RC Lens – Reims typy

W dzisiejszy meczu, drużyna RC Lens podejmie drużynę Reims, która ostatnimi czasy, ma słabszy sezon. Z kolei RC Lens walczy o mistrzostwo kraju z PSG, a także ucieka przed Marsylią, która goni drużynę Lens. Czy dzisiejszego dnia, RC Lens będzie w stanie wygrać swoje spotkanie, bez większyhc problemów? Odpowiedź na to pytanie, w dalszej części typów!

RC Lens Reims typy

Gospodarze dzisiejszego spotkania są wyraźnym faworytem i nie ma w tym niczego dziwnego. RC Lens w tym sezonie gra bardzo dobrze, notując solidne, drugie miejsce w lidze. Jednak nie jest ono w żaden sposób pewne, ponieważ Marsylia cały czas walczy o nie i jest tuż za RC Lens. Jeśli więc RC Lens chce zagrać w upragnionej Lidze Mistrzów, musi cały czas zdobywać punkty, szczególnie z takim rywalem jak dziś i na własnym terenie.

Jeśli chodzi o drużynę Reims, bardzo trudno widzieć w nich faworyta lub szanse na wygraną. Bardzo duża część składu jest wyłączona z gry, przez różne kontuzje, a także pozostałe absencje. Skutkiem tego, szanse drużyny Reims w tym spotkaniu są bardzo nikłe.

Typ: RC Lens (1.60) Superbet

Czytaj również:  Zamora – Villarreal typy