Fortaleza – Botafogo typy

W rozgrywkach ligi brazylijskiej zmierzy się Fortaleza z Botafogo. Która drużyna okaże się lepsza? Jak typowane jest to spotkanie i gdzie można je śledzić? Sprawdź naszą zapowiedź na mecz Fortaleza – Botafogo!

Fortaleza i Botafogo to drużyny, które prezentują najgorszą formę w brazylijskiej Serie A. Aż trudno w uwierzyć, zwłaszcza że Fortaleza ma za sobą dwa niezłe sezony, kończąc rozgrywki na czwartym i ósmym miejscu. W tym sezonie drużyna nie ma tak dobrych wyników, bo w lidze krajowej zajmuje dwunaste miejsce z czterdziestoma trzema punktami. Botafogo powrócił do Seire A w zeszłym sezonie i zajął jedenaste miejsce. W obecnych rozgrywkach drużyna ładnie zaczęła, ale szybko to się zmieniło i w ostatnich sześciu meczach nie wygrała ani razu. Mimo wszystko jest to drużyna lepsza od Fortaleza, więc może wygrać dzisiejsze spotkanie.

Mecz Fortaleza – Botafogo – gdzie oglądać?

Mecz między Fortaleza a Botafogo odbędzie się w czwartek 23 listopada 2023 roku w Castelão (Fortaleza). Początek spotkania o godzinie 23:00 czasu polskiego. Transmisję z meczu Fortaleza – Botafogo można śledzić na żywo w sieci.

Typ: Obie drużyny strzelą : tak (1.80) Superbet

Czytaj również:  Bayern Monachium - Manchester United typy