Włochy – Anglia typy i analizy (23.03)

Mecz pomiędzy Włochami a Anglią zapowiada się dziś bardzo ciekawie. Są to eliminacje do Euro 2024, dlatego już od pierwszego meczu możemy spodziewać się emocji. Czy dzisiejszego wieczoru będzie silna ostatnimi czasy drużyna Włoch, czy też Anglia, która również może pochwalić się bardzo dobrą dyspozycją? Sprawdźcie sami!

Włochy Anglia typy

W pierwszych meczach eliminacyjnych padają dość specyficzne wyniki. Dlatego też, dziś przychodzimy z całkiem ciekawą opcją, jeśli chodzi o możliwość wyniku, w tym spotkaniu. Według nas, obie drużyny są na tyle silne, że spokojnie poradzą sobie ze wszystkimi, pozostałymi grupowiczami i to właśnie one wyjdą z pierwszych miejsc, które kwalifikować je będą do udziału w Euro. Oczywiście, po ostatnich problemach kadry Włoch, to ona będzie chciała na własnym boisku wygrać, jednak remis dla obu zespołów wcale nie będzie gorszym rozwiązaniem.

Patrząc na spokojną grupę, którą mają Włochy i Anglia do Euro 2024 wnioskuję, że dziś obie drużyny mogą postawić na luźniejszą grę i remis, który nie będzie dla nich problemem, na dalszym etapie kwalifikacji.

Typ: Remis (3.10) Superbet

Czytaj również:  Crystal Palace - Manchester United typy (18.01)