputerowy. O wynikach decyduje generator liczb losowych dostosowany oczywiście do kursów bukmacherskich. Mecze rozgrywane przez komputer można oglądać na realistycznych animacjach, przez co obstawianie staje się bardziej emocjonujące. Dużym plusem jest to, że bukmacher LV BET posiada sporty wirtualne w trybie demo – gracze mogą wypróbować usługę obstawiając zakłady za wirtualną walutę, nie narażając swoich pieniędzy. W kategorii sportów wirtualnych dostępne są: piłka nożna, wyścigi, tenis, a także żużel.

Esport

To kolejny ważny aspekt, za który należy pochwalić bukmachera LV BET. To jeden z pierwszych bukmacherów, który postanowił stworzyć odrębną sekcję zakładów na esport. Do wyboru graczy pozostaje kilkanaście dyscyplin: CS, LoL, DOTA 2, Starcraft, Valorant, COD, FIFA, King of Glory czy Age of Empires. To bez wątpienia jedna z najlepiej wyposażonych ofert esportowych na polskim rynku bukmacherskim. Warto także wskazać, że klienci serwisu mogą oglądać transmisje z popularnych turniejów esportowych, co znacznie ułatwi obstawianie zakładów na żywo.

Czym jest funkcja Player Bets?

To innowacyjna usługa, w ramach której gracze mogą obstawiać zakłady bukmacherskie na wyniki poszczególnych zawodników. Ile bramek zdobędzie Robert Lewandowski w następnym meczu? Ile punktów zdobędzie LeBron James? Co ważne, w tej zakładce możesz łączyć zakłady na zawodników z zakładami na wynik spotkania. Dzięki temu, Player Bets pozwala na konstruowanie zakładów AKO poprzez dobieranie zdarzeń z tego samego meczu. To ogromne ułatwienie, które pozwoli graczom w efektywny sposób wykorzystać analizę przedmeczową.

Jakie udogodnienia oferuje klientom LV BET?

Satysfakcjonujące obstawianie zakładów bukmacherskich wymaga najważniejszych udogodnień, dzięki którym gracze mogą swobodniej projektować kupony dostosowane do swoich potrzeb. LV BET bez wątpienia zalicza się do grona innowacyjnych bukmacherów, wprowadzając wiele ciekawych funkcji oraz udogodnień. W tym miejscu postanowiliśmy wymienić najważniejsze opcje dodatkowe, o których warto powiedzieć kilka słów. Oto one:

 • Player Bets – jest to innowacyjna sekcja zakładów sportowych, w której gracze mogą obstawiać zakłady bukmacherskie na indywidualne dokonania konkretnych zawodników, a także łączyć na kuponie zdarzenia pochodzące z tego samego meczu.
 • Transmisje i streamy – klienci serwisu bukmacherskiego LV BET mogą oglądać popularne wydarzenia sportowe i esportowe za sprawą transmisji i streamów na żywo. To ważny atut, który sprawia, że obstawianie zakładów staje się jeszcze bardziej emocjonujące.
 • LV Typer – jest to specjalna liga typerów, w której mogą uczestniczyć wszyscy klienci bukmachera LV BET. W lidze obstawia się zakłady za punkty. Gracze, którzy w danym okresie uzbierają najwięcej punktów otrzymają bonus pieniężny w serwisie bukmachera.
 • Cash-Out – za sprawą funkcji Cash-Out możliwe jest zamknięcie zakładu bukmacherskiego przed czasem. Im bliżej do pozytywnego rozliczenia kuponu, tym większą kwotę zaproponuje klientom system. Daje to większą kontrolę nad obstawianymi zakładami.
 • Chat na żywo – jeśli w którymkolwiek momencie napotkasz na trudności lub problemy, w każdej chwili możesz skontaktować się z pracownikiem serwisu, aby uzyskać pomoc.

Powyższe funkcje pozwalają graczom dostosować możliwości serwisu do swoich indywidualnych potrzeb. Tak naprawdę to nasze indywidualne oczekiwania decydują o tym, który bukmacher okaże się najlepszy w naszym przypadku. Warto jednak zaznaczyć, że LV BET dokłada starań, aby wyjść naprzeciw potrzebom wszystkich swoich klientów. To jeden z powodów, dla których bukmacher zajmuje wysoką pozycję w naszym rankingu bukmacherskim.

