Benfica Lizbona – Inter Mediolan typy (11.04)

Pierwszy mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów zapowiada się nam bardzo ciekawie. Benfica Lizbona, która jest w fenomenalnej formie, podejmie dziś Inter Mediolan, który jest w bardzo złej sytuacji, jeśli chodzi o formę, w ostatnim czasie. Czy drużyna z portugalskiej ligi będzie w stanie wykorzystać ten fakt?

Benfica Lizbona Inter Mediolan typy

Na dzień dzisiejszy, Benfica Lizbona posiada bardzo komfortową sytuację w lidze portugalskiej. Zajmuje w niej pewne, 1 miejsce, które dzieli aż 15 punktów przewagi od FC Porto, które w tym sezonie prawdopodobnie nie będzie w stanie powalczyć o mistrzostwo Portugalii. Co prawda w Benfice brakuje kilku nazwisk i w ostatni weekend przegrała ona bezpośrednią rywalizację z FC Porto, jednak można spodziewać się tego, że drużyna specjalnie przygotowywała się na mecz ćwierćfinałowy, w Lidze Mistrzów.

Z kolei Inter Mediolan zajmuje 5 miejsce w Serie A i nic nie wskazuje na to, aby drużyna z Mediolanu, miała dziś dać dobre spotkanie. W jej składzie brakuje również, kilku kluczowych nazwisk. Nie pomaga również fakt, że Inter nie może wygrać od 4 spotkań, w rodzimej lidze włoskiej. Biorąc pod uwagę formę obu zespołów i braki kadrowe, Benfica powinna dziś poradzić sobie z Interem, na własnym boisku.

Typ: Benfica Lizbona (2.25) Superbet

Czytaj również:  Skra Częstochowa - Puszcza Niepołomice typy