Lech Poznań – Bodo/Glimt typy (23.02)

Dzisiejszy mecz pomiędzy Lechem Poznań a Bodo/Glimt wydaje się być bardzo ciekawym wyborem. Jest to bowiem mecz, w którym może paść wiele bramek i szala może przechylać się z jednej, na drugą stronę. My mamy już swoje spostrzeżenia na temat tego meczu i chętnie się z nimi podzielimy. Zapraszamy!

Lech Poznań Bodo/Glimt typy

Atmosfera w Poznaniu będzie dziś bardzo gorąca. Wiadomo już, że Lech Poznań zapełni cały stadion kibicami, którzy będą chcieli być 12 zawodnikiem tego spotkania. Czy jednak wystarczy to w starciu z Bodo/Glimt? Patrząc na statystyki pierwszego meczu, wygrana powinna już iść w stronę dzisiejszych gości. Wykreowali oni bowiem pod bramką Lecha Poznań 14 sytuacji i strzelali celnie 4 razy na bramkę dzisiejszego gospodarza.

Z kolei Lech Poznań ewidentnie przyjechał się bronić, ponieważ zawodnicy skupili się maksymalnie na obronie, nie chcą właściwie atakować i nie podejmowali większej inicjatywy, skutkiem czego liczba celnych strzałów na bramkę wynosiła 0. Można mówić różne rzeczy o Lechu Poznań, jednak według nas, dziś to Bodo/Glimt może wygrać to spotkanie, jeśli tylko podejdzie do niego tak samo jak ostatnio, a Lech otworzy się, na własnym boisku.

Typ: Bodo/Glimt (2.90) Superbet

Czytaj również:  Legia Warszawa– Zrinjski typy