Leicester – Liverpool FC typy

Fani piłki nożnej mogą zacierać na dzisiejszy wieczór ręce. Wszystko za sprawą meczu Leicester – Liverpool, który jest najciekawszą propozycją na dzisiejszy wieczór piłkarski. Obie drużyny walczą o konkretne cele, dlatego będą robić wszystko, aby zgarnąć pełne trzy punkty w spotkaniu. Skutkiem tego, możemy być pewni bardzo wyrównanej rywalizacji i wielu bramek, jak to na Premier League przystało.

Leicester Liverpool typy

W dzisiejszym meczu liczymy na to, że obie drużyny będą strzelać gole. Drużyna gospodarzy czyli Leicester, w tym sezonie gra zdecydowanie poniżej oczekiwań, co skutkuje dzierżeniem miejsca spadkowego. Nie wszystko jednak stracone, ponieważ od wyjścia strefy spadkowej są tylko 3 punkty, przez co dzisiejszy mecz, może mieć ogromne znaczenie dla dalszych losów drużyny Leicester.

Z kolei Liverpool cały czas gra o Ligę Mistrzów, do której brakuje zespołowi 5 punktów. Dlatego też, dzisiejszy mecz jest ważny również i dla gości, którzy będą chcieli wygrać to spotkanie. My jednak pójdziemy w inną stronę, a mianowicie w stronę bramek, które dziś powinny być  formalnością.

Typ: Over 3.5 (2.15) Superbet

Czytaj również:  Rayo Vallecano - Atletico Madryt typy