Zagraniczne typy bukmacherskie – gdzie ich szukać?

W przypadku niektórych dyscyplin sportu, zagraniczne typy bukmacherskie mogą być sporym ułatwieniem dla graczy szukających rzetelnych i sprawdzonych typów. Weźmy chociażby NBA czy NHL. Choć w naszym kraju nie brakuje fanów tego sportu, nieco lepsze typy mogą nam zaoferować gracze ze Stanów, którzy każdego dnia żyją tymi rozgrywkami. I tu pojawia się pytanie: gdzie można znaleźć zagraniczne typy bukmacherskie?

Jakie zalety posiadają zagraniczne typy bukmacherskie?

W Polsce najwięcej typerów obstawia piłkę nożną, tenis oraz siatkówkę. Całkiem spora rzesza fanów wybiera również koszykówkę. Jeśli jednak zależy nam na konkretnych rozgrywkach, warto poszukać typów graczy, którzy mieszkają w tym kraju i każdego dnia czytają wiadomości sportowe związane z tymi rozgrywkami. Ich analizy mogą być pełniejsze, a co za tym idzie, ułatwią stworzenie wartościowych kuponów bukmacherskich. To jeden z głównych powodów, dla których warto stosować zagraniczne typy bukmacherskie, zwłaszcza w przypadku mniej popularnych rozgrywek w Polsce.

Dodatkowo, dostęp do informacji w Polsce jest nieco ograniczony, a wszystko za sprawą naturalnych aspektów językowych. Ilu graczy w naszym kraju może tworzyć własne typy bukmacherskie? Zapewne liczylibyśmy w tysiącach. A jeśli weźmiemy graczy anglojęzycznych? Tu będziemy liczyć w milionach. Wybierając zagraniczne typy bukmacherskie można odnaleźć typy na dowolne wydarzenia sportowe rozgrywane w najróżniejszych zakątkach świata.

Gdzie można znaleźć zagraniczne typy?

W dobie nieograniczonego dostępu do Internetu zagraniczne typy bukmacherskie można znaleźć bez najmniejszego problemu. Do dyspozycji mamy zagraniczne fora bukmacherskie, programy udostępniane na Youtube w języku angielskim oraz oczywiście social media, takie jak Facebook, Instagram czy Twitter. Bez problemu możemy tu znaleźć zagraniczne grupy dla typerów z całego świata. Szukając stron z typami zagranicznymi w wyszukiwarce możemy jednak natrafić na blokady. W Polsce obowiązuje rejestr stron blokowanych, a co za tym idzie, niektóre zagraniczne strony z typami są z automatu blokowane, mimo, że nie oferują żadnych usług bukmacherskich. Jednak i do takich stron można spokojnie dotrzeć stosując program VPN.

Czytaj również:  Czy statystyki piłkarzy mają duże znaczenie podczas obstawiania?

Jak uzyskać dostęp do zagranicznych typów?

Interesujące nas treści będą dostępne pod frazą: Betting tips ewentualnie bets prediction. Wystarczy ją wpisać w wyszukiwarkę, a wyskoczą nam zagraniczne strony internetowe, na których dostępne będą zagraniczne typy bukmacherskie. Jeśli chodzi o portale społecznościowe, tutaj w zupełności wystarczą nam hasztagi. Wystarczy wyszukać zagraniczny hasztag dla interesujących nas wydarzeń sportowych, aby szybko odnaleźć na Twitterze lub Instagramie treści, które będą odwoływać się do tych właśnie wydarzeń. Znajdziemy tu nie tylko typy bukmacherskie, ale również wartościowe informacje, które również ułatwią obstawienie zakładów na wybrane wydarzenia.

Czy warto obstawiać zagraniczne typy bukmacherskie?

No cóż, to jak z rodzimymi typami – niektóre obstawiać warto, a niektórych absolutnie nie. Oczywiście nie istnieją stuprocentowe pewne typy bukmacherskie, ponieważ każde wydarzenie sportowe jest jednak objęte pewną losowością i czynnikami, na które gracze nie mają żadnego wpływu. Jednakże umiejętności i doświadczenie na pewno pozwalają uzyskać większe szanse na prawidłowe wytypowanie wyniku meczu w porównaniu z kimś, kto będzie strzelał w ciemno. Zawsze warto jednak samodzielnie analizować mecze, a innych typów bukmacherskich wykorzystywać w celu uzyskania dodatkowych informacji, które być może ułatwią wytypowanie dobrego wyniku.

Jakie typy bukmacherskie możemy uznać za wartościowe?

Rzetelne typy bukmacherskie powinny posiadać sensowne uzasadnienie, w których typer dzieli się swoimi spostrzeżeniami oraz wnioskami z wykonanej analizy przedmeczowej. Jeśli jest to forum bukmacherskie lub grupa w social mediach, zawsze istnieje również możliwość sprawdzenia wcześniejszych typów, aby zweryfikować wyniki odnoszone przez wybranego typera. Zagraniczne typy bukmacherskie same w sobie nie są skuteczniejsze od tych rodzimych. Jest ich jednak znacznie więcej, a co za tym idzie, wśród nich łatwiej znaleźć rzetelne analizy i typy.

Jeśli źródło, w którym wybieramy zagraniczne typy bukmacherskie pozwala sprawdzić statystyki typerów, pamiętajmy, że sama skuteczność o niczym nie świadczy. Znacznie lepszym wskaźnikiem jest Yield, czyli stosunek wygranych do sumy postawionych stawek. Najbardziej rzetelne i godne zaufania zagraniczne typy bukmacherskie mogą zaoferować typerzy, którzy w szerszej perspektywie czasu zbudowali dodatni Yield. Taki współczynnik świadczy o tym, że tacy gracze wychodzą na plus, nawet jeśli ich skuteczność nie jest zachwycająca.

Czytaj również:  Jak można obstawiać wybory w USA?