Bonus powitalny dostępny dla nowych klientów LV BET

W serwisie bukmacherskim LV BET każdy nowy klient może dostosować bonus powitalny do swoich indywidualnych potrzeb, a wszystko za sprawą kilku prezentów, które można otrzymać nawet przy trzech pierwszych wpłatach. Flagową promocją jest pakiet powitalny do 3333 PLN. Do tego dochodzi bonus bez depozytu o wartości 20 PLN. Gracze mogą również wybrać specjalny bonus powitalny do 600 PLN na sporty wirtualne i gry karciane, jako alternatywę standardowego bonusu do pierwszej wpłaty. W sumie, tak prezentuje się oferta powitalna w LV BET:

 • Bonus bez depozytu 20 PLN za rejestrację konta w LV BET,
 • Bonus 100% do 1500 PLN przy pierwszej wpłacie,
 • Bonus 50% do 1500 PLN przy drugiej wpłacie,
 • Zakład bez ryzyka 333 PLN przy trzeciej wpłacie,
 • Możliwość obstawiania zakładów bez podatku od stawki przez 14 dni od momentu rejestracji,
 • Bonus 100% do 600 PLN na sporty wirtualne i gry karciane przy pierwszej wpłacie (jest to bonus opcjonalny, który możesz wybrać zamiast bonusu 100% do 1500 PLN).

Wiemy już, że przy pierwszej wpłacie gracze mają możliwość wyboru bonusu. Jak to zrobić? To bardzo proste. Przed pierwszą wpłatą zaznacz odpowiedni bonus: „Bonus powitalny 1500 PLN” lub „Powitalne 600 PLN na Karty & Wirtualki”. Wybierając ten drugi bonus, wciąż możesz liczyć na pozostałe prezenty pakietu powitalnego do 3333 PLN, a zatem: bonus 50% do 1500 PLN przy drugiej wpłacie i zakład bez ryzyka 333 PLN przy trzeciej wpłacie. Na uwagę zasługuje stosunkowo łagodny warunek obrotu. Zwykle jest to czterokrotny obrót po kursie 1,75 na zakładach sportowych. Oferta powitalna LV BET prezentuje się bardzo okazale i nie dziwi fakt, że wciąż wielu graczy wybiera ten właśnie serwis.

Rejestracja i weryfikacja konta w LV BET

Atrakcyjny bonus powitalny został przygotowany dla wszystkich nowych klientów, którzy zdecydują się zarejestrować konto w serwisie bukmachera. Można skorzystać z opcji szybkiej rejestracji lub od razu wybrać pełną rejestrację. Pierwsza opcja pozwala otworzyć konto tymczasowe z limitem stawek i bez możliwości wypłacania środków. Jest to dobra opcja dla tych graczy, którzy pilnie potrzebują obstawić zakłady na nadchodzące wydarzenia. W trakcie rejestracji wystarczy podać podstawowe dane osobowe, dane adresowe, a także PESEL. Konieczne jest również zatwierdzenie regulaminu oraz oświadczenie, że środki przeznaczane na obstawianie pochodzą z legalnych źródeł.

W trakcie rejestracji możesz wykorzystać kod promocyjny LV BET. W ten sposób gracze mogą czasami zapewnić sobie ekskluzywny bonus na start. Aby pozytywnie zweryfikować swoje konto, załącz zdjęcie lub skan dokumentu tożsamości. W ciągu kilku, kilkunastu minut Twoje konto zostanie w pełni aktywowane, a Ty zyskasz możliwość obstawiania zakładów bez limitu stawek i wypłacania swoich pieniędzy. Teraz możesz przejść do pierwszego depozytu, aby odebrać swój bonus powitalny i przejść do obstawiania wyników ulubionych dyscyplin.

