Polska U18 – Słowacja U18 typy

Reprezentacja Polski U18 przygotowuje się powoli do mistrzostw świata, które zostaną rozegrane w Indonezji od 10 listopada do 2 grudnia. Zanim jednak Polacy zmierzą się w fazie grupowej z Argentyną, Senegalem i Japonią, rozegrają spotkanie towarzyskie, które ma pomóc w szlifowaniu umiejętności. Piątkowymi rywalami reprezentacji Polski będzie Słowacja. Jak skończy się to spotkanie? Która drużyna może wygrać i gdzie oglądać transmisję z meczu? Odpowiadamy!

Reprezentacja Polski U18 jest w bardzo dobrej formie, co zresztą widać po aktualnych spotkaniach z drużynami z innych krajów. Przypomnijmy, że będzie to jeden z trzech meczów, które kadra do lat osiemnastu rozegra w ciągu zaledwie sześciu miesięcy. W przypadku reprezentacji ze Słowacji U18 trudno mówić o jakichś osiągnięciach, ponieważ przez ostatnie sześć miesięcy drużyna nie zagrała żadnego spotkania. Nic więc dziwnego, że faworytami w tym starciu są Polacy.

Polska U18 – Słowacja U18 – gdzie oglądać transmisję z meczu?

Mecz pomiędzy reprezentacją Polski U18 a Słowacji U18 odbędzie się 13 października 2023 roku o godzinie 15:45. Transmisję będzie można śledzić w TVP Sport lub online na tvpsport.pl. Do tego oczywiście aplikacja mobilna, czy HbbTV.

Czytaj również:  Śląsk Wrocław - Piast Gliwice typy (06.04)