Elche – FC Andorra typy

Dzisiejszy mecz w ramach LaLiga 2, pomiędzy drużynami Elche – FC Andorra zapowiada się całkiem ciekawie. Gospodarzami jest drużyna, która opuściła w zeszłym sezonie La Ligę. Z kolei Andorra, to drużyna z zaplecza La Liga 2, tak więc teoretycznie jest to rywal przynajmniej o klasę niższy, od dzisiejszych gospodarzy. Kto jednak wygra ten mecz? Sprawdźcie sami!

Elche FC Andorra typy

Patrząc na dzisiejsze spotkanie wydaje się, że Elche to drużyna, która powinna poradzić sobie ze swoim dzisiejszym przeciwnikiem. Jednak kiedy widzimy w jakiej sytuacji jest Elche (mowa o pozycji spadkowej), bardzo trudno jest patrzeć z optymizmem, na dzisiejszy mecz. Elche i Andorra są w podobnej sytuacji, choć goście są aktualnie nieco wyżej i nie zaliczają strefy spadkowej. Dodatkowo, potrafią sobie dobrze radzić u siebie. Aktualnie jednak nieco gorzej grają na wyjazdach.

Jednak patrząc na bliską formę obu zespołów, każda z drużyn powinna dziś strzelić bramkę. Kurs na BTTS jest ciekawy, a drużyny zmierzą się pierwszy raz w historii, między sobą.

Typ: BTTS (2.00) Superbet

Czytaj również:  Ordabasy - Legia Warszawa typy