Chelsea – Liverpool typy (04.04)

Mecze pomiędzy drużyną Chelsea a Liverpoolem zawsze dają nam ciekawy punkt widzenia na piłkę. Nawet jeśli obie drużyny nie grają dobrze i są w środku tabeli, popyt na ten mecz jest spory. Tak będzie dzisiaj, ponieważ zarówno Chelsea jak i Liverpool śmiało można powiedzieć, że są w kryzysie. Jednak postaramy się wytypować zwycięzcę tego meczu!

Chelsea Liverpool typy

Patrząc na formę obu zespołów, są one w bardzo zbliżonej sytuacji. Zarówno Chelsea jak i Liverpool grają bardzo w kratkę, co może zwiastować dziś bardzo otwarte spotkanie. Obie drużyny wiedzą, że trzeba na boisku dać mocne show dla kibiców, dlatego z pewnością zadbają o to, aby dziś padło kilka bramek.

Patrząc na ostatnie mecze H2H, obie drużyny mało strzelają. Dziś jednak nie wystąpi wielu podstawowych zawodników wśród gospodarzy, którzy muszą liczyć się z absencjami. Również i Liverpool posiada kilka absencji wśród podstawowych graczy, jednak to Chelsea ma zdecydowanie większe braki kadrowe. Skutkiem tego, postanowiliśmy postawić dziś na wygraną gości, choć mecz powinien być wyrównany i obfitujący w bramki!

Typ: Liverpool (3.20) Superbet

Czytaj również:  Motor Lublin - Lech Poznań 2 typy