Wisła Kraków – Puszcza Niepołomice typy

W dzisiejszy meczu barażowym pomiędzy Wisłą Kraków a Puszczą Niepołomice dojdzie do ciekawego spotkania, z punktu widzenia bukmacherskiego. Co prawda Wisła Kraków jest faworytem tego spotkania, jednak kurs na nią nie jest wart grania. My pójdziemy w stronę strzelenia bramek przez dwie drużyny, ponieważ kurs na to zdarzenie jest niezwykle interesujący!

Wisła Kraków Puszcza Niepołomice typy

Obie drużyny mają swoje atuty i pomimo tego, że mecz będzie rozgrywany na stadionie Wisły, która licznie przyjdzie dopingować swój zespół, wcale nie będzie łatwo o wygraną. Puszcza Niepołomice ma dobrą passę w tym sezonie i ostatnio forma graczy gości jest dość imponująca, czego nie można powiedzieć w pełni o gospodarzach.

Patrząc na tą kwestię, postanowiliśmy iść na całość w kwestii typowania tego, że obie drużyny strzelą. Jest to mecz barażowy o awans do Ekstraklasy, dlatego oba zespoły będą mieć swoje szanse i powinny trafić dziś do bramki. Według nas, jest to najbardziej przekonujący scenariusz a kurs 2.00, tylko podkręca nas, przed wyborem tego typu!

Typ: Obie drużyny strzelą (2.00) Superbet

Czytaj również:  West Armenia - Van typy