Feyenoord Rotterdam – AS Roma typy i analizy

Szykuje się nam szalony mecz, ponieważ niezwykle ofensywny Feyenoord Rotterdam, podejdzie dziś drużynę AS Roma, która przyjedzie grać o ćwierćfinał Ligi Europy. Pomimo dużej różnicy lig, Feyenoord Rotterdam wydaje się być bardzo mocnym przeciwnikiem, o czym może się przekonać dziś AS Roma. Zapraszamy!

Feyenoord Rotterdam AS Roma typy

Według nas, bardzo trudno jest przewidzieć zwycięstwo w dzisiejszym meczu. Równie dobrze może ono paść łupem Holendrów, jak i Włochów. Może również paść remis, ponieważ są to mocno strzelające drużyny, które grają do ostatniego gwizdka. Skutkiem tego, postanowiliśmy iść w over bramkowy, który wydaje się być najbardziej naturalnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o oba zespoły.

Warto nadmienić, że sam Feyenoord Rotterdam ma na swoim koncie 67 strzelonych i 27 straconych bramek, w tym sezonie. Jest to imponujący wynik, szczególnie jeśli chodzi o liczbę strzelonych goli. Z kolei AS Roma strzeliła 39 bramek i 26 z nich straciła. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że AS Roma świetnie radzi sobie na wyjazdach, na których strzela równie sporo.

Typ: Over 2.5 bramki (2.50) Superbet

Czytaj również:  Flora - Raków Częstochowa typy