Promocje dla stałych klientów serwisu

Szybki wzrost popularności zakładów bukmacherskich LV BET w dużej mierze wziął się od oryginalnych promocji, które oferował swoim klientom ten bukmacher na początku działalności. A jak to wygląda w tym momencie? W ofercie promocyjnej wciąż znajdziemy kilka flagowych promocji mających na koncie już kilka lat. Poza stałymi promocjami, z których można korzystać cyklicznie, bukmacher proponuje swoim klientom także wydarzenia okresowe związane z popularnymi wydarzeniami sportowymi. Dołóżmy do tego program lojalnościowy oraz strefę VIP, a uzyskamy obraz bukmachera, który bez dwóch zdań dba o potrzeby stałych klientów swojego serwisu. Poniżej recenzujemy najpopularniejsze promocje dostępne obecnie w ofercie bukmachera LV BET.

Bezpieczny kupon

Jedną z popularniejszych promocji dostępnych w LV BET jest właśnie bezpieczny kupon. Zasady tej promocji są bardzo proste. Gracz stawia kupon kombi zawierający przynajmniej pięć zdarzeń. Szanse na wysoką wygraną przekreśla tylko jedno, nietrafione zdarzenie. W takich sytuacjach gracze mogą liczyć na zwrot stawki zakładu, maksymalnie go 50 PLN. Z tej promocji można korzystać systematycznie, dzięki czemu, jest to dobra propozycja dla wszystkich fanów zakładów kombi. Bo ważne, nie jest to jedyna promocja, która sprawi, że obstawianie „taśm” w LV BET będzie bardziej satysfakcjonujące.

Codzienny Cashback 50%

W ciągu każdego tygodnia gracz może korzystać z promocji „Codzienny Cashback 50%”. W tym celu należy wejść w promocję i wyrazić chęć udziału. Następnie należy wpłacić przynajmniej 50 PLN i kwotę tą przeznaczyć na obstawienie zakładów dostępnych w ofercie sportowej. Jeśli Twój kupon okaże się przegrany, otrzymasz zwrot 50% stawki, maksymalnie do 25 PLN. Co ważne, cashback jest przyznawany w formie 1 PLN oraz mnożnika kursowego x25. Jak go wykorzystać? Przykładowo, tworzysz kupon o kursie całkowitym 3,50. Teraz wystarczy wykorzystać swój bonus. Po zastosowaniu mnożnika kursowego, kurs całkowity wyniesie 87,50. Na ten kupon możesz przeznaczyć otrzymaną złotówkę. To pokazuje, jak duży potencjał mają mnożniki kursowe.

LV Kombi Boost

To kolejna atrakcyjna promocja adresowana do wszystkich miłośników zakładów akumulowanych z większą liczbą zdarzeń. Jest to dobrze znana promocja, w ramach której gracze mogą otrzymać. premię do wygranych zakładów kombi. W LV BET zasady są niezwykle proste, ponieważ najmniejszą premię można otrzymać już przy 3 zdarzeniach na kuponie (3% boostu kursu). Maksymalny boost kursu w wysokości 75% można otrzymać przy kuponach z przynajmniej 13 zdarzeniami. Do promocji kwalifikują się zakłady, w których minimalny kurs każdej selekcji wynosi 1,25.

NBA NHL Night Live

Kolejna promocja została stworzona z myślą o wszystkich fanach najważniejszych lig amerykańskich, a mianowicie NBA oraz NHL. Zarywasz noc, ponieważ chcesz oglądać swoje ulubione drużyny w akcji? W LV BET możesz liczyć na następującą promocję: Postaw kupon na NBA lub NHL w godzinach 00:00 – 06:00. Minimalna stawka to 10 PLN, a wymagany kurs przynajmniej 1,50. Za każdy taki kupon otrzymasz punkty liczone według wzoru: Kurs x Liczba Selekcji. Oczywiście punkty zostaną przyznane tylko w przypadku wygrania kuponu. W każdym okresie trwania promocji aktywni gracze mogą walczyć o dodatkowe nagrody pieniężne. Nagroda główna to 10,000 PLN, natomiast rankingu tygodniowym można wygrać od 100 do 300 PLN.

50 PLN za karnet

LV BET to jeden z nielicznych bukmacherów, który nagradza kibiców sponsorowanych klubów piłkarskich. Jeśli jesteś kibicem takiego klubu i posiadasz ważny karnety na mecze, możesz otrzymać bonus o wartości 50 PLN. Na chwilę obecną, z promocji mogą skorzystać posiadacze karnetów na mecze: Stali Mielec, Wisły Kraków, Unii Leszno oraz Śląska Wrocław. Aby otrzymać bonus, należy załączyć skan lub zdjęcie karnetu, na którym widoczne są: imię i nazwisko oraz numer karnetu, na promocyjny adres mailowy bukmachera.

Operacja: Esports

W serwisie bukmacherskim LV BET duży nacisk kładzie się na ofertę zakładów bukmacherskich na esport. Nie mogło również zabraknąć atrakcyjnych promocji, które umilą typowanie wyników popularnych sportów elektronicznych. Jeśli w tygodniu (od czwartku do środy) dokonasz obrót za minimum 500 PLN w ofercie esportowej, otrzymasz bonus o wartości 100 PLN. Do obrotu zaliczane będą zakłady bukmacherskie na następujące wydarzenia: Counter Strike: Global Offensive, DOTA 2, Starcraft, Starcraft 2, FIFA, King of Glory, Rainbow Six, Call of Duty, Overwatch oraz League of Legends.

Dwie Dychy na sporty wirtualne

Na specjalny bonus mogą liczyć również fani sportów wirtualnych. Jeśli w przeciągu tygodnia postawisz przynajmniej 100 PLN na virtualki, wówczas otrzymasz 20 PLN bonusu w kolejny poniedziałek. To pokazuje, jak zróżnicowana jest oferta promocyjna w LV BET. Coś dla siebie znajdą tu fani różnych form obstawiania zakładów bukmacherskich, w tym również sportów wirtualnych.

Gruby Kupon

Gruby Kupon to specjalna kategoria zakładów sportowych aktualizowana każdego dnia. Bukmacher wybiera najpopularniejsze zdarzenia sportowe i pozwala je obstawić po wyższym kursie. Zazwyczaj są to zakłady zbudowane z kilku selekcji, ale kurs całkowity jest wyższy od tego, jaki gracz uzyskałby poprzez stworzenie zakładów AKO z analogicznych selekcji. Przykładowy pomysł na Gruby Kupon: Lech Poznań i Legia Warszawa wygrają swoje mecze. Kurs jest wyższy nawet o 20%, dzięki czemu, warto rozpocząć dzień od sprawdzenia codziennego Grubego Kuponu.

Program lojalnościowy w LV BET

W serwisie bukmacherskim LV BET obowiązuje również program lojalnościowy. Zasady jego działania są bardzo proste. Gracz obstawia zakłady bukmacherskie i zbiera LV Punkty, które następnie może wymienić na pieniądze po uzyskaniu odpowiedniej liczby. 100 punktów w programie lojalnościowym jest warte 5 PLN. Jak zdobywać punkty? Za każde 25 PLN wydanych na zakłady bukmacherskie w serwisie LV BET otrzymasz 1 punkt. Warto podkreślić, że program lojalnościowy obowiązuje także w punktach naziemnych. Gracze mogą wyrobić kartę i zbierać punkty na atrakcyjniejszych warunkach.

Strefa VIP

Najbardziej aktywni klienci serwisu bukmacherskiego LV BET mogą liczyć na zaproszenie do zamkniętej strefy VIP. Przynależność do tej strefy wiąże się z wieloma przywilejami, takimi jak chociażby: indywidualna obsługa, spersonalizowane promocje, a tak że bilety na wydarzenia sportowe. Jak otrzymać zaproszenie? Wystarczy być lojalnym klientem, który regularnie obstawia zakłady bukmacherskie w LV BET. Liczy się systematyczność depozytów, a także stawki zakładów. Gdy bukmacher doceni Twój udział w budowaniu społeczności serwisu, otrzymasz zaproszenie, z pomocą którego dołączysz do zamkniętej sekcji.

Promocje bukmacherskie LV BET – podsumowanie

Pełna oferta promocyjna w LV BET prezentuje się naprawdę imponująco. Atutem jest przede wszystkim duża różnorodność, dzięki czemu, coś dla siebie znajdą tu fani różnych kategorii zakładów, począwszy od zakładów sportowych, poprzez zakłady na żywo, a kończąc na sportach wirtualnych, grach karcianych i esporcie. Bogata i kreatywna oferta promocyjna była zresztą jednym z ważniejszych atutów, dzięki którym bukmacher w krótki czasie zbudował tak dużą popularność oraz zyskał pozytywne opinie ze strony innych klientów.

Do wyboru mamy zarówno promocje stałe, z których można korzystać nawet codziennie, jak również promocje okresowe związane z najpopularniejszymi wydarzeniami sportowymi. Ważnym atutem jest także program lojalnościowy, który w dużej mierze przyczynia się do docenienia aktywnych klientów. Reasumując, klienci LV BET mogą pozyskać dodatkowe środki zarówno po rejestracji konta, w ramach oferty powitalnej, jak i później, za sprawą wielu ciekawych promocji i bonusów.

Metody płatności obsługiwane przez bukmachera LV BET

Dla klientów serwisów bukmacherskich duże znaczenie ma szeroki wybór metod płatności. W dużej mierze, to właśnie szybkie płatności wpłynęły na rozwój usług bukmacherskich i ułatwiły klientom korzystanie z kilku kont jednocześnie. W związku z tym, postanowiliśmy bardzo uważnie sprawdzić, jak w tym aspekcie wypada legalny bukmacher LV BET. Zacznijmy może od dostępnych metod wpłacania pieniędzy. Depozyt w serwisie możesz zrealizować na kilka sposobów:

 • Błyskawiczny przelew bankowy – LV BET obsługuje szybkie przelewy bankowe realizowane przez pośredników, takich jak: Przelewy24 oraz Dotpay. Wybierz jedną z tych metod, a zostaniesz przeniesiony do strony pośrednika. Tam wybierz swój bank. Po zalogowaniu się na konto bankowe, dane do przelewu zostaną automatycznie uzupełnione.
 • Płatności kartą płatniczą – dodając dane swojej karty zyskasz możliwość szybkiego realizowania kolejnych wpłat z pomocą jednego kliknięcia.
 • Paysafecard – konto w serwisie bukmacherskim LV BET możesz zasilić także za pośrednictwem karty przedpłaconej i portmonetki Paysafecard.
 • Portfele elektroniczne – gracze mogą dokonać wpłaty także z niektórych portfeli elektronicznych. LV BET to jeden z nielicznych bukmacherów obsługujących wpłaty z PayPala.
 • Płatności mobilne BLIK – coraz popularniejszym sposobem zasilania kont bukmacherskich jest szybka i wygodna płatność BLIK-iem.

Minimalna kwota depozytu dla większości metod to 1 PLN. Nieco większy limit obowiązuje w przypadku Paysafecard oraz Paypal. Środki są natychmiast księgowane na Twoim koncie, dzięki czemu, od razu zyskasz możliwość obstawiania zakładów bukmacherskich. LV BET posiada funkcję Rapid Pay odpowiedzialną za błyskawiczne wypłaty z konta. Jeśli posiadasz konto w jednym z banków wymienionych na stronie bukmachera, wypłatę zrealizujesz w przeciągu kilkunastu minut. W pozostałych przypadkach, czas oczekiwania wynosi zwykle 1-2 dni robocze. Wszystkie wpłaty i wypłaty w serwisie bukmacherskim LV BET są wolne od prowizji.

Jak sprawuje się aplikacja mobilna LV BET?

Kilka ciepłych słów możemy powiedzieć o aplikacji mobilnej udostępnionej przez bukmachera LV BET. Coraz większa liczba graczy regularnie obstawia zakłady bukmacherskie z poziomu swojego smartfona lub tableta. Jest to szczególnie ważne dzisiaj, gdy wielu z nas cierpi na deficyty wolnego czasu. Z pomocą wygodnej aplikacji zakłady można obstawiać w dowolnym miejscu i czasie. Aplikacja bukmachera LV BET jest dostępna na urządzenia iOS oraz Android. Można ją pobrać z oficjalnego sklepu z aplikacjami (w przypadku iOS oraz nowszych modeli Huawei), a także bezpośrednio ze strony internetowej bukmachera. Wystarczy, że odwiedzisz serwis bukmachera z poziomu przeglądarki mobilnej, a otrzymasz propozycję pobrania aplikacji.

Aplikacja mobilna LV BET oferuje graczom te same możliwości, co pełnoprawny serwis internetowy. Możesz tu zarejestrować i zweryfikować konto, dokonać pierwszej wpłaty, odebrać bonus powitalny oraz obstawiać zakłady bukmacherskie dostępne we wszystkich kategoriach. Z aplikacji możesz również wypłacić swoje wygrane. Aby zwiększyć jej funkcjonalność, bukmacher zadbał o nowoczesne zabezpieczenia odciskiem palca czy kodem PIN. Możesz w ten sposób łatwo zabezpieczyć dostęp do aplikacji, a jednocześnie cały czas mieć ją na podorędziu. Ustawiając powiadomienia Push możesz natomiast liczyć na powiadomienia o zmianie wyników w interesujących Cię spotkaniach.

Obsługa klienta w serwisie internetowym LV BET

Obstawiając zakłady bukmacherskie w serwisie LV BET gracze nie powinni napotkać na żadne trudności. Serwis jest niezawodny, podobnie zresztą jak aplikacja mobilna, o czym w dużej mierze przekonują nas pozytywne opinie ze strony innych klientów. Czasami jednak możesz mieć pewne wątpliwości, co do rozliczenia swojego kuponu lub napotkasz na nieoczekiwane trudności w zrealizowaniu płatności. W pierwszej kolejności warto odwiedzić sekcję FAQ, gdzie możemy znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znajdziesz tu satysfakcjonującej odpowiedzi, skorzystaj z chatu na żywo, aby skontaktować się z działem supportu.

Bukmacher zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy postarają się odpowiedzieć na Twoje pytanie najszybciej, jak to tylko możliwe. Zazwyczaj, odpowiedzi przychodzą już po kilku minutach. Także w przypadku weryfikowania kont gracze chwalą krótki czas oczekiwania. To pokazuje, że bukmacher działa bardzo sprawnie i stara się dbać o zadowolenie swoich klientów także w tym aspekcie. A zatem, choć prawdopodobieństwo wystąpienia problemów w serwisie LV BET jest niskie, pamiętaj o tym, że w każdej chwili możesz uzyskać pomoc ze strony doświadczonych doradców.

Co wiemy o punktach naziemnych bukmachera?

LV BET jest również bukmacherem naziemnych, z usług którego można korzystać w większych miastach Polski. Na ten moment, bukmacher posiada ok. 40 działających lokali. Każdy z nich został wyposażony w zgodzie z obowiązującymi standardami. Klienci mogą zatem liczyć na dostęp do Internetu, stoły z krzesłami, czy też monitory, na których transmitowane są popularne wydarzenia sportowe. Choć w dobie XXI wieku większość graczy preferuje obstawianie zakładów z poziomu serwisu internetowego lub aplikacji, wciąż nie brakuje osób korzystających z punktów.

Obstawianie zakładów w punktach jest bardzo proste. Możesz skonstruować swój kupon zaznaczając typy na specjalnym formularzu lub też podać typy kasjerowi przy kasie. Na stronie internetowej można łatwo sprawdzić status kuponu. W punktach można wyrobić także kartę stałego klienta, która umożliwi zbieranie punktów w programie lojalnościowym. To niejedyna promocja, na którą mogą liczyć klienci punktów naziemnych w LV BET.

Opinie graczy na temat bukmachera LV BET

LV BET zakłady bukmacherskie w pełni zasłużenie zajmują wysoką pozycję w naszym rankingu bukmacherskim. Najlepiej świadczą o tym opinie ze strony innych klientów. Doceniają oni przede wszystkim bogaty wybór zakładów bukmacherskich, wysokie kursy, a także zróżnicowaną ofertę promocyjną, w której każdy klient znajdzie coś dla siebie. Na plus oceniane są także udogodnienia, takie jak: transmisje na żywo, cash-out oraz innowacyjny kreator budowania zakładów. Zdaniem graczy, świetnie spisuje się także aplikacja mobilna, która uchodzi za jedną z lepszych na polskim rynku bukmacherskim. Prawdziwą domeną bukmachera jest świetna oferta na esport.

Jeśli chodzi o minusy, na ten moment w transmisjach na żywo nie znajdziemy wiele wydarzeń, ale liczymy na to, że w nadchodzących latach funkcja będzie stale rozwijana. Niektórzy gracze zwracają także uwagę na stosunkowo wysoki warunek obrotu bonusem powitalnym, choć biorąc pod uwagę kwoty, nie wydaje się on specjalnie rygorystyczny. Część osób zwraca również uwagę na stosunkowo niskie kursy w niektórych dyscyplinach, ale to normalne, że w ofercie bukmachera na trafimy zarówno na mocne, jak również nieco słabsze punkty. W ogólnym rozrachunku, LV BET cieszy się jednak bardzo pozytywnymi opiniami ze strony graczy.

Najważniejsze zalety zakładów bukmacherskich LV BET

Zakłady bukmacherskie LV BET to obecnie jedna z lepiej rozpoznawalnych marek na polskim rynku. Firma funkcjonuje w branży od 2016 roku, ale pomimo stosunkowo krótkiego stażu zdołała zbudować naprawdę silną i stabilną pozycję. Na podstawie powyższej recenzji oraz opinii ze strony innych graczy postanowiliśmy wymienić najmocniejsze atuty tego legalnego bukmachera. Oto one:

 • Bogata oferta na esport – jednym z ważniejszych atutów, którym LV BET wybija się na tle konkurencji jest rozbudowana oferta zakładów bukmacherskich na esport. Do wyboru pozostaje kilkanaście dyscyplin, a zdarzenia można oglądać z pomocą transmisji i streamów na żywo.
 • Dobry bonus powitalny – nowi klienci bukmachera LV BET mogą liczyć na atrakcyjny bonus powitalny: 100% do 1500 PLN przy pierwszej wpłacie, 50% do 1500 PLN przy drugiej wpłacie oraz zakład bez ryzyka 333 PLN przy trzeciej wpłacie. Do tego dochodzi: bonus bez depozytu 20 PLN przy rejestracji i możliwość obstawiania zakładów bez podatku od stawki przez 14 dni.
 • Wiele promocji dla aktywnych graczy – zakłady bukmacherskie LV BET oferują swoim klientom szeroki wachlarz promocji stałych i okresowych, a także program lojalnościowy dostępny zarówno w serwisie, jak również w punktach naziemnych.
 • Nowoczesna aplikacja mobilna – LV BET może pochwalić się dopracowaną, prostą w obsłudze i przejrzystą aplikacją mobilną, która stanowi ważne udogodnienie dla graczy obstawiających zakłady z poziomu swojego smartfona lub tableta.
 • Kluczowe udogodnienia serwisu – chat na żywo z obsługą klienta, liga typerów, transmisje z wydarzeń sportowych i esportowych, cash-out czy innowacyjne zakłady Player Bets. To tylko niektóre z funkcji, które wpływają na wyższy komfort obstawiania zakładów w LV BET.

Każdy gracz może również samodzielnie wskazać kluczowe atuty serwisu, które są dla niego najważniejsze. LV BET to bukmacher wszechstronny, dysponujący naprawdę solidną ofertą, która na pewno sprosta najbardziej wymagającym klientom. Co więcej, atrakcyjne promocje i bonusy sprawiają, że wciąż wielu graczy zastanawia się nad zarejestrowaniem konta w tym miejscu.

Czy warto zarejestrować konto w LV BET?

Jeśli szukasz dobrego bukmachera, który może pochwalić się rozbudowaną ofertą promocyjną oraz wieloma innowacyjnymi funkcjami, LV BET to jeden z tych serwisów, który na pewno warto wziąć pod uwagę. Bukmacher przez ostatnie kilka lat znacznie rozwinął swoją ofertą, kładąc spory nacisk na innowacyjne funkcje, takie jak: sporty wirtualne, gry karciane oraz esport. Oferta sportowa również prezentuje się bardzo dobrze, zwłaszcza, gdy weźmiemy pod uwagę innowacyjną funkcję, jaką jest Player Bets. Do tego dołóżmy oryginalne promocje na czele z pakietem powitalnym do 3333 PLN dla nowych klientów w serwisie. Biorąc pod uwagę wszystkie atuty, bukmacher LV BET w pełni zasługuje na wysokie miejsce w naszym rankingu bukmacherskim.