Hiszpania – Szkocja typy

Przed nami jedno z ciekawszych spotkań dnia, ponieważ Hiszpania zmierzy się ze Szkocją. Przypomnijmy, że ostatnio choć to drużyna z Hiszpanii miała 75% posiadania piłki, to przegrała 0:2 i oddała mniej uderzeń. Teraz zagra u siebie, więc kibice pokładają w drużynie wielkie nadzieje. Czy słusznie? Czy Hiszpanii uda się pokonać Szkocję? Jakie są typy na to spotkanie i gdzie będzie je obejrzeć? Odpowiadamy!

Reprezentacja Szkocji imponuje swoimi wynikami w eliminacjach Euro 2024, ponieważ jak do tej pory ma na koncie komplet zwycięstw i z 15 punktami przewodzi grupie A. Drużyna z Hiszpanii również przedstawiła się w bardzo dobrym świetle, zwłaszcza że wszystkie swoje spotkania zakończyli w wielkim stylu, bo 3:0, 7:1, czy 6:0. Takiego rozmachu Szkocja może pozazdrościć rywalom, nic więc dziwnego, że to właśnie Hiszpanie typowani są do zwycięstwa.

Hiszpania – Szkocja – gdzie obejrzymy transmisję z meczu?

Mecz pomiędzy Hiszpanią a Szkocją odbędzie się 12 października 2023 roku o godzinie 20:45 na Estadio de la Cartuja w Sewilli. Transmisję można obejrzeć na Polsat Sport Extra.

Typ: BTTS – (2.20) Superbet

Czytaj również:  Włochy - Anglia typy i analizy (23.03)