Chrobry Głogów – Znicz Pruszków typy

Przed nami mecz czternastej kolejki polskiej 1 ligi pomiędzy Chrobrym Głogów a Zniczem Pruszków. Trzeba przyznać, że to spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ obie drużyny będą chciały zdobyć trzy punkty ze względu na swoje położenie w tabeli. Która ekipa ma jednak na to szanse? Gdzie można oglądać transmisję z meczu Chrobry Głogów – Znicz Pruszków? Sprawdź naszą zapowiedź na to spotkanie!

Chrobry Głogów nie ma za bardzo czym się chwalić, ponieważ jak na razie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli z zaledwie dziewięcioma punktami. Drużyna z Pruszkowa jest tylko jedno miejsce wyżej w tabeli i ma jedenaście punktów, co oznacza dwa punkty więcej niż gospodarze. Do bezpiecznej strefy brakuje jej jednego punktu. Czy go zdobędzie? Wielu wskazuje, że tak!

Mecz Chrobry Głogów – Znicz Pruszków – gdzie oglądać transmisję?

Chrobry Głogów podejmie Znicz Pruszków na swoim stadionie 6 listopada 2023 roku. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Nie będzie ono jednak transmitowane przez żadną polską stację telewizyjną, więc relację na żywo można śledzić wyłącznie online.

Czytaj również:  Manchester United - Leeds typy (09.